bugün

gerçekten takdir edilesi bir insan. rock müziği o güzel sesi ile harmanlayıp içine arabesk ve atmosferik duygu ritimleri katıp, türk motifleri ile ezgilemiyor mu? bitiyorum yahu sana. birde şarkılarında işlediği temalar gerçekten çok sıradışı misal ''yalnızlık''. şarkıyı kuluğa değil yüreğime hatta damarıma söylüyor bu yakışıklı çocuk...
arabesk sözlere rock kılıfı giydiren genç şarkıcı.
güzel sesi ve yorumu ile popüler kültürde kalıcı olma yolunda ilerleyen kişilik.
yapma dokunma,kim dokunduysa sana ona git,nerde unuttuysan beni orda kal... *
avea kampuste konserleri ile denizliye gelen şarkıcı .
çok sağlam bir çıkış yapmış ve şarkılarının çoğu hit olmayı başarmış şarkıcı. ani düşüş yaşamaması ise dileğimiz. ayrıca:
(bkz: sensiz istanbul a düşmanım)
lise gencligi tarafindan feci ilgi goren sahis. ozellikle kizlar taparcasina seviyorlar.
'yapmaaaaaaaa' * diye bağıran kolpa şarkıcı.
24 Mayıs 2007 Perşembe tarihinde muğla üniversitesinde konser verecek kişidir.
muhteşem söz yazan insan. birisi bu adama adam değilsin demiş her şarkısında ayar veriyo adam.*
canlı performansı mevcut popularitesine yakışmayan pop-rock şarkıcısı.
"bunalım takılıyorum ilgi gösterin" amaçlı şarkıcı... hani msn'de bazı adamlar vardır ya; "bulaşmayın yokum aq", "cehennemin dibindeyim amq" gibi iletilerle ilgisizlik hastalığı yaşadıklarını belli ederler. ben de bu adamın şarkılarını o havada yazdığını düşünüyorum. ayrıca rock'ın isyankar ruhu için değil de, popülarite kaygısı var gibi geliyor bana. rock mı dedim ben, pardon.
dün itibariyle altın kelebek ödülü sahibidir kendileri...
sabancı üniversitesi konserinde karizmasını sıfırlamış şarkıcı. hiç bir şarkıya eşlik etmeyen, sıkıntıdan patlattığı insanları "Bir sorun mu var? neden şarkılara eşlik etmiyorsunuz?" diye azarlamıştır. ayrıca canlı performansının çok kötü olduğu da bir gerçektir. Dolayısıyla aşrkılarını albümünden dinlemekle yetinmemiz gereken şarkıcıdır.
(bkz: hayranim sana)
6. cadde zamanında çok sevilen, dinlenen, sayılan abimizken solo çalışmasında çuvallayan kişi. tiki oldu da diyenler mevcuttur hakkında...
(#608807)
kismen hakli cikmami saglami$ ki$i.
ihtimal dahilinde; cok cekingen ve ciddi anlamda kalabalik kar$isinda tutukluk yapan bir $ahis olabilir. hani saglam soyluyor eyvallah ama yuzlerce insani co$turamadiktan sonra neylerim $arkiymi$ $iirmi$. ki vakt-i zamaninda makina'da cikip agzini acmayi$indan boyle bir kaniya varmi$imdir. piyasada benim diyenlerden daha kalitelisin, biraz yirtik ol azizim.
her parçasında ayar vermeyi ihmal etmeyen kişi dir.güzelde söler allah var.
mutlumuyduk ki sade nefes aldık demis diyebilmis bir insandır ki yanlıs hatirlamiyorsam kerane ile ilgilide bir şiiri vardır tavsiye edilir.
mersin'e geldi bu guzel insan. iyi, guzel sahne performansi da. evet da si var. "imzali resmini alabilir miyim?" diye sordugumda "kara kalem cali$masi mi olsun?" diye sormasi ilgincti. *
kaybettim bugün kendimi hükümsüzdür.
kanımca sevgilisi tarafından " adam mısın lan sen" gibi bir söze maruz kaldıktan sonra, " görürsün lan sen adamı" diyip gaza gelerekten bir albüm yapan ve her şarkıda eski sevgiliye " adam dediğin böyle olur", "adam düdüklesin seni" gibi ayarlar veren genç rockçıdır. severiz kendisini..
Sahne performansı inanılmaz kötü olan, insanları coşturma konusunda beceriksiz sadece şarkısını söyleyip alkışlara tesekkur etmekten başka bi numarası olmayan adam.
bir anda patlayan isim.
bir yıl öncesine kadar kimse ismini duymamış, duyanlar için de herhangi bir müzik adamı, grup elemanı*, şarkıcı kişi tanımına sahip olmuş, ancak bir yıl sonrasında liseli genç kızların çoğunlukta olduğu bir kitle tarafından "ilah" ilan edilmiştir.

bu yüzdendir ki, hem seveni hem de nefret edeni çoktur.
kendisi ve şarkıları bu kadar abartılmamış olsaydı eğer ki, bıktırana kadar afilli yalnızlıkçalınıp durmasaydı, şu an kendisinden nefret eden birinin sevebileceği isim olabilirdi.

demem o ki, suç emre aydın'da değil de, emre aydın'ı meşhur yapma stratejisindeki pop kültürü atıklarında.

tamam, şarkılarına diyecek sözüm yok, iyi tanımını hakederler çoğunlukla. ancak asla dergiler, müzik kanalları ve genç kız hayranları tarafından bu kadar abartılmasına sebep verecek nitelikte değiller.
"yalnızlık" temasını işleyen "afili yalnızlık" adlı albümü 10 ekim 2006 itibariyle piyasaya çıkmış sing your song yarışmasından birinci çıkan 6.cadde grubunun eski vokalisti.