1. 1.
  Dünyanın en büyük low cost carrier (düşük maliyetli havayolu taşımacılığı) şirketletinden biri olan ingiliz havayolu şirketi.
  9 -2 ... zall
 2. 2.
  Nisan 2006'dan itibaren Türkiye'de de faaliyet gösterecek olan şirket.
  4 -1 ... ibibik
 3. 3.
  29 haziran 2006 da sabiha gökçen havaalanımıza ilk uçuşunu gerçekleştirecektir. easy jet no frills kategorisinde bir havayolu şirketidir. verdiği hizmet kalitesi ile doğru orantılı bir şekilde fiyatları da düşüktür. en güçlü rakibi ryanair dir. karlılık ve diğer hususlar olsun ne yazık ki ryanair in eline su bile dökemez.
  1 ... hec
 4. 4.
  Ucuz ucak bileti furyasina katilan Germanwings tarzi bir sirket
  Haji-Ioannou ailesine ait. Easygrubu icinde easyinternetCafe, easymoney ve easyvalue yu icerir.
  http://www.easyjet.com
  1 ... lalapunx
 5. 5.
  bilat fiyatlarını, amsterdamdan istanbula 50 euro'ya gelebilecek kadar düşürebilen olaydır. kağıt olarak bilet kesmek, uçakta yemek verme gibi harcamaları olmayan, uçakları daha kısa iniş süreleri olarak seçerek uçakları en verimli şekilde kullanarak fiyatı iyice ucuzlatan olaydır. internetten satış olursa daha da ucuzluyor. yılbaşı, bayram gibi tatillerde gitmek planlanırsa çok önceden almak lazım, yer kalmıyor.
  1 ... devedikeni
 6. 6.
  http://www.easyjet.com/tr
  1 ... lavinya_
 7. 7.
  (bkz: ryanair)
  (bkz: germanwings)
  1 ... eppur si muove
 8. 8.
  istanbul sabiha gökçen havaalanından basel mulhouse havaalanına ve londra luton havaalanına uçuşları bulunan, erken rezervasyonlarda oldukça ucuz fiyatlara bilet bulabileceğiniz bir havayolu şirketi. fakat koltuk numarası gibi bir kavram olmadığı için uçağa binişlerde önce gelen kapar kuralı uygulanmaktadır. ayrıca bir miktar fazla ödeyerek uçağa biniş önceliğine sahip olabilirsiniz. çocuklar ve kadınlar önden binsin gibi bir strateji de uygulayabilmektedirler.
  1 ... queraimo
 9. 9.
  bir çok kez ucuz bilet yakalayıp sonrasında almaktan tırstığım, bir türlü güvenemediğim havayolları. insaf diyor londra'ya uçuş 90 ytl olur mu diyerek bitiriyorum.
  1 ... batis
 10. 10.
  istanbul londra'yı gidiş geliş 110 ytl'ye (vergiler dahil) getirebileceğiniz uçak firması.
  ... batis