bugün

ırkçı, milliyetçi, cinsiyetçi, liberalist ve faşist olan kötü bir insandır.
gözleri renkli olmasa bu kadar popüler olmazdı.
Czn Burak' a benzemektedir.
her görüşüne katılmasam da çok severim ve çoğu görüşü zaten düşünen insan görüşü olduğu için dolaylı olarak katılırım, en azından adamın kendi fikirleri var, Çomarlar gibi bik bik bik bik ezberlediği şeyleri saymıyor, hatalı olduğunda yanlış düşünmüşüm diyebiliyor. podcastlerinin çoğunu dinledim ama en baştan filmleriyoe beraber gitmek istiyorum.

efe aybiye selamlar.
0:00 0:03
Egoizm kelimesinin eş anlamlısı.
Çomarları kudurtan youtuber.
görsel
(bkz: merhaba arkadaşlar nasılsınız keyifler nasıl)
Bana kahkaha attırmış kişilik.

https://www.instagram.com...LVi/?igshid=1j971b80l0gqq
--spoiler--
zaman zaman milliyetçiliğin bokunu çıkaran insan kişisi.
baya içinden çomar çıkıyor adamın.

--spoiler--

kürt faşistliği yapsa kıçını yalardın muhtemelen.

türk'ün yurdunda türk milliyetçiliği niye batıyor size bu kadar ?

tanım: yiğit.
Efe yürü git rusya'ya çin'e ne işin var abd'de avrupa'da * . Ayrıca kendisi her şeyi bilir.
Kafasında "bizim kafadaki insanlar" olarak tanımladığı grubu git gide küçülttüğünü düşünüyorum. Bu gidişle tanıma uyan kimse kalmayacak. Farklı fikirlere tahammül sınırını genişletmesi gerekiyor. Ayrıca farklı farklı konularda çok iddialı fikirler belirtiyor bazen. O konuyu daha iyi bilenlere çok saçma gelebiliyor bu fikirler.
Yaşlandıkça fiziksel olarak her geçen gün daha çok çomarlara benziyor.
Araştırın, koyun olmayın diyen biri ama kendisi de genelde araştırma yapmıyor. Okumaz ama yine de öpüyorum kendisini.

Edit: aha da kanıt: (#42261726)

Edit: ooo müritler toplanmış, eksilemişler. Olm, size düşüncenize göre, sevdiğiniz insanlar eleştirilemez, hataları söylenemez. Ama öyle değil, insanlar eleştirilmeli ki gelişsinler, hataları söylenmeli ki hatalar düzeltilsin.
Bir podcast’de diyor ki ;

Ha erdoğan, ha imamoğlu...

Sevgili Efe;

Öncelikle şunu düşün...

Şuan ülke 1 adamın oyuncağı...karşısındaki rakip en azından eleştirilebilir, yargılanabilir bir durumda...öncelikle bu adamdan kurtulmak gerekiyor. inan karşısında Abdullah Gül en büyük güç olsa ona bile oy veririm.( iyi bir Kemalist olarak.)

Altını çiziyorum eğer muhalifsen ülkenin yarısını elde tutan biri varsa stratejik düşünmen gerekiyor.Çünkü ilk aşamada bir yere varmak istiyorsak bu şahıstan kurtulmak lazım.

Maalesef stratejik düşünmeyi bilmiyorsun, hala “ama hdp’den oy alıyor” kafasındasın.

Edit : hahah müritler online’mış...ben düşmanı değilim podcast’lerini hep dinlerim ama bu Efe’nin her dediğine katılacağım anlamına gelmez.
Ergen paratoneri.

Bir insan bununla polemiğe girme durumuna gelse kendinde kusur aramalıdır.

Dünyanın en kalitesiz toplumu biziz galiba...
çok farklı bir mizah yapmakta.
Troll videolarına devam etmesi gereken kişidir. Bundan 7-8 sene önce attığı vidolar denk geliyor gülmekten yarılıyorum. işte o videolardan biri: http://www.youtube.com/watch?v=M_YLCIn2NrU
yav amk ateisti.
Tam uyku uyanıklık arası bir haldeyken podcastinde "bazı arkadaşlar beni uyurken dinliyormuş. lan uyunurken mi dinleniyorum ben?” demesiyle noluyor lan tepkisi verdiren youtuber.
bugün başına büyük bela alacak fenomen. dikkatli olması lazım. severek izliyorum orası ayrı.
görsel
Bu Kürtlere göre zaten en ufak bir eleştiri yapan sağlam faşist oluyor

"Vallahi Kürdistan'ı özledik" diyen bir organizmayı ne yapacaktı bağrına mı basacaktı övse ondan iyisi yoktu değil mi mezarının Fransa'da olmasının bir sebebi var

Adam gibi adamdır.

Edit:Eleman yazıyı silip en sona atmış.

Bu entry

(#43216022)