bugün

türkiyenin geldiği hali özetler nitelikte. 2 milyon abonesi varmış. allah izleyenlere akıl fikir versin ne diyeyim.
Özet;
https://youtu.be/5FXVRohBCXc
Kankaları Sözlükte yazar anlaşılan.

Yoksa bu kımıl zararlısına sempati beslemek, sevmek falan akıl işi değil.
Hepisie meaba aykaaşlar ! Mal pewdiepie özentiSi.
Bunun videolarını izleyenlerin yaş ortalaması 12-13.
(bkz: sol frame de görmekten bıkılan başlıklar)
youtube da komik videolar çeken bir cocuk. komik ama birazda itici.
Hayatta üç şey güzeldir: suyun akışı, güneşin batışı, enes batur'un bakışı.
Neden o kadar izleniyor anlayamadığım YouTuber.
(bkz: enes abi boynuma dola)
kim diye merak ettim youtube videosunu gördüm. tip olarak bildiğim ama isim olarak bilmediğim bir veletti, dikkatimi çeken genelde böyle genç arkadaşların introlarında "herkeze asğodkjfgapjfnl knalkmdcğa" seslenirken , bu arkadaş bildiğin anlaşılır türkçe konuşuyor. ama devamında söylediklerinden bir şey anlayamadım.
ağzından tükürükler saça saça ana bacı bırakmayarak küfür eden bi gereksizi takip edecek kadar düşmedik elhamdülillah. ayrıca hareketleri zihinsel problemleri olduğuna dalalet bence bi kontrol şart.
2 milyon amaçsız insan olduğunun göstergesidir.Adam bilgisayar başında küfür edip duruyor. Ne dediği ne yaptığı belli değil.çocukların kesinlikle uzak tutulması gerekiyor.
Türk sinemasının gelişmesinde kendi gibi insanlara çok ihtiyaç var. Sinemamızın rönesansı türk youtuberların eliyle olacaktır. Bu konuda kendisine çok iş düşüyor. Başarılar.
bu malın youtube da 2 milyon takipçisi var lan. ne diyeceğimi bilemiyorum.
çok merak ettim baktım bizim youtuberlar en fazla bu kadar oluyormuş anladım.
internetti tek başına yeni yeni kullanabilen, okuma yazmayı daha yeni sökmüş, tek gayesi oyun oynamak olan ve küfür edilmesini küfür bilmeyi yetişkinlik olarak algılayan milyonlarca çocuk var.
Bu çocuk kümesinin çoğuna hitap eden bir iş yapıyor bu çocukta.
Nitelik, konuşmalar ve içerik bir yetişkinin ilgisini çekmekten oldukça uzak fakat çocuklar için gayet yeterli ben o yaşta Mehmet Ali Erbil ce benzerlerine gülüyordum aynı şey sonuçta.
Hayran kitlesinden ne yaptığını az çok tahmin ettim şu an.
Geçen yıl bizim okuldaydı acaba nereyi kazandı öğrenirsem editlerim. Nesini izliyorlar anlamıyorum ama iyi para kaldırıyor.
gece gece bir sıkıntı beni uykudan alıkoydu. kalktım bi sigara yaktım. hatırlamaya çalıştım neydi beni uyutmayan. enes batur reis'miş. bu adam youtube dünyası için onca çalışıp çabalıyor bense videolarına bir like bile atmıyorum. açtım bütün videolarını like'ladım. şimdi huzurluyum.
Yüzlerce veleti peşinden koşturan kendisine utanmadan reis abi falan dedirten videolara saçma sapan girişler yapan pewdiepie özentisi bir arkadaş kendisi. Allah ailesine sabır versin durumu çok kötü.
Bu herif aylık 15 bün dolara yakın para kazanıyomuş. Vay amk biz daha sürünelim parasızlıktan. Adaletini sikem dünya.
Spastik özürlü.

izleyicileride teen wolf izleyen ağır ergenlerdir.
Bu adamın videoları işkence aleti olarak kullanılabilir. izleyende birden 15 puanlık iq düşüşü yaşatıyor. Bunu açıp ciddi ciddi izleyen nesile burada sesleniyorum. Doğal seleksiyon diye bir şey var ve siz sıradaki kurbanlarısınız.

Edit; ayrıca 15 bin ne lan. Çırak olarak gitsem alır mı acaba. Ülkede keriz çok.
dişlerine 10 yıldır fırça sürmemiş pasaklı bir ergen bozuntusu.