bugün

istanbul halkının turkiye devletinin yegane umudu istanbuldayım çok memnunum çok yaşa imamoğlu

ak partinin en güçlü adamını binaliyi ve onu destekleyen rte yi yerle bir etti 800 bin oyun acısinı hâla atlatamadılar.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

HDP'ye daha çok yakışırdı.

Değil mi ama?

Sahte Atatürkçü çok bu dünyada.

Ülkemiz içerisinde 15 milyon sahte Atatürkçü olduğuna ben adım gibi eminim mesela.

Sosyaldemokrat Halkçı Parti'de olması gerekirken, Sosyaldemokrat Halkçı Parti'de mezhep faşizmi yapması gerekirken kaset skandallarıyla CHP'nin Genel Başkanı olmuş adamın diktatörlüğündeki partide yer alan biri.

Atatürkçü olan bir insan Ulu Önder Yüce Atatürk'ümüzün izlerinden koparılan ve ilkelerinin hiçe sayıldığı CHP'de yer almazdı zaten.

Her gün bunu bizlere kanıtlıyorlar.
büyük oynuyor. kürt seçmenden sağcı seçmene alayına oynuyor. belli ki cumhurbaşkanlığına oynayacak. eğer bir lideri ülkenin yarısı çok seviyor yarısı hiç sevmiyorsa genelde seçimi kazanır.

dikkat edin şu veya bu şekilde adından söz ettiriyor. bu bir pazarlama taktiğidir. dikkat erdoğan da ekranlardan inmez hiç. sebebi bir ürünü ne kadar çok görürsen o kadar güvenmeye başlarsın. bu yüzden siz kafanızı kaldırıp bakmasanız bile yıllardır coca cola reklamı oynar.

pasif davranmıyor. hatta bazen lüzumsuz şeyleri bile dile getiriyor. amaç tartışılsın konuşulsun adım duyulsun. alın size seçim kampanyası. hatta troller kendi elleriyle değirmene su taşıyor. aferin aferin devam.
istanbul'un birinci sınıf yerlerindeki kira rantçılarını tokatladığı için kendisine bir kez daha teşekkür ettiğim istanbul belediye başkanı.

görsel
görsel
karalama kampanyası falan yoktur. kendi icraatleriyle kendini karalıyor haberi yok. her şeye indirim diye gelip ilk yaptığı iş zam oldu gerisini hesap edin işte.
hala Özge Türkyılmaz hakkında açıklama yapmamış zattır.
Bilmiyorum ama seçildiği günden beri dişe dokunur bir icraatine tanık olamadım gibi sanki.
Tamam halk süt gibi sosyal projeler yapıyor ama ulaşım anlamında anlamında ve ibb ye parasal kaynak yaratma anlayışında sınıfta kalıyor.

Şimdi iktidar(hazine) adamı çalıştırmıyor bütçeyi kısıyor diyenleriniz olacaktır ama ibb kanundaki bütçesi ne ise onu alıyor zaten.

iktidar (hazine)kredi vermiyor diyenleriniz olacaktır ama bu da geçerli bir bahane değil. Çümkü imamoğlu aynı krediyi türkiyede veya dünyada başka bankalardan pekala temin edebilir. Faizde çok oynamaz diye düşünüyorum

Bilmiyorum büyük umutlarla geldi ama istenileni veremedi gib sanki.
ikinci ali koç vakası olmaz inşallah.

Edit:kardeş neye eksiliyorsun yanlış bir şey mi dedik.adam pek dişe dokunur icrastler yapmadı dedik.
yol kenarındaki yeşillikleri, çiçekleri katleden başkan olarak tarihe geçmiştir. ağaçseverler sessiz.
buyrun okuyun mutlaka. buraya bıraktım.

https://www.uludagsozluk.com/e/44000867/
büyük umutlarla geldi ama adam yemin ediyorum boş çıktı.

okuyun

bilmiyorum ama seçildiği günden beri dişe dokunur bir icraatine tanık olamadım gibi sanki.
tamam halk süt gibi sosyal projeler yapıyor ama ulaşım anlamında anlamında ve ibb ye parasal kaynak yaratma anlayışında sınıfta kalıyor.

şimdi iktidar(hazine) adamı çalıştırmıyor bütçeyi kısıyor diyenleriniz olacaktır ama ibb kanundaki bütçesi ne ise onu alıyor zaten.

iktidar (hazine)kredi vermiyor diyenleriniz olacaktır ama bu da geçerli bir bahane değil. çümkü imamoğlu aynı krediyi türkiyede veya dünyada başka bankalardan pekala temin edebilir. faizde çok oynamaz diye düşünüyorum

bilmiyorum büyük umutlarla geldi ama istenileni veremedi gib sanki.
ikinci ali koç vakası olmaz inşallah.

edit:kardeş neye eksiliyorsun yanlış bir şey mi dedik.adam pek dişe dokunur icrastler yapmadı dedik.
daha önceki yıllarda, iBB Başkanı'nın bırakın nerede ne yaptığını; 'iBB'nin belediye başkanı kim?' diye sorulsa belki de bilmekte zorlanacak insanları, belediyenin her türlü faaliyetini takip eder duruma getirmiş kişidir. bu kesimde bir farkındalık yaratması bile ülke siyasetinin gelişimi için faydalı bir harekettir.
başkanımız ayol, ışıklımıss! nasılda seviliyor, herkes tarafından, baş tacı ediliyor adeta. hofff!!!

görsel
önümüzdeki seçimlerde cuhape ye yüzde 8 lik oy kaybı yaşatan vasatın altı ibb başkanıdır.

öyle 16 milyon için çalışıyoruz yalanıyla olmuyor bu işler naptın 1,5 yılda istanbula hangi çiviyi çaktın..
2023 yılında ülkenin başkanı olacaktır.

Kendi çalıp kendi oynayanlar da öylece izleyecek.
akp nin araçları fazla diyerek tv lerde yaygara çıkarıp 1650 yeni aracı filosuna katan gelmiş geçmiş gelecek en kötü ibb başkanıdır. evet hatta net ötesi...
covid 19 a yakalnmıştır.

geçmiş olsun.
Geçmiş olsun başkan.
(bkz: Dünyada güzel şeyler de oluyor)

Hepimizi sevindiren haberler veren zat.
Yaptigi en hayirli is ibb nin bilaloğlanin yurtlatina para akittigi musluklari kapatmasidir. Kendisini de bilaloğlani da sevmem ama testinin pozitif cikmasina uzuldum. Insallah bir an evvel atlatir. Gecmis olsun.
Geçmiş olsun müstakbel cumhurbaşkanım.
Kendisine corona tanısı konmadan birkaç gün önce apandisitinin alınması gerekmiş, sonradan yüksek ateş şikayetiyle hastaneye başvurunca covid testi yapılmış.
Ameliyat olduğunu kimse duymamış, her neyse geçmiş olsun.

Umarım ameliyat vesilesiyle corona tanısının erken konması, kendisi için bir avantaj olmuştur.
allah şifa versin.
intraketi ters takmış. ameliyat zor geçti zaar.
iyileşmiş yiğidim çakallara korku salmaya devamke.
Masonlar tarafından desteklenmektedir. Büyük ihtimalle kendisi de masondur.