bugün

başlığa girene kadar "edip" yerine "edit" yazdığını farketmediğim yazar kişisi, * hoş geldin.
(bkz: edit hun) *
an itibariyle seri eksi oy veren ibneyle muhattap... *
kırpıgül ve sokarcan karakterinin fikir babası. bu karakterleri tv'ye taşımak lazım üstadım. cidden iyi reyting yapar bunların şovu.
seovi saldırısına uğrayan yazar. **
bir amca şefkatini benden esirgemeyen öz amcam olan yazar.

valla bak amcam benim adam olun ha!
yazılarını beğendiğim aklı başında yazar.
hayranı olduğum, nickine saatlerce akrostiş yaptığım, forzalivorno org'dan tanışma şansına eriştiğim, sözlükte görünce havalara uçtuğum 5. nesilkişi. seviyoruz seni.
(bkz: edip akbayram)
siyasi görüşlerimizin uyuşmadığı lakin kendisiyle çok iyi anlaştığım yazar kişisi.
bir editiyle insancıllıgımı geri getirmiş, sevgi pitircigi yazardir *
süper nickli yazar. takipteyiz merkez tamam. *
sadece komik demenin hafif kalacağı , dış görünümü ile exorcist ve türevi bilimum filmde şeytan karekterini başırıyla canlandırabilecek " yehovana beni çağır sevgilim , istersen şahidin olurum senin , soran olursa bu kim diye eski bir müslüman dersin " bestesiyle gülmekten öldüren yazar.
çocukken edip akbayram'ın ismini teleffuz ediş şeklim.
benim onun gibi bir oğlum yok yazarı.. yatacak yeri yok lan bunun. ahirette ayakta takılacağız kokteyl hesabı..
gece gece hakkinda bu kadar entry girilince 'mizah anlayi$i yine mi geli$ti lan bunun' dediğim yazar.
hakkımda bu kadar entry girlince öldüm mü lan dediğim yazar *. halbuki intihar da etmedim.
o bir nick bulma ustası, o bir hoşsohbet kişisi, o bir espri makinesi. güldürdü gece gece, şener şen de o'nu güldürsün.
sözlükte ilk gözüme çarpan 5.nesil çağından önde giden yazar.
(bkz: beşinci nesil bilgili yazar)
yazdığı diyaloglarla yaran yazar.
gece gece süper bi istihbarat geyiği çevirdik ki, bir de entrylerine bakmamla yüksek desibelli kahkahalar neticesinde üst katı ne zaman uyandıracağımı merak eder oldum.
nicki süper olan kişi, hemen yazasım geldi.
(bkz: bıngılcan)
(bkz: aaron hotchner)
güncel Önemli Başlıklar