efendiliği ile dikkat çeken insan.
topa girmek dediginiz ahmet cakar'in, erman toroglu'nun, sinan engin'in, rok'un, ridvan dilmen'in, ertem sener'in yaptigi ise topa girmemekle iyi yapan spor spikeri.
29 ekim 2017'de kadıköy'de eşiyle yürüyordu.

bayağı uzun boylu biri. en az 1.90'lık bir arkadaş.
görsel
Fenerlidir.
hayatimda duydugum en guzel isim kombinasyonuna sahiptir.
şu an ntvspor da gördüm. çok yaşlanmış geldi bana. yanındaki mehmet demirkol için aynı şeyi söyleyemiyeceğim. adam robot gibi hiç yaşlanmıyor.
görsel
Özgür buzbaş olmadan olmuyor.
1977 doğumlu spor spikeri.
Biraz önce izledim bu adamın spor haberlerini böyle sunmasını sevdik de normal hayatta sevilesi mi orayı düşündüm galiba yeni tanışan insanların antipatik bulduğu yakınlarınınsa Çok sevdiği tiplerden kafası güzel kendi güzel.. yine kişisel tahlilimdir ki hayatındaki kadını da güzel seviyordur bu adam birini sevmek ile güzel sevmek arasındaki farkı bilir. Caddebostan sahilde goy goy yapılır oturulup emek ile adı da öyle böyle güzel değil yeri gelmişken. Selamlar
Fazlasıyla yapmacık duran tip.
bu insandan spor dinlemek bana keyif veriyor.
futbol değil tüm sporları diyorum özellikle özgür buzbaş'la sessiz, sakin kafa yormayan, birilerinin arasına nifak tohumları ekmeden ettikleri sohbet son derece güzel...
Top muslera'nın üstüne geldi diyen adam.

He gülüm sana kaldı taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmış adamı saçma sapan cümlelerle eleştirmek.

Ntvspor ne diye yorum yaptırır bu adama aklım almıyor.
Boru gibi sesi vardır onun dışında tuhaf biridir. Bi sevimli olma çabası ama Güntekin onayla da ters düşmemeye çalışıyor yine de Günto bundan farklı bişey söyleyince itiraz edemese bozulduğunu gizleyemiyor. Cüssesi ve sesi ayı gibi ama beyni Çocuk gibi bişey lan
Bugün tarihli fit stop programında öğrencilik yıllarında küpe taktını öğrenmiş bulunuyoruz. Emek ege rulez. Takipçiniz başgan.
gecenlerde twitterda emek egeyi takip edeyim dedim, arattim emek ege diye bir baktim suru fake emek ege hesabi, ve hepsinin profilinde uzerinde "beni sikin" yazisi bulunan emek ege fotograflari, anlamiyorum, birisi adama intikam amacli mi yapmis acaba, kotu bi durum cunku.
emek ege

ırmak kazuk

ersin düzen

sanki hepsi bir tek kişi gibi hepsi bir birine benziyor amk bide bunların yaptığı espiriyi hiç anlamıyorum sadece kendileri gülüyor...

ıhıhıhıhıh...
Fenerlidir.
karabüksporun uefa avrupa liginden elenmesinden sonra canlı yayında göz yaşlarına hakim olamayan samimi spor spikeri.
lafı uzattıkça uzatan insanı bayan spikerdir. bide erbatur yetişiyor bunun gibi.
az önce canlı yayında ptt 1.lige düşen antalyaspor için ''altın çamura düşse de değerinden bir şey kaybetmez, antalyasporun yeri her zaman süper lig'' diyerek ptt 1. ligi çamura benzetip ciddi pot kıran spor programcısı.
Her an gaf yapabilicek garip ntv spor spikeri arada konuşmayı unutur ama tatlı adamdır.
iyi hoş, eyvallah adamı. be adam bu nasıl laubalilik! bir gülmeler, okurken gülerek okumalar vs.vs.vs. yahu yaptığın işinde kendi içinde bir ciddiyeti var. valla helal olsun!
burcu esmersoy'un karşısında ağaç gibi dikilen adam, eskiden ne iyiydi özgürle (bkz: özgür buzbaş) karşılıklı sunuyorlardı programı, hemde komik, eğlenceli dakikalar geçiriyorduk izlerken sonra ne olduysa oldu burcu esmersoy isimli itici abla bunun yanına partner olarak verildi, programında tadı kaçtı.

emek iyi oğlandır aslında, evlidir, deniz efe adında 1 oğlu vardır, yaşını bilmiyorum ama sanırsam 32 ila 35 arasında bir yerlerde gibi, mersinlidir kendisi, iyidir iyi...