ilkokul tahtasına bir cümle yazı yazmaktan aciz adamları korkularından saydıra saydıra istatistik profesörü yapıp çıkacak adam.
helal olsun.
ibb seçim tarihinde yakın zaman sonra, bir seçimle iki kez üst üste başkan seçilen vekil olarak tarihe geçecek kişi.
Diren imamoglu.
görsel
her şey iyi güzel hoş görünüyorken zamanında "stv" de spor yorumculuğu yapması kafa karıştırmış kişi.
Az konuşuyorken daha iyiydi. Ama konuştukça birine benzetmeye başladım. Başta sakin tartarak ama kendini rakibinden güçlü hissettiğinde direk ezebilecek bir algı oluştu bende sanki. inşallah benzemez ne diyim.
taptıklarınız sizin olsun sizinkiler size bizimkiler bize.
görsel
Daha hiçbir şey bitmedi. Oylar tekrar sayıldıktan sonra belli olacak. Chp liler sevinmesin. Binali başkan gümbür gümbür geliyor.
Seçim gecesi,
"Hakkımda ne söylerlerse söylesinler ağzımdan kötü bir söz çıkmayacak,biliyorum ki 7 yaşındaki kızımda beni izliyor asla onun yüzünü kızartmam ayrıca ekran başında beni izleyenlere ne biçim konuşuyor bu adam dedirtip televizyonu kapattırmam"
dedi ve gönlümü bir kez daha çaldı umarım emeklerini harcatmazlar istanbul gibi bir şehire senin gibi biri yakışır *
--spoiler--
onlar paramızı sen kalbimizi çaldın.
--spoiler--

ince zekanıza kurban olayım türkiye.
görsel
istanbul büyük şehir belediye başkanı.
Bugün Haznedar halk pazarına gelmiştir. Ulan oturduğum yerde bile göremedim adamı ya.
tertemiz siyasetçi ayrıca lisans ve yüksek lisans eğitimi de almış bir şahıs. bize de eğitimli siyasetçiler lazım zaten.

kendisi; istanbul üniversitesi ingilizce işletme bölümünden mezun olarak yine istanbul üniversitesi'nde insan kaynakları ve yönetimi bilim dalında yüksek lisans eğitimi almıştır.
tanıdığım bir çok ak partili insan kendisi için "abi ak partiliyim ama ekrem imamoğlu 'adam' diyor. eee 'adam' kazandı uzatmayın daha fazla. koca ülkede seçim sonuçları 1 gecede sonuçlanırken, bugün 4. gün yarın sabah 5. günün şafağı doğacak. ve istanbul sonuçları kesinleşmesin diye iktidar partisi her türlü çabayı legal/illegal gösteriyor. yahu azıcık ahlak. azıcık edep. çok zor değil yahu edepli, ahlaklı olmak. unutulacak bir erdem değil bu. he anlarım hırsınız körelmez, rantınızdan vazgeçemezsiniz, vakıflara milletin parasının akmasını istemenizi de anlarım ama yok. bitti işte. her şeyin bir sonu var. yapacak bir şey yok. itaat edin. ve sorgulanmaya hazırlanın bir an evvel.

zira istanbul'u kaybettirdi size imamoğlu. üstelik de tayyip'e karşı kazanarak yaptı bunu.

kaşınılmasın bence daha fazla. 5. günün şafağı da kurtaramaz bazılarını. kendisi istanbul büyükşehir belediye başkanı. gururla.
görsel
(bkz: Çöb)
şöyle güzel bir insandır kendileri; saygı ve sevgi duyuyorum.

https://twitter.com/bingl.../1113528022425010177?s=21
Akp'den çıkar sağlayan yandaşların da dahil olmak üzere birçok kişinin ocağına incir ağacı dikmiştir. Allah gölgesinde piknik yapmayi nasip etsin.
(bkz: the son of imam)

istanbul büyükşehir belediye başkanı.
15 temmuz darbe gecesi sokaklara çıkan halka gerizekalı demiş bir karısı var.
16 milyonu da kucaklamaya gelen chpci statükocu teyze ve kocişi.

görsel

Tabi aynı insanlar gezi ' de en öndelerdi. Ekrem bey her gün koşturuyordu. Orada sokaklara çıkmak gerekliydi. Darbede evde oturmalıydık.

(img:#1830590)
karısı doğru demiş amk.

darbe gecesi evden mi çıkılır beyin nöronlarını silktiklerim.
Darbe gecesi evden çıkmasalardı şimdi fetöcülerin nesi olmuştunuz acaba?
türk insanının en sevdiği trabzonlu olabilir.