bugün

(bkz: izmir) *
şaka bir yana paris'ten alınan keyfi başka hiçbir yerde alamıyor insan.
dünya nın başkenti istanbul dur. eşsiz bir şehir istanbul...
doğallığı bozulmamış olan şehirdir.

bir de sevgilinin olduğu her yer. *
hayatının en güzel günlerini geçirdiğin şehirdir.
nerden bakıldığına bağlı olarak değişen şehir. çünkü güzellik kavramı görecelidir. misal kumar açısından bakılınca las vegas, plaj kapsamı denilince miami, teknoloji açısından tokyo.
en sevdiğindir. en mutlu olduğun.
(bkz: londra)
(bkz: ottawa)
(bkz: oslo)
kendini ait hissettiğin şehirdir.
(bkz: bir yere ait olduğunu hissetmek)
(bkz: aşkı bulduğun şehir)
Kesinlikle oslo.
Sevgilinin olduğu şehir.*
izmir' dir.
(bkz: new york)
irlanda'nın herhangi bir şehri ve las vegas. bir de sevdiklerinizin bulunduğu şehir veya şehirler.
rahat olabileceğin, özgürleklerin kısıtlanmadığı, kimsenin kimseye bön bön bakmadığı ve tabi tüm sevdiğin insanların yanında olduğu bir şehir güzeldir.
mutlu anıların olduğu şehirdir.
hala izmir diyenler var. izmir, izmir evet. ben böyle şey görmedim arkadaş. türkiye'yi bıraktılar şimdi dünyayı fethedecekler. istanbul'u bile sokamadığımız dünya sıralamasında izmir'in yeri ne olabilir arkadaş ya? hayatlarında gittikleri en uzak ülke okul gezisiyle gidilen hollanda olan adamlar söylüyor bi de bunu. ayıp.
(bkz: san diego)
dünyanın en güzel şehrini seçmek için dünyadaki tüm şehirlere gitmek gerekir sanırım. türkiye'de bile toplamda 4 şehre gidip de ımmm izmir tabeke de demek komik oluyor arkadaş. ben de tokat diyorum o zaman. amasya'ya gittiniz mi peki harika bir yer. peki bursa?
amerika, italya, almanya, malta, meksika gezildi de mi?
tabiki prag.
(bkz: tahran)**
(bkz: prag)
bir çok ünlü ,yazar, düşünüründe dediği gibi istanbuldur.
insan gibi yaşaması bilen halkın olduğu şehirdir.
sevgilinin üstünde gezdiği bir istanbul.
güncel Önemli Başlıklar