bugün

belki birgün özlersin , git , unut gittiğin bir yerde vs gibi şarkıları seslendiren hatta azılarının söz yazarlığını yapmış olan , takdir edilesi insancık.
afilli yalnızlık şarkısını dilimize dolayan şarkıcı.
ağzında bir problem olduğunu düşündüğüm şarkıcı. şarkıları çok güzel ona diyecek lafım yok da, farkettiyseniz bu arkadaş sövmüyor "ş"övüyor, sevmiyor "ş"eviyor.
yorumuna laf edilmeyecek ama harbi ezik insan.
şu anda divan city istanbul da yeni klibini çeken, kimsenin kendisini tanımaması dolayısıyla biraz üzgün görünen abimiz.
sahne performansına "sıfır", şarkılarına "niye bunların ritimlri aynı yahu" denilen sanatçı aday aday adayı.
albümünün büyük bölümü güzel olsa da çok dandik parçalarına da rastlanabilen her şarkısında birşeyler eksik gibi gelse de yine de ayıla bayıla dinlenecek cinsten olan genç rockçı.
henüz doğru düzgün konuşamayan, boyu sanırım 1.55 falan olan belime gelen, şarkıları kendisinden daha iğrenç olan, dinlenmeyen ve dinlenmeyecek olan popçu.

ekleme : bu yazı anlaşılmamış öyle yazıyor bakınca. nesini anlaşılmaz ki..
şarkılarındaki s leri bazen ş olarak okuyarak dinleyiciler arasında alay konusu olan sanatçı.
9 mart cuma günü, yani saklıfest'in 3. gününde saklıkent'te konser verecek müzisyenlerden biri.
hep aynı tarz şarkılar, hep birbirine benziyor. ama kötü şarkısı yok neredeyse. galiba ilkini düzgün yapıp üstüne yattı.
8 mart perşembe Bursa'da Qplus ta çıkıcak sarkıcı
15ytl girişle hayranlarının kaçırmayacağını düşündüğüm afilli yalnızlık
gibi olmak istiyorum denilesi insan. duygunun ve tevazunun birleştigi insan.
duygunun dilini bilen, tevazunun saygısının ve onurunu tasıyan olgunlugu kendine yakıştırdıgımız bir insan.
bir gun emre aydın bu entryi okursa ona sunu demek istiyorum, sen gizemin gucuyle basarıyı tevazunun gucuyle saygıyı olgunlugun getirisiyle onuru hak ediyorsun umarım bozulmazsın genclerin senden soz ederken gibi olmak istiyorum demelerini istiyorum bar zuppelerine degil genclere ornek oluyosun seni seviyoruz.
yüxexes programında gripin ile olan düetini tesadüfen izledigim ve cok begendigim adam.
fazla haz etmediğim kişidir. Fakat sırf aşağıda belirttiğim sözleri yazmış olması bile takdir etmeme yeter.

bugün biraz gerginim yine,
sesim değişik gelebilir biraz,
ama sen anlarsın,bana katlanırsın...
tuhaf laflar edebilirim,
seni belki üzebilirim,
ama sen susarsın,çünkü beni tanırsın...
öyle çabuk kızma derdin hep,
bu kadar da kolay alınma,
o zaman beni sar,
hadi sarıl bana,
değişmez huylar bilirsin,
bir kere de sen dene alışmayı!
ben göğsüne yatarken
böyle derin nefes alma
bu ara ihtiyaım var sana
ellerimi sakın bırakma
bana huzur veren tek yer senin yanın unutma
gün varıncaya kadar sabaha
sakın hiçbir yere kalkma
fazla bişey istemem
sadece dur burda...

kendisi pop-rock icra etmektedir.
6.Cadde döneminde uzaktan da olsa şarkılarına aşinalığım olan, afili yalnızlık şarkısı ile önce beğendiğim, daha sonra albümünü genel olarak incelediğim zaman ise ''ulan bu herif resmen emo rock yapıyor yahu'' diyip bir anlamda şahsında sükut-u hayale uğradığım müzisyendir. Yazıktır, daha iyi olabilitesi vardır, kanımca iki riff atıp üzerine acılı sözler yazınca rock denilen müzik türü ortaya çıkmıyordur.
deri ceketi ve atkısından başka kıyafetı olmadığını düşündüğüm kişi. konsere çıkıyor üstünde bunlar , tv makinası'nda yine bunlar , 24 saat 1 star'da yine bunlar.
o "s" leri inadına peltek söylüyorsa ki bana öyle geliyor boğmak istediğim he söylemiyorsa ilerisi için umut vaad eden kişidir.
sesinde doğal müzik tınıları olduğunu düşündüğüm şarkıcı.
sözleri ile insanı dumur eden insandır. tam olarak rock yaptığı söylenemez ancak rockın bir dalı olan pop rock yakıştırması uygundur ona. ancak müzik yapmak konusunda nekadar başarılı olduğu tartışılır. unut gittiğin biryerde every me and every'i müziğine acaip benzer. dayan yanlızlığım nirvana'dan çarpmadır. ancak sözler özgün ve güzeldir. kendisi ekonomi temelli bi eğitim alması promosyon çalışmalarını profosyonelleştirmiş ve başarılı olmuştur. ayrıca sen anlarsın adlı parça kendisine ait değildir... ki uşak konserinde inatla söylemesi istenince morali bozulmuştur kendisinin...
8 Mart'ta Bursa'da çok başarılı bir performans sergilemesine rağmen; perşembe olmasından ve reklam yetersizliğinden kaynaklanan izleyici yetersizliği sebebiyle 10,30 da inceden laf sokarak sahneden ayrılmış sevimli kişilik.
kendi kendine birşeyler yapmaya çalışan,oo süper oturtur bu laf eski sevgiliyi diye düşünen ama beni gebertene kadar güldüren insancık.
şarkılarında bol miktarda "git" sözcüğüne ve "adam olmak/olmamak" deyimine yer veren şarkıcı.*
19 nisan 2007 perşembe* afyonkarahisar'da konser verecek kişi.
yavaş yavaş popüler kültüre sürüklenen şarkıcı. ilk çıktığında albümü içimden bu geçmişti ama yanılmıyorum gibi gözüküyor.