bugün

istanbul'da taksi denen rezalet oluşumu tımar etmek ister, güzel hizmet sunulması için çabalar; engellenir.
marmaray vs. metrobüs arası aktarma yaparak, halkı düşünür ama akp reddeder.

bunun gibi yüzlerce güzel şey yapar ama akp reddeder. yaptığı icraatleri hiç bir kanal vermez.

neden ??. çünkü;
(bkz: 800 bin fark yiyip rezil olmak)

https://www.youtube.com/watch?v=86ivyUmhm4o
akp'nin türk kamu bankalarından kredi verdirmemesi üzerine, kendisi en sonunda ne yapıp, ne edip kredi bulmuş.

"istanbul'un metro hatlarının finansmanı için uluslararası sermaye piyasalarına 580 milyon dolarlık eurobond ihraç etmeyi başardık. artık metro inşaatları daha hızlı bitecek, trafik rahatlayacak." https://twitter.com/ekrem...tatus/1334771973713346562

onca engellemeye rağmen yoluna devam edip,hizmet için çabalıyor. helal olsun.

not: bu kredi ile akp'nin üzerine beton döktüğü 8 metro projesi de bitmiş olacak böylece.
gelmiş geçmiş en kolpa belediye başkanıdır. allahım 3 yıl bitse de bundan kurtulsak...
Seçimden önce:
"istanbul'un yeterli kaynağı var, akıllı Belediye Başkanı yok."

Seçimden sonra:
"Harika bir müjdem var, size 580 milyon dolar dış borç yerleştirdim."

Birde bu parayı metroya kullanacağını sanan saf duygulu cahil kardeşlerimiz var. Onlara şunu sormak istiyorum. Göreve ilk geldiğinde yine metrolar için 200 milyon euro borç almıştı ne oldu o paralar yetmedi mi?
https://www.hurriyet.com....ilere-ceza-yagdi-41686113

taksicilere hesap sormaya devam eden, halkı yolmaya yemin etmiş bu zihniyeti, tımar etmeye and içmiş büyük başkan.
Bu memleket, 3150 tl şarap açtırma parasını millete ödeten başkan da gördü.
Dik dur eğilme belediye başkanım.
Yakında seni Türkiye’mize başkan yapacağız.
Belediye başkanlığı bir yana, bu adamın iki günde bir çıkıp 3 hafta komple karantina gelsin demesini bir türlü anlamıyorum. italya ve ispanya denemedi mi aylarca komple kapanmayı? Neden hala vaka sayısı yüksek oralarda??

Zaten güç bela dönen bir ekonomi var, onu da iyice bitirecek bir adım olur. 2001 krizinden beter olur ülke. Kendisine oy verdim ancak corona virüs ile başa çıkabileceğini kesinlikle düşünmüyorum. Bu yüzden başkanlık seçiminde aday olursa oy vermeyeceğim kendisine.

Size iyi tatil ve karantinalar. Biz üretmeye ve çalışmaya devam etmek zorundayız.
görsel
bir istanbullu olarak seçimden 1 sene sonra diyorum ki, keşke binali yıldırım kazansaydı seçimi.
ismi anıldığında bazılarında mayasıl yapandır.
---spoiler---
imamoğlu'na: seçim öncesinde eyüp sultan'da yasin suresinin bir bölümünü okumak sana bir şey getirmez. niye onu da türkçe okumadın?
---spoiler---

seçim öncesinde batman'da parti mitinginde ukala ukala kürtçe kuran sallamak sana ne getiriyorsa ondan getiriyor.
görsel
hala torpilli işe alım yaptığı iddaa edilen Özge Türkyılmaz hakkında açıklama yapmamıştır.

liyakat nerede ekrem imamoğlu?
başlarda şişirilip yere göre sığdırılamazken sonrasında balonu patlayan vasat siyasetçilerden biridir...
geçen bilal göregenle olan videosunu izledim. hal ve hareketlerine, mimiklerine dikkat edin, adama nasıl yukardan bakıyor, bitsede gitsek modunda, sosyal medyada reklamını yapmak için ve z kuşağına yaranmak için zorda olsa katlanıyor.

bu adamın samimiyetine inananlara acıyorum.
(bkz: ne yedik be)
Belliki ibb nin içine çòreklenmiş yiyicileri ve çikar gözeten kişileri temizlemesi uzun zaman alacak.
bir sonraki seçimde kendi partisi tarafından bile aday gösterilmeyecektir.
bir insan kendi topuğuna nasıl sıkarı en önemli şekilde gösteren siyasetçilerden birisidir. Millet buna baya ümitlenmişti, hatta cumhurbaşkanlığına bile aday olabilir diyorlardı. Lakin hdp hakkında yaptığı açıklamalar ile kendini alaşağı etmeştir. Birisi gelip diyecek ki "eeee erdoğanda zamanında hdp ile çözüm süreci adı altında yakınlaşmıştı ", lakin onu diyecek arkadaşlara da şunu diyebilirim "erdoğanın yaptığından bana ne, ben ona oy mu verdim?".
görsel
istanbul belediyesinde çalışanlara asgari ücret 3100 TL olacakmış öyle diyor kendileri nasıl yapacaksa artık.
CUMHURBAŞKANI OLSA DA BiR RAHAT YÜZÜ GÖRSEK, CiDDEN BU KADAR SENE ACI ÇEKMEK YETTi. EKONOMiK, SAĞLIK, KÜLTÜREL, SOSYAL ALANDA DÜZE ÇIKMAMIZ iÇiN ŞU ANDA ÜLKENiN TEK ÇARESi EKREM iMAMOĞLU.
önümüzdeki seçimi asla kazanamayacak başkandır.. net.
mansur yavaş'ın sağ ayak baş parmağı etmeyecek şahıs.

kendisinde Mustafa Sarıgül havası var.

hokkabazlığı çok seviyor.
Gelecekteki hali

görsel