bugün

entry'ler (352)

proletarya

Kazanmak için asla yalnız yürümememiz lazım. iyi geceler yoldaşlarım.
Tanım: hatırlatma yapmak istediğim sınıf.

big boss layf

Başlık nasıl açılmamış çok şaşırdım.Fenomen erkeklerle tanınan/tanınma potansiyeli olan kadınların aynı evde 15 gün geçireceği reality şov.

deprem

Balıkesir bi sallandı sandalyeden düşüyoruz sandık. Geçmiş olsun.

ben fero

Şarkıların hızını 1.25'e alınca cidden rahat ediyorsunuz. Şaka maka bu tarz rapçileri sevmem ama bu adamın röplerini falan izledim konuşma tarzının falan dış görünüşüyle ilgisi yok. Ama tabi müzikal açıdan arkası boş. Genel olarak da nerde ne konuşacağını ne yapacağını bilemiyor. Şimdi bu popülerliğinin üstüne oturup düşünmeli, kendi alanında bol bol okuyup dinlemeli, sonra da kendini kanıtlayabileceği şeyler yazmalı ki yeri sağlamlaşsın.

dj artz

Asıl adı Efe Çelik'tir. karma pavyon boing gibi çok iyi şarkıların altyapılarını hazırlamıştır. Engineering olarak çok başarılı buluyorum. Gerçi genel olarak beatleri çok iyi. Dünya müziğini takip eden vizyon sahibi bir insan. Ama yine de bu adamda hoşuma gitmeyen bir şey var.

karl marx

"Devrimi halklar değil, sınıflar yapar." iyi geceler.

bu saatte uyumamış olmak

Ve bir saat sonra uyanacak olmak cümleleri yanyana gelince iç acıtır. Uykusuzluğun köpeğiyiz.

gecenin şarkısı

Gazapizm - Sanki Bir Halkın.

vladimir ilyiç lenin

"Proleter devrimden başka çıkış yolu yoktur" diyen lider gibi lider.

akibetini merak ettiğiniz eski yazarlar

(bkz: greawraimcalhawi)

gece 03 30 da ateşlenen sigara

15 dakika sonra 05.30'daki geliyor.

17 kasım 2018 türkiye isveç maçı

Sohbet muhabbet ederken üniversitenin kafesinde izlediğim maç. Keyif vermedi. Yapamıyorlar, olmuyor.

gecenin şarkısı

Emir Can iğrek - Aç Bağrını.

kedi besleyen erkek

Müthis erkektir.

gecenin şarkısı

Shahmen - Mark https://youtu.be/eGSaZki8NK4

disleksi

Bugün şöyle bir flood dönüyordu, okuyalım. https://twitter.com/sertb.../1058998797815214080?s=19

dışarıdaki mont giymeye meraklı kitle

Soğuk lan soğuk.
Ekimin ortasında hele de soğuk bir coğrafyada yaşıyorsa davasında haklı bir kitledir.

dördüncü enternasyonal

Size de iyi geceler.

besyo okuyan erkek

"Genelleme yapıyorum" Dersleri daha eğlenceli ve rahattır. Nitekim kendileri de rahat ve cooldur. Fakat zeka seviyeleri genel olarak tatmin edici değildir. Höt höttürler biraz. Otobüste bacaklarını ayırıp otururlar.

proletarya

Günaydın yoldaşlarım, günaydın halkım, günaydın sadece pazar günü izin yapan ezilmiş sınıf, günaydın pazar günü bile çalışan devrimin sesleri.