1. 1.
    Finansbank tarafından tanıtımı yapılan, havale ücreti, eft ücreti, hesap işletim ücreti olmayan interaktif bankacılığa ait internet sitesi
    ... battaniyeli gazi
  2. 2.
    vadeli hesapta herkese yüzde 10 faiz veren finansbanka ait Havale Eft fatura ödemeleri gibi birçok hizmetten ücret almayan internet bankacılık hizmetidir.
    1 ... babaoguljj
  3. 3.
    Havale ücreti,eft,hesap işletim ücreti olmayan. Az evvel bir bayanın gelip kartımı teslim etmesi ve çok şık bir kalem ile bir defter hediyesiyle gelen (sadece kalemi için bile hesap açılır) hesap. Birikim hesabı açıp gecelik faizle paranızı işletip faiz kaybı olmadan paranıza para katabileceğiniz internet sitesi. Henüz Finansbank atmlerinden para yatırılamıyor. Bir iki ay içinde yatırılabilecekmiş. Güzele benziyor.
    2 ... likable06
  4. 4.
    masraf ve kesintilerinin yok denecek kadar az olmasına karşın, an paranın faiz kazanç oranı abartıldığı kadar değildir. bu orana yakın faiz veren bankalar vardır...
    1 ... hayis zayeb
  5. 5.
    deneyeceğim banka şeysi. bakalım nasıl bir şeymiş. herkes finansbank'tan uzak dur diyor ne yapacağız bilemiyorum.
    ... jerry drake
  6. 6.
    finansbank sevap dağıtıyor olsa altında başka şey olacağını bilenlerin hiç bulaşmayacağı finansbank şeysidir.
    2 -1 ... thelma
  7. 7.
    birikim hesabına para yatırmayı düşündüğüm interaktif bankacılık şeyi. finansbank'ın hayrına günah bile vermeyeceği de aklıma takılmıyor değil tabii.
    ... kidemlipeygamber
  8. 8.
    bugün itibari ile başka bir bankada bulunan birikimimi aktardığım piyasadaki en yüksek faizi veren bankacılık hizmeti.
    ... kafasiguzelsanatlarfakultesi
  9. 9.
    Reklamlariyla dikkat ceken olusum.
    ... malumat furus
  10. 10.
    internet bankacılığını kullanabilenler için dört dörtlük oluşum. tek eksiği kredi kartı ve sayıca az olan finansbank atmleridir.
    ... the pilot from nowhere