1. 1.
    "türkiye'nin yıldızları" aldı yarışma programı sayesinde oyunculuğa başlayan ve zeki demirkubuz'un "kader" filminde de gördüğümüz yabancı damat dizisinin kadir'i.
    2 ... vend avesta
  2. 2.
    bir bulut olsam dizisindeki karizma başrol oyuncusu. yabancı damat dizisindeki karakterinden sonra bu karakteri hayli hayranlık uyandıracak kızlarda.
    2 ... kuntayi kinteleyen adam
  3. 3.
    oynadığı bir bulut olsam dizisinin internet sitesinde, bir izleyicinin garip bir yorum yaptığı insan.

--spoiler--
    ya bu adam resmen hasta arkadaş ya.kızı kendine mal etmiş.berfu boşunamı dedi sapık die.valahada sapık...kızı esir almış bırakmıo.kızı vurdu.doktora dokunma dio.yav kız ölecek be geri zekalı...ruh hastası bu ya...bu arada kimse bişey demesin ama doktor ile narin birbirlerine çok yakışıolar...o ağa bozuntusuda kıskansın...ohh...ohhhh...
    --spoiler--

bu gazla, bunu dışarda yakalasalar, döverler valla *
    7 ... larsmon
  4. 4.
    gözleri ömre bedel sanatçı kişilik.
    6 -1 ... dize
  5. 5.
    (bkz: orta çağdan yeni çağa skolastik felsefe) adından muhazam oldu kadar, istanbul dahii, bulunması oldukca zor olan kitabın yazarı.
    1 ... du hast
  6. 6.
    bir bulut olsam dizisini izleme sebebimiz olan oyuncu. (bkz: tek kişilik dev kadro)
    3 ... stuffedcrust
  7. 7.
    insandır. her lafa girmez, her işe göz kırpmaz, her kadına el sallamaz, hisslerine güvenen, çok okuyan, ankaralı bir adamdır.
    6 ... dualite
  8. 8.
    adıyla ilgili sözlükteki sayfa sayısına da bakınca, beren saat'in şöhretinden yemleneceğine kani olduğum,

"fatmagül'ün suçu ne" adlı dizide oynayacak olmasına anlam veremediğim şahsiyettir.
    -4 ... unexpected
  9. 9.
    kanal d nin yeni yayın sezonunun tanıtım filminde gördüm. o saç olmamış be engin. 80lerden çıkmış gibi. ürktüm.
    -1 ... lafleur
  10. 10.
    sadece bakışlarıyla bütün diziyi götürebilecek yetenekteki oyuncu. (bkz: fatmagül ün suçu ne)
    3 -1 ... stuffedcrust