1. 1.
  sabaha karsı 4 'te bile mc donalds da kuyruk olan, hayatınızda gormediginiz seyleri bir günde gorebileceginiz, her tarafı neon ısıklarıyla parıldayan, çöl üzerine kurulmus, dunyanın en buyuk oteli olan mgm grand 'ın bulundugu sehir.
  5 ... otisabii
 2. 2.
  istanbul dan sonra yabancılık çekmeyeceğiniz şekilde gece hayatın asla durmadığı şehir.
  3 ... steve
 3. 3.
  "vivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa las vegas" diyede adına bir şarkı yazılmıştır (bkz: snatch)filminin soundtracklerindendir.
  2 ... rapter
 4. 4.
  pasif amerika provakasyonu . herkes çok mutlu hoplayıp zıplıyorlar.
  kumar oynanan bir yerde nasıl mutlu olunabilirse artık ?
  6 -2 ... waldorf
 5. 5.
  parasız kaldıgınızda kumarhanelerinde karnınızı doyurabileceginiz bir yer. ayrıca her otelin onunde ki havuzlarların içinde oldukca bozuk para vardır. caktırmadan el atarsanız Mc donalds parası cıkarabilirsiniz.
  7 ... otisabii
 6. 6.
  cnbce de yayınlanan dizi.artık olayları çözerken işin bokunu çıkarmaya başladılar haa...
  2 ... armi
 7. 7.
  nisan 2006 boyunca hafta içi hergün 18.45 te tekrarları yayinlanan cnbce dizisi
  1 ... city walk
 8. 8.
  izlerken konu nedir, ne yaparlar hiç anlayamadığım, nikki cox, vanessa marcil, moly sims ve marsha tompson dizide oynamaya devam ederse korkarım hiçbir zaman anlayamayacağım cıvıl cıvıl, kıpır kıpır bir dizi.
  3 ... don kişot
 9. 9.
  josh duhamel sayesinde tekrarlarini bile izlettiren dizi
  2 ... bilmem
 10. 10.
  when you got to go, you got to go ve To Protect and Serve Manicotti bölümlerinde sylvester stallone 'nin frank karakterini canlandırdığı dizidir. ilk oynadığı bölüm 2. sezon 12. bölüm diğeri ile kıyaslandığında oldukça iyidir. çünkü amerikan dizilerinde konuk oyuncu olarak ne zaman ünlü bir aktör alınsa göründüğü sürenin artması ile parelel olarak senaryo da cıvıklaşmaktadır*. senaristler herhalde fazla heyecanlandığından doğru bir text çıkarmalıyım hevesi ile kendisini odasına kapatıyor ve beynine oksijen gitmiyor. dizilerde tutarlı olan karakterler bile maymun edilebiliyor şu sebepten.. o derece.
  2 ... roy mustang