bugün

ntv' de güntekin onay' ın sunduğu %100 futbolda her an bir yerlerden çıkan spor muhabiri.
LORAN VAYLOVAN iLE MAÇ SONRALARINDARÖPORTAJLAR YAPAN VE KONUŞMALARINDA HEP HEYECANLI BiR ŞEKiLDE KONUŞAN BAŞARILI BiR NTV SPOR SERViSi ÇALIŞANIDIR.
babasi solcudur. tanidigimdan degil de boyle abuk sabuk isimleri genelde solcu babalar cocuklarina takarlar.
vuvuzelanın gazabına uğrayanlardan.
(bkz: http://beta.ntvspor.net/v.../emek-egenin-zor-anlari/1)
donan spiker.*
(#8380541)
ne içtiğini merak ediyorum.
şu anda maç sonu şili taraftarlarıyla röportaj yapıyor. şilili adam '' çok mutluyuz. gruplardan cıktığımız için'' diyor. bu da adamı honduras taraftarı zannedip şöyle çeviriyor '' yenildik ama bu akşamın kazananı biziz. mutluyuz''.

bonus;
şilili adama türkiyeden takım biliyor musun diyor. adam fenerbahçe diyor. bu hemen çeviriyor '' fenerbahçeliymiş kendisi''.

git yat uyu lan.
portekiz ispanya maçından sonra ntvspor canlı yayınında, koskoca ümit burnuna umut burnu diyen şahsiyettir. kendisine yakıştıramadım açıkçası.
16 mayıs 2010 tarihinde bağdat caddesi'nden yaptığı canlı yayın sırasında, fuat akdağ'ın, "emek, bursaspor 2.olsa da eğlence planlıyormuş. fenerbahçe'de de böyle bir şey var mı?" sorusuna ilk başta donuk donuk bakıp, sonra da gülerek "sanmıyorum" cevabı veren muhabir.
bazı tepkileri çok yapmacık olan spikerdir.
güntekin onay'ın ağzının içine bakan yeni yetmedir. sen türkiye'nin en iyi spor kanalısın. en azından şu an itibariyle, biraz şu adamları yetiştirsen ya da kendilerini geliştimeye teşvik etsen ne olur diye soruyorum her gördüğümde. bir de adamın tipik bir dil sürçmesi olayı var, istisnasız her gece en az 4-5 kere iki kelamı yanyana getirememe ya da yanlış okuma/telaffuz etme gibi bir sorunu var. biraz çalış emek, böyle olmuyor!
gayet iyi bir spikerdir. özgür buzbaş'la iyi bir ikili oluşturur.*
"ekşi sözlük kapandığına göre, yayında rahatız.. zıçsak da problem değil.." şeklinde tweet atan spiker.
"Sac lastiginde kar oranini arttirmak isteyen fenerbahce yonetimi simdi de kaleci gokhan tokgoz'un pesindeymis" seklinde bir espri yaparak "komik mi yarraaam" dememe sebep olmuş speaker.

allah bilir buna kahkaha atmıştır.
özgür buzbaş'la birlikte sunduğu, hafta içi gecelerime renk katan spor gecesi programını sunan, son dönemde yetişmiş en efendi spikerlerdendir.
özgür buzbaş'la birlikte her gece spor gecesi adlı güzel ve seviyeli spor programını sunan genç arkadaşımız sanıyorum (tam emin değilim) mersinlidir. ntvspor'un vazgeçilmezlerindendir. ismi biraz solcu ismi gibi olsada iyi elemandır.
almanlara dilendi sıcak ve sempatik bir tavirla. Adam gitti podolskiye "bizim için kazanın eki eki" dedi.
dün gece löw e sonra podolski ye belçika yı bizim için yenin diye adeta yalvarmıştır.
izlerken utandım. eminim çoğu insan da aynı duyguları yaşamıştır.
böyle yalvara yalvara play off a kalacaksak bırak kalsın.
sanki bu durum ilk defa başımıza geliyor.
bir milletin takımı daha nasıl yerlerde süründürülür, işte dün akşam bunu göstermiş adam. nedir lan bu yalvarmalar falan! zaten almanya belçika,ya evinde kaybedecekse siktirsin gitsin. herifler 9/9 yapmış. asıl sen kendi maçına bak bakalım alabiliyor muyuz acaba! bırak almanya kendisine yakışanı yapsın.
maçta bizim kulubenin arkasında osuruyordu gördüm ben onu.
--spoiler--
sporla bu kadar iç içe olmak bazen can sıkıcı da olabiliyor. görev niteliğinde maç seyretmek bazı şeyleri takip etmek... birçok maçı kaydedip seyrediyorum. seyretmek zorunda olduğum için. rüyamda maç sonucu görüyorum.
--spoiler--
--spoiler--
(özgür buzbaş'a) ama gerçekten atletico madridli adrian'a benziyorsun.facebook'ta sayfa kursam seni adrian'a benzeten 100.000 kişi bulabilirim.annem de beni david beckham'a benzetiyor.nasıl bir sevgiyle bakıyorsa artık bana
--spoiler--

ardından özgür buzbaş 'beckham mı?..' şeklinde tepki verdi.

edit: delicious'a katkısı için teşekkürler,tabi ki ırmak kazuk değil özgür buzbaş idi.bir de kuruluşundan beri ntvspor izliyorum,bilmeyen 'yarrak izliyorsun' der.
bu akşam hazırladığı karneyi gördükten sonra kendisinin bir önceki hayatında aylak bakkal* olduğunu düşünüyorum. harbi işin yok mu la senin.
ntv sporda yorumcu olan insan. hazirladigi karneyle guldurmustur.
Özgür buzbaş Balotelliye yazılan semti ikitelli
Şeklinde başlayan tezahuratı okuyuncA: bunu ben de gördüm
Ama okur okumaz koşarak uzaklaştım diyerek ekşide aşırı takılan entel bi piç olduğunu göstermiştir.
çalıştığı kuruma çok yakışacak bi harekette bulunmuş arkadaş

aferin koçum en az 5 sene daha garantiledin o koltuğu

http://s14.directupload.n...mages/120720/nqd6aedb.swf