bugün

entry'ler (118)

kızların güzel kız görünce kullandığı kelimeler

rabbim neler yaratiyor.

izmirli kız yoktur izmirli kadın vardır

7 sülale izmirli bir dostumun yalancisiyim. izmirli kizlarin sabah kalktiginda yaptiklari ilk isin, giyinip evlerine gitmek oldugunu söylemist. izmiri tanimam etmem, söyleyenlerin yalancisiyim.

allah a şükür zengin değilim

zengin olmaktan umudunu kesmis fakirin tesselli sözüdür.

türkiye de kırk bin yeni kilise açıldı

konu din, inanc özgürlügü ise,insan haklari,fikir inanc özgürlügü savunucusu Avrupa da cami acmak neden yasaktir.inanc özgürlügü türkiyede birkac bini gecmeyen hiriytiyana serbest iken, 20 milyonu askin müslümanin yasadigi Avrupada neden camilerin acilmasi yasaklanmistir.

sabahları sözlükte çok tırt insanlar bulunması

hak vermemek elde degil, sabah sabah okuyunca bu entryi, tövbe ettim sabah sözlüge gelmemeye.
gercektenne yazdığın okunuyor ne bişey. miskin, marka değeri değeri sıfır.

cumhuriyet altında yaşamak istemiyorum

küfür dagarcigimin yetmedigi bir söylem.anladin sen onu.

what every man thinks about

tam bizim türk erkeklerine göre bir kitapmis, zira pek severler okumayi.

her sabah andımızı okutan faşist zihniyet

zorla türküm dedigini idda eden sahsiyetsize, türkiyede ne halt ettigini sorasim geldi.dedirtmeyen bir ülkeye alalim seni, kabul eden olursa.

türkiye savaşa girse savaştan kaçacak tek kesim

ahada buraya yaziyorum,sonradan delil olarak kullanin diye, arka kapidan tüyecek ilk gurup uludag sözlük yazarlari olacaktir.keza burda iyi sallar arkadaslar vatan millet diye.

toprak sözü verilen kürtlere toprak verilmemesi

toprak verilmedigi halde basimiza bu kadar bela olmuslar, birde verilseydi Türkiye diye birsey kalmiyacakti ortalikta.götünüzden uydurmayin, 3 salak belgesiz falan sallar burda, milyon salak ta inanir.Amerika da bize söz vermisti kizilderelilerin topraklarini size vercez diye, haydin kalkin topluca göcelim , bizim diye karkasa cikaralim orda, hakkimizi alalim.
lan ortalik salak dolu, simdi buna inanip baslik acan da olur ha.

kızların sevdiği erkek modelleri

su kizlarin sevdigi erkek tipini imkan yok Türkiyede, yok anam dünyada bilem bulamayiz.gezegenler arasi bir arastirma yapsak ta varsa bir örnegi dünyaya transver edip cogaltsak.damizlik olarak kullaniriz.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf edecek ne cok seyiniz varmis, oku oku bitmiyor.

sevgili için yapılmış en aptalca şey

basligi acan arkadasa bir aptallik daha yap gel sevgilim ol, bundan sonraki aptalliklarinida benim icin yap diyesim geldi.
aptallik yapilan hatunlarida manyak kiskandim, bir baktim hayatimin gecmis bölümüne,ne aptallik yapmisim bir sevgili icin, ne bir aptallik yapan sevgili olmus.akilli akilli takilmisiz, pek sıkıcıymışız.

ceyda ateş

valahi adinida, resminide ilk burda gördüm, görmez olaydim dedim. bunu seksi bulan erkeklerin ancak zevkine tükürmekle yetinecegim.

sen hiç sensiz kaldın mı

ben, beni cok erken kaybettigimden,bensiz yasamaya alistim.sende bensiz kalmaya alisirsin.o kadar kötü olmadigini da hayretle farkedersin.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

ideal insan tipitir, hic birseye bagimliliklari yoktur. hayatin merkezine sevgiliyi oturtmazlar. zira mutlu olmak icin hayatta bircok sebep varken neden tek sebebe saplantili kalinmali.yinede bu insanlar icten ice bir sevgiliyi dilemektedir.

otobüste hamilelere yer veren kişi

belliki bu sahsiyetin babasi anasini sikmis sonrada bu gerizekali ortaya cikana kadar altina araba cekimis yada , taksi tutmus.buna ragmen ortaya bir andaval cikmis.

aşk her şeye değer mi

sorun: herseye degecek aski bulmaktir ki olayin en zor kismi budur.

türklerin türkiye de mağdur olduğu gerçeği

türklerin baska ülkelerde magdur olmasindan daha iyidir. illede vatanim.

türk kızlarının tek cümlelik özeti

hay türk kizlari kadar tas düssün basiniza. hemde en büyük ebatlilarindan.