1. 1.
  Rötar konusunda uzman şirket
  2 ... timsah48
 2. 2.
  havaalanında 9 saat bekletip, özür olarak istabul'dan gelip size rüşvet olarak puan verebilen dünyanın en boktan havayollarından biri.
  1 ... selfless
 3. 3.
  kuruluş tarihi 1933 olan, en son hollanda hava yolu firması olan klm'yi de bünyesine katarak ingiliz british airways ve alman Lufthansa ile birlikte avrupa'nın üç büyük hava yolu firmasından biri konumundadır.
  ... leggare
 4. 4.
  (bkz: bayan yanı) problemi olmayan firma.
  -1 ... secretcode
 5. 5.
  Sayelerinde JFK havaalnina ilk adimimi sagsalim attim mamafih Paris'ten rotarli kalkmalari sebebiyle dort Turk bir Moroco'lu ile birlikte * bagajlarimizi almak, giris islemlerimizi tamamlamak ve bir sonraki terminale gidip check in yaptirmak icin 25 dakikamiz kalmisti. Bir sonraki ucus biletini ve otel masraflarini karsilamakta hic tereddut etmediler, bu acidan Delta Airline'dan daha guvenilir bir havayolu sirketidir diyebilirim zira bileti Delta'dan almis olmamiza ragmen hic orali olmadilar...Air France personel kalitesi acisindan da Delta'yi mindere serer; nazik ve yardimseverler. Ah birde su rotarlar olmasa.

  bir de yemeginizin yaninda kuflu peynir gelirse artist artist Ooo Fransiz peyniri diye atlamayin, peynir gercekten kuflu...yani meshur rotarlarindan peynirleri bile nasibini almis sanirim.
  1 ... serazat
 6. 6.
  airbus ucaklarda hizmet veren, fransız hostesleri bir manken edasında cok cekici (host erkekleri de baya yakısıklı itiraf ediyorum), fransız yemekleri servis eden iyi bir hava yolu sirketidir. anons ve servislerdeki ilk dil fransizcadir, ama ingilizce bilenler magdur olmaz.
  ... atgmuls
 7. 7.
  215 yolcusuyla Atlantik üzerinde radardan kaybolmuş..
  2 -1 ... fatal
 8. 8.
  kendimi bildim bileli her ay bir uçağı düşen havayolu şeyi. babam brezilya'ya gittiğinde* oturup saatlerce ağlamıştım korkudan.

  bana verdikleri milka sepeti bile neşelendiremedi beni. allah belanı versin air france.
  ... der meister
 9. 9.
  yer hostesleri, kabin memurları, pilotları; suratsızlık, zayıf ingilizce, ilgisizlik, anlayışsızlık konularında uzman, bavul kaybetme konusunda şampiyon hava oturgaçlı götürgeç firması.
  ... karian
 10. 10.
  maldanadam'ı fransa'ya götürüp bir daha getirmemesini istediğim havayolu şirketidir.
  2 ... silverring