bugün

Finansbank tarafından tanıtımı yapılan, havale ücreti, eft ücreti, hesap işletim ücreti olmayan interaktif bankacılığa ait internet sitesi
vadeli hesapta herkese yüzde 10 faiz veren finansbanka ait Havale Eft fatura ödemeleri gibi birçok hizmetten ücret almayan internet bankacılık hizmetidir.
masraf ve kesintilerinin yok denecek kadar az olmasına karşın, an paranın faiz kazanç oranı abartıldığı kadar değildir. bu orana yakın faiz veren bankalar vardır...
deneyeceğim banka şeysi. bakalım nasıl bir şeymiş. herkes finansbank'tan uzak dur diyor ne yapacağız bilemiyorum.
finansbank sevap dağıtıyor olsa altında başka şey olacağını bilenlerin hiç bulaşmayacağı finansbank şeysidir.
birikim hesabına para yatırmayı düşündüğüm interaktif bankacılık şeyi. finansbank'ın hayrına günah bile vermeyeceği de aklıma takılmıyor değil tabii.
bugün itibari ile başka bir bankada bulunan birikimimi aktardığım piyasadaki en yüksek faizi veren bankacılık hizmeti.
Reklamlariyla dikkat ceken olusum.
internet bankacılığını kullanabilenler için dört dörtlük oluşum. tek eksiği kredi kartı ve sayıca az olan finansbank atmleridir.
üyelerine eşantiyon ürünü olarak küçük bir not defteri ve inanılmaz güzellikte bir kalem hediye eden bankacılık sistemi..

kalemi kalın kurşun kalemden oluşmakta ve ayrıca çok şık bir tasarıma sahip.. ağır olduğundan elde rahatça sallanıp, oynanabiliyor.. defteri ise 2-3 sayafada bir sayfanın altında kişinin oyalanması veya güzel bir vakit geçirmesi için ince düşünülmüş notlar var.. sırasıyla;

--spoiler--
hiç bitmeyen bir çizgi çiz..
maaşının son 5 senedeki değişimini grafikle anlat.
takımın için ideal 11'i kur.
toplantıdaki en sıkıcı insanın resmini çiz.
bu sayfayı imzanla doldur.
emekliliğine kaç gün kaldı hesapla.
(a2-b2)=?
hayat mottonu yaz.
hiç unutamadığın film repliğini yaz.
bir şirketin ceo'susun. gençlere fiyakalı bir söz söyle.
en sevdiğin tatlının tarifini yaz.
yeniden doğsan hangi işi yapardın?
bugün en sinir olduğun kişiye söylemek istediklerinin baş harflerini yaz.
renklileri yıkama talimatı yaz.
işten iki gün izin almak için enteresan bir bahane bul.
işten çıkınca ilk yapman gereken şeyi yaz.
kalemini düşürmeden kaç kez çevirebilirsin.
zengin olduğunda alacağın ilk 3 şey ne olurdu?
--spoiler--
reklamlarında şafak sezer'in "altancım nereye imza attığına baktın mı" repliği ile koparan reklama sahip şey.
sabahtan beri sistemi bakımda olan internet sitesi. para çekmek için bakımını bekliyoruz kendisinin.
şafak sezer'li reklam filmini bir yana bırakırsak hizmeti süper olan bankanın internet sitesi. adamlar tatilde olduğum için istanbul'dan eleman gönderip teslim ettiler kartı. *
çok az faiz veren kandırıkçı sitedir.
internetten alis veriş yapin 500 tlye kadar olan kisimin % 20 si bizden diyo ne kafaya hizmet bilemedim.
zerre kadar sevmediğim bankanın muhteşem hizmeti. internetten 3 ay boyunca 500'er lira harcama yaptığınızda her bir ay için 100, toplamda 300 lira vermekte. hep biz mi bankalardan kazık yiyeceğiz, bu fırsatı kaçırmamak gerek.
öneriler üzerine başvuru yaptığım ve fazlasıyla memnun kaldığım hizmettir. türkiye'de güzel şeylerin de olduğuna inandırır.
15 günde bi' kartı ulaştıramayandır.
öneriler üzerine başvuru yaptığım ve fazlasıyla memnun kaldığım hizmettir. türkiye'de güzel şeylerin de olduğuna inandırır.

finansbank'ın hizmeti ne kadar berbatsa, enpara'nın hizmeti o kadar kalitelidir.
en sevdiğim bankacılık şeysi. kredi kartıda olsa tadından yenmezdi. bonus ve amerikan ekspres için garantiye kösülüyoruz. halk bankası da maaşım yattığı halde 1000 liralık kredi kartı vereceğini söyledi. ama ben 5000 diye değiştirdim. neden olduğunu anlamadım ama başvurum kabul edilmemiş. 1000 lik olanı da başka başvuru yaptığım için iptal ettiklerinden benim canımı sıktı. garantiye başvurdum 2800 tllik kredi kartı verdi. birde halk bankasındaki uyuzlar maaşımı bulunduğum ilçeden çekebilmem için havale ücreti kesmeye kalkıyorlar. enparada süreci anlatayım. internet başvurumu yaptım. sonra bayram nedeniyle gelemeyeceklerini düşünüp yarım bıraktım. ancak beni aradılar. başvurunuzu bitirmemişsiniz dediler. dedim ki bayrama 2 gün kaldı o sürede yetişmez, sonrada unutulur gider diye şeyettim dedim. önemli değil siz başvurunuzu yaparsanız biz ilgileniriz dediler. iyi deyip başvuruyu bitirdim. ertesi gün biri telefon açıp randevu istedi, sonraki günde hediyeleriyle geldi. ilginçti. bulunduğum ilçeye kargolar haftada 1 gün geliyor, hatta ttnet abone oldum 2 ay modemim gelememişti. şöyleki 30 kez telefon açmışım modemimi göndermeleri sorun olmuştu. en sonunda ttnetten biri tel açıp memnuniyetimi sordu. daha kullanamadığım için bilemiyorum dedim. o da sorunu sordu. bende olanları anlattım. sizi arayacağız efendim diyip kapatırken "ararız deyip not aldığınızı söyleyip kapatıyorsunuz, kimse aramıyor" diye ttnete sitem ettim. bayan bu işin takipçisi olacağını söyledi. ona rağmen 15 günde alabilsemde nerdeyse her gün arayıp durumu bildirdi, sohbet etti. böyle tecrübeler olunca 2 gün inanılmaz geliyor.

neyse halk bankasına maaşım yatıyor. tümünü internetten enparaya havale ediyorum. sonra otomatik verdiğim talimatlarla üç adet elektrik faturalarımı ödüyorum. kredi kartı borçlarımıda masrafsız ödeyebiliyorum. halkbank kredi kartı ödemesinde masraf alıyor. garanti bankası kredi kartını telefon faturalarımı ödemekte kullanıyorum. finansbank bankamatikleri dandik olması ve zaten ilçede olmaması nedeniyle nakit ihtiyacımı enparadan tekrar halk bankasına cep telefonumdan havale ederek hallediyorum. kredi ödemelerim içinde otomatik ödeme talimatı var. enpara ödüyor ödeyemezse uyarıyor. yaklaşık 1 ay sonra telefon açtılar enpara ekpara teklifi yaptılar. 750 tl ek limitim olacakmış. olsun dedim. böylelikle paramın tümü birikim hesabımda olsa bile faturalarım ödeniyor. ekpara kullanıldığında haber ediyor. aynı gün hesaba birikim hesabımdan para aktarırsam faiz işlemiyor. internetten tv aldım. heryerde 939 dan düşük yok iken bununla 939 tl ye aldım ertesi ayın 6 sında mı ne 100 lira geri gönderdiler. televizyon 839 a geldi.

benim için yeterli. herşeyi cepten veya internetten yaptığımdan şube veya bankamatiklerle zaten bir işim olmuyor. kredi kartı olsa garanti ve iş bankası kredi kartlarınıda kapatırdım. halk bankası ise ne yaptığını anlamıyorum. maaaşım mecburen oraya yatıyor. adamlar para çekeceğimde benden havale parası kesmeye kalkıyorlar. gerçi bunda bir saçmalık varda üstüne gitmedim. bankamatikten hallettim. ama tepki nedenli olarak halk bankasında maaş yatar yatmaz kuruşumu bırakmıyorum.

müşteri hizmetleri çok tatlı. ulaşmak kolay. ilk çaldırdığımda telefonu açıyorlar. bir keresinde çaldırmaya başlamadan kapattım. 2 dakika sonra beni arayıp sordular. bi ara internetten alışverişte 100 tl daha kazanayım diye hanımıda üye yapayım dedim de kendi kendime ayıp deyip utandım.
an itibariyle yeni kampanyasını duyurmuştur.

yeni kampanya kapsamında itunes, app store, google play ve facebook alışverişlerinde yüzde 50 indirim sunuyorlar.

seviyorum ulan enpara'yı!

(bkz: https://www.finansbank.en...rimi.aspx?ref=itunes50_fb)
hayal kırıklığına uğratmıştır. ulan yeni aldım kartı bugün yemeksepeti ve %20 geri iade kampanyası bitmiş aminyum.
bitmiştir.
görüp görebileceğiniz en iyi bankacılık sistemi. takdire şayandır.
son kampanyası hayal kırıklığına uğratmış ve en kartımı, cüzdanımda money kartın yanına koydurmuştur. birde kampanya diye bunu sunmak nedir? bir kere facebook'tan alışveriş yapmak ne demek? candy crush'tan patlayan şeker, farmville'den tavuk mu satın alacağız? efsane iki kampanyadan sonra bu hiç olmadı.