bugün

0-10 yaş arasına hitap eder.
çocukları da kendisi gibi geri zekalı yapmayı bir sorumluluk bilinci içerisinde kendisine görev edinmiş liseli zatın saygıdeğer olduğu iddiasıdır.
son derece sinir bozucudur.
Başlığı açan veled yakında Silik yer !
boşluğuma geldi güldüm ama cidden sinir bozuyor, yapmayın.
önce güldüm sonra bastım eksiyi.
Hmfssss aldınız mı kokuyu?
Reklam koktu buralar.
Bunun kanalına abone 2 milyona yakın çocuk var. Bu çocuklar 8-12 yaş aralığında olsalar düşünün 10 sene sonra üniversiteler embesil gençlerle dolup taşacak.
Dünyayı daha güzel yapan nadide insanlardan, sağlam bir youtuber.
Akıl seviyesi gerçekten düşük.Bunu para kazanmak için yapıyor zaten.Bu adamı izleyenlerin ortalama yaşı 8-13 arasıdır.Kardeşim izliyor yasaklamama rağmen.Cidden küfürler mi desem, yaptığı hareketler mi desem çok itici.Bir öğretemedim kardeşime adam gibi eğitici videolar izlemesini.Gidiyor bunları izliyor.
Ulan şunları meşhur eden gençlerimize ne diyeyim bilmiyorum. bir tane daha var bundan günlük ne yaptığını falan çekiyor. O da ayrı konu...

edit:hiçbiv tüvlü! haha
Enes basur kim amk .
Konuşmasından bi bok anlamadığım youtuber.

Tez ağzına vursunlar amk.
sonuç olarak ortada bir emek var. Ve bu emeğin çalınması ayıp. Ve kimse duygusuz değil küfürleri kaldıramaz. ayıp !
dikkat ettiniz mi bu veledin tehdit ediş tarzı bile çok tanıdık geliyor.

demek ki kibrin yan etkisi bu konuşma tarzı. her şeyi biz biliriz havaları.
benim kimseye bir zararım yok sizin de bana zarar vermeye hakkını yok derken haklı galiba kendi geri zekalı veled-i zina kitlesine videolarını zorla izlettirmiyor sonuçta.
Kardeşim hergün bu salağı izliyor. Bir insan bu kadar salak yapmacık boş beleş işsiz olabilir. Götüne kazık girmiş gibi anırıyor birde salak.
kendisi bir orrrrrrrrrrrospu çorabıdır.

hadi beni hapse de attır enes abi.
salağın teki, ergenliğini atlatamamış. uludağ sözlük gibi bir platformda bu veletin isminin anılması bile seviyeyi düşürür başlığının sol frameden yasaklanması gerekir.
Pewdiepieyı örnek aldığını söyleyip
Oynadığı oyunlardan yaptığı montaja challengelara kadar hepsini aynı şekilde yapan mal.
gidin bi internet cafeye kitlesini görün. dıdısına kodumun sümüklüsü.
öyle bi youtube kanalı düşünün ki yorumlarda 10 yaşındaki çocuk 9 yaşındaki çocuğa velet diyerek sövüyor skdhfjd.
internet kafede oyun oynarken yan yana bes masada bes velet, (toplasan 12 yasini gecmeyen tipler) bunu izliyor.

ulan yeni nesilin ozendigi insanlar hakkaten salak amk.
Adamın dibidir. Saygılar.
bir youtuber.

kendisini takip etmesem de milyonlarca izlenmesi olması sebebiyle birkaç videosuna bakmış bulunmuştum. okul döneminde (ilkokul/lise) sınıfın şaklabanı olarak tanımlanan çocuk işte bu çocuk. eğri oturup doğru konuşmak lazım, çocuk sempatik, tipi-mimikleri falan ben komiğim diye bağırıyor amma velakin komik değil. tek olayı cinsellik üzerinden şakalar yapmak ki, belli bir yaş/kültür seviyesinin üstündeki insanlara hitap etmiyor. ne diyeyim ben komik bulmuyorum ve izlemiyorum ama 12-13 yaşında olsam gülerdim heralde.
ulasamadigi cigere mundar diyen asalaklardir.

kardes adam koyuyor videosunu izlemek zorunda degilsin. ne diye yok enes batur soyle yok onu izleyen ergendir diye mal mal hareketler yapiyorsun? sanane amina kodumun dingili, sa-na-ne ? pewdiepie denen dol israfini ayila bayila izlersiniz, ama turkun biri youtube kanali acip kaliteli icerik yapinca hemen hedehodo hedehodo diye baslarsiniz. ben destekliyorum enes'i gayet basarili videolari var gulduruyor. sizin gibi kekolara da b.k yemek dusuyor. hic kusura bakmayin.
absürtlük bazı insanlara yakışmaz.

karşılaştırdığı adam şu :

enes batur ;

görsel

pewdiepie

görsel