bugün

Genellikle 15 yaşdan küçük çocuklar izliyor benim kardeşimde dahil.Bir gün bende izleyeyim dedim.Yani hem küfürlü konuşuyor hem bir ton +18 muhabbet yapıp çocukların beynini yıkıyor.Aşırı gereksiz bir adam ya.
(bkz: YouTuber)
(bkz: youtubeçu)

YouTube'da oyun ve vlog videoları yapan paylaşan bir insan.
Kameraya kafa atan bunu yaparak dikkati üzerinde toplamaya çalışan her hareketinde bir küfür eden salak bir youtuber.
takip edilmemesi gereken youtuberler listesinde ilk sıralardadır çok antipatiktir ve kanalındaki takipçilerin %90 ı 6-12 arasıdır kalite arıyorsanız en iyisi oyun dilisidir.
özürlünün tekidir. bi de son zamanlarda twitch'e dadanmış, siktir git lütfen ya. kanallara tıkladığımız zaman jahrein, wtcn, pintipanda, zeonnn gibi isimlerden sonra bu angutun ismini görmek acı verici aq.
Enis Batur
Kuzenim 10 yaşında bunu izliyor.Komşunun Çocuğu 13 yaşında bunu izliyor.ikisini buldum geri kalanı sizde.
Geçen gün Uludağ sözlük ten adini öğrendim ve kim lan bu merakıyla you tube da açtım izledim. Katılıyorum bir mal ama 1 milyon takipçi nasıl yapmış üzerine belgesel çekilir.
Akrabamız 5 7 ve 10 yaşlarındaki çocuklarda toplaşıp bunu izliyor ve üstelik taklidini yapıyor. Küfür ögrendiler sayesinde ne güzel. Çocuklar birbine kaşar diyor lan. Demeyin ayıp öyle şeyler diyorum niye ki diyolar. Ne diyim şimdi ben bunu peynir sanan çocuklara .
Veletler sayesinde ün kazanan çöp gibi gereksiz olan youtuber. Video çekmesinde sorun yok ama ettiği bel altı küfürler küçük çocuklarımızı kötü yönde etkiliyor.
hitap ettiği kitlenin ağzı süt kokar. onlar sayesinde para kazanmak için değişik hateketler yapan kimse.
amacı anlaşılmayan bri youtubermış. amacı insanları eğlendirirken eğlenmek bu kadar basit. 3 bin almak için kpss çalışıp çabalayanların, bir video ile 3 - 4 bin lira kazanan 20 yaşında var yok bir çocuğu kıskanması normal.

başarılı youtuber, küfür ediyormuş. cem yılmaz'ın dediği gibi "çocuk beni izleyip küfür edeceğine film çeksin" iyi olan şeylerini alın kötüsünü bırakın.

kitlesi veletlermiş. sizin o veletler diye küçümsediğiniz kitleyi dünyanın önde gelen şirketleri kazanmaya çalışıyor. bir anne baba kendi ihtiyacını kısabilir, "olmasada olur" der ama çocuğu "bunu istiyorum anne, baba" dediğinde almama şansları kısma şansları neredeyse yok.

onun yaşındayken ne yapıyorduk bir düşünün, genç yaşta hayatını kurtaran başarılı bir insan.
Ben iticiyim diye bağıran youtuber.

Kendisi değil davranışları bağrıyor.
Kardeşime ceza vermiştim bu salağı izlemesin diye.Çocukların çoğu izliyor.Abi günümüz çocukları oyun da oynamıyor doğru düzgün böyle gerizekalıları izleyerek beyinleri yıkanıyor.
garip videolar çeker izlenmek için orasını burasını yırtar. yaşı küçük olanlar için eğlencelidir videoları fakat 15 yaş üstü için beyin tırmalayıcıdır. umarım bu nesil bozuk çıkmaz.
(bkz: enes batur kim amk)

Yarış atı mı lan?
sonuç olarak 2 milyon üye ile sen onu itici buluyorsun diye daha az para kazanmıyor.

aydan 50 bine kadar geliri çıkar o adamın sponsorlarla birlikte.

sen anca boş boş konuş.

izlemedim bu arada.
çok fazla olan iticiliktir. konuşması videoları falan hep itici. bide kardeşim sürekli izlediği için sürekli önerilerde oluyor. her gördüğümde tiksiniyorum.
özürlü gibi davranıyor. babası falan sikmiş bunu sanırım bu davranışların başka açıklaması olamaz.
Sayesinde who is your daddy yi keşfettiğim youtuber. Ben eğlenceli buluyorum videolarını.
ben de eğlenceli bulanlardanım çok zekice bir embesilliği var .nasıl oluyor derseniz valla bilemiyorum akıllı çocuk da kafa kırık .yalnız hafiften sosyopatik eğilimler var sanki içten sevemezmiş ,duygusuzmuş gibi, zekadan sanırım onu da sevgilisi, ailesi düşünsün bana ne .
"batur" soyadı biyerlerden tanıdık geldi ama.
ilk başta itici gelsede sonradan yaptığı salak saçma hareketler insanı güldürür. Seviyormuyum kendisini pek sayılmaz ancak yiğidi öldür hakkını yeme kameranın önünde kendini bütün millete rezil etmekte herkesin göze alacağı bir risk değildir.
Gamer dünyasında arkalardan gelip en ön sıraya yerleşmiş, saygıdeğer youtuber.
youtube'da kaza eseri karşıma çıkan velet. abisi falan olsam sabahlara kadar kafasına kamerayla vururdum.