bugün

Artvin Arhavi’deki çay fabrikası, üretimini 1 yıl durdurdu.

https://www.sozcu.com.tr/...anlarindan-eylem-4729284/
Bugüne kadar yaşananlar fragmandı.

Hazırsanız, gerçek kriz 11 kasımda 11 milyon fidan dikmeli satanik ritüelle başlayacak.

Hazır değilseniz zaten pek yakında ölmüş olacaksınız.
iktidarın saçma sapan açılışlar ile örselemeye çalıştığı şeydir. bugün açılan havaalanının, 3.pistini açıp, ekonomi süper, cehape kötü dediler yine. cidden inanılmaz.

adam gibi peynirin kilosu 60 tl,
az yağlı adam gibi kıymanın kilosu 55-60 tl.

pastırmanın kilosu 160 tl,
kuzu pirzola olmuş 110 tl.

say say bitmez. eskiden 100 tl ile haftalık alışveriş yapar, koca sepeti doldururduk. şimdi 100 tl'ye 2-3 ürün anca alıp, marketten götümüze baka baka çıkıyoruz.

ama olsun yol yaptılar!!. köprü var bir de!!.
ekonomik kerizlerin neden olduğu şeydir.

öncelikle kişisel finans bilgisi olmayan bir toplumda ekonomik kriz o kadar normaldir ki... yaşamadığımız bir yıl olsa şaşarım yani.
her market alışverişinde daha fazla hissettiğimiz acı gerçektir.

dikkat ettiyseniz firmalar ürünlerin gramajlarını düşürüyorlar, zam yapmamak için verdikleri ürün miktarını azaltıyorlar, yani alttan alta zam yapıyorlar. tabii "ben her zaman 50 liralık alıyorumcu" dayılar bunu fark etmiyorlar.
Vatandaşa tek atacak olan krizdir.
sistemler, bankalar, sirketler cokuse gececek rez alin hisse senetleri artiyor diye sevinmeyin cokmeden onceki son cirpinislar.
görsel
türkiye'nin içinde bulunduğu durum, medyaya yansımaz sadece.
Ekonomik kriz bence karamsarca ve kötümser bir ifadedir. Hepimiz yaşıyoruz. Hem haberlerde duymuştum işsizlik oranı %1 falan azalmış. Hem siz malum partililer, deniyor muydunuz her şey çok güzel olacak diye? Ve her şey çok güzel oluyor, ülke gelişiyor. Biliyorum ki hangi parti gelirse gelsin yine gelişeceğiz inşallah.
cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan han hazretleri sayesinde iliklerimizde hissediyoruz. sağolasın reis.
Namaz qlio yol yabdı Hüloggg.
ekonomist olduklarını zanneden bir güruh sayesinde geldiğimiz nokta.

faiz: %17
güya enflasyon: %20 - hissedilen enflasyon: %50
döviz: 9.93 - yarın 10 TL
şu an dibine kadar yaşıyoruz aq .
Burda böyle olur dostum.
Sri Lanka halkının en büyük korkusudur.
ekonomik kriz falan yok arkadaşlar. çalışmayan, üretmeyen tembel bir halk var ülkemizde.
Ekonomik kriz yok sadece fiyatlar tavan yaptı.
ekonomik kriz yok arkadaşlar sadece ülke battı.
kuru kalabalıkla alış veriş eden kalabalığı ayrıştırmak gerekir.
hiç bitmeyecekmiş hissi veren durum.
Hani la nerde?
ak çomarların açlıktan nefesi koktuğu halde açmaya korktuğu konudur. merak etmeyin 14 mayıstan sonra istediğiniz gibi ekonomik krizi dile getirebileceksiniz.
hakkaten ekonomik kriz var yahu, aaarkideş bir helikopter alayım dedim abooooo ne kadar pahalı napalım mercedes mybach imle devam edeceğim hayata.
almanya'da o kadar olmasa da var biraz pahalanmalar.