1. 1.
  tam kendini toparladı diamondla yolculuk yapmaya başladık falan dedik, demez olaydık. dün pişkin bir şekilde biletinizi yanlış kesmişiz sizi şurda oturtmak zorundayız diye beni malak gibi en ön koltukta oturtan* firma. ama yine de asya tur'dan daha başarılı bir şirket olduğu kesin.*
  4 ... audrey
 2. 2.
  kocaeli de şehirlerarası yolculukta en önde olan firma.
  2 ... lefter
 3. 3.
  mitsubishi marka otobus kullanan mavi-beyaz renklere sahip firma.
  ... esteban
 4. 4.
  9 mayıs 2006 salı günü itibari ile izmit-istanbul arasının 7ytl olduğu otobüs firması
  ... lefter
 5. 5.
  gün iyibariyle esenler-izmit arası 9 ytl'dir. haremden binerseniz 7 ytl'dir. Yolculuk sırasında su ikram ederler. Asya Tur'a göre daha iyidir. iki yıldır her hafta iki kez binerek kendilerini zengin etmişimdir.
  2 ... maksat muhabbet
 6. 6.
  gölcük'te mevcut olan iki otobüs firmasından biriydi. diğeri de asya turdur. ikisi de al birini vur ötekine konumundadır...asya turun battığı söylenmektedir.
  1 ... tamada
 7. 7.
  genelde izmit-istanbul ve izmit-bursa arası seferleri en çok tercih edilenlerdir
  ... city walk
 8. 8.
  Vakt-i zamanında asya tur'dan sonra kocaeli'de şehirlerarası taşımacılıkta 2. şirket iken asya tur'un batmasıyla lider olan ve daha sonra abartarak asya turuda satın alan otobus firması.
  1 ... nicome
 9. 9.
  kurucusu izmit'in ünlü yerlilerinden mehmet efe*'dir. 2003 yılında el değiştirmiş, şimdiki yönetimine kavuşmuştur. türkiye'nin en genç filosuna sahibiz iddiasını taşır.
  ... kenjin
 10. 10.
  asya tur ile aynı fiyata yolcu taşıyor olsa bile ona göre daha kaliteli bir yolculuk imkanı sunan firma.
  ... hattaratamahatta