ahmet kaya

  1. 4372.
    Az önce ekşi’de gezerken efe aydal başlığını gördüm, eski entrylere falan baktım. Sonra Efe aydal’ın neler söylediğine bakmak için youtube kanalını açtım. Bir podcastinde imamoğlu’yu eleştirmiş. Eleştirisinin sebebi de fransa’ya bir toplantıya gitmişken ahmet kaya ve yılmaz güney’in mezarlarını ziyaret etmiş olması.Neyse eleştirebilir, ahmet kaya’yı ve yılmaz güney’i sevmeyebilir buna bir şey demem ama ortada bir kaynak, ses ya da video kaydı olmadığı halde “ahmet kaya arabamı şerefszilerin ülkesinde bıraktım dedi” diyor. Sen o kadar kişiye video yapıyorsun, podcast yapıyorsun ama araştırmıyor musun be adam? Yahu ben 2 saattir arıyorum ahmet kaya “arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım” dediği bir ses ya da video kaydı bulamadım. Sadece hürriyet gazetesinde bir manşet atılmış “vay şerefsiz” diye ki ahmet kaya’nın bununla ilgili virdoları var, ben öyle demedim diye. Link:https://youtu.be/CGXJdtelwCE link 2: https://youtu.be/GNx4DDCsI4g

    insanlara araştırın deyip de kendi araştırmadan binlerce insana yalan yanlış bilgi vermemek lazım. Efe aydal’ı dinlerdim bir zamanlar ama üslubu hoşuma gitmemeye başladı ve bıraktım dinlemeyi. Bence doğru bir karar vermişim.

    Ahmet kaya başlığında efe aydal eleştirmem tuhaf biraz ama asıl amacım eleştirmek değil, ahmet kaya’nın türklere “şerefsizler” demediğini söylemekti. Buna inanmayanlar olacak, “apoyu özledik dedi” diyenler olacak. Bunlar artık klişe oldu, doğan her çocuğun kulağına artık ilk olarak ismi değil, ahmet kaya apoyu özledik dedi, diyecekler ellerinden gelse. Son olarak; eski türk medyasına körü körüne inanmamak lazım, zamanında kazım koyuncu’ya bile terörist demiş bir topluluk bu. Araştırmak, kaynak bulmak gerekiyor.
    4 -2 ... david gilmourun parmaklari

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle