bugün

tamamen ücretsiz ve mükemmel bir dil öğrenme platformu. devamlı yeni kurslar ekliyorlar efendim, durduramıyoruz.
ibnemsi bir uygulama?

Şöyle ki aşağıdakine benzer cümleler verip Türkçe’ye çevirmenizi istiyor;

Am i a man?
—————

He is a man And i am a boy!
—————
michel thomas method ile kullanildigina gucunuze guc katan harika dil ogrenme uygulamasi.
Eskilerin degimi ile dil dile değmeden dil ogrenilmez miş. Kesinlikle katılıyorum. Öğrenmek istediğiniz dilde sevgili yapın kısa sürede ogrenirsiniz.
işsizlikten fransızca 298 günlük seri yaptım bi halt öğrettiği de yok hani.
ufak da olsa yabancı dil konusunda olumlu katkısı olan güzel düşünülmüş bir uygulama.
ingilizcesi basit duzeyde olan uygulama.
hiç ingilizcesi olmayanlar için faydalı bir uygulama olabilir.
boş uygulama.
bir şey öğrenmezsiniz. ingilizce adına konuştum.

rusça için indirmiştim bir kere. fena değildi. ama daha iyi kaynaklar var yani.
yeni bir dile başlangıç yapmak için çok kullanışlı bir program. özellikle çocuklara tavsiye ederim. hem çocukların tablet, telefon sevdasını öğreterek tatmin ediyor hem çocukların ilgisini çeken bir uygulama.

dil öğretemez diyen halt yemiş.
sürekli aynı şeyleri yazıp sıkılıyorum diyenler de, her ünitede anahtara basarak atlayabilir. biraz kurcalayın ya. uygulamayı indiriyor bakıyor şöyle 5 dakika kullanıyor, sıkıldım diyor, öğretmez bu diyor gelip sözlüklere yazıyor. diziyi ilk 15 dakikada sıkıcı diyip kapatanla aynı kafada bunlar.
Eskisi gibi kolay ve kendini tekrar eden sorulardan uzaklaşmış ve bir miktar zorlasmış faydalı bir dil öğrenme uygulaması.
Uyku arkadaşı gibi olduğum yabancı dil öğrenme uygulamasıdır. Arada baya bi enteresan cümlelerle insanı şaşırtsa da diğer uygulamalara nazaran daha eğitici olduğunu düşünüyorum.
Ben böyle bir baş belası görmedim. Evlerden ırak, bağımlılık yaratan bir uygulama. Dil öğreneceksen git düzgün bir kursa, çok da nazik olmayabilirler, kafana vura vura öğretsinler. ingilizcem geriledi zaten, biraz daha takılırsam tamamen unuturum.

iş için kullandığım tablete işte bu yüzden herhangi bir uygulama yüklemiyorum.

Vardı aklımda bir Fince olayı ama ben dersi derslikte, ders verenle, ders esnasında öğrenen iflah olmaz bir öğretmen çocuğuyum. Uygulama falan beni açmaz diye hiiiiç uğraşmadım. 2016'da bir hesap açmışım ama kim bilir neden:/

Ama dün geceden beridir "kiitos, terve, anteeksi, sinä olet Tyyne, minä olen roosa" vay efendim "kuka sinä olet" yok "sinä olet mukava" dönüp duruyoruz. Bataklık bu.

Deyip bir kenara koymuşum entryyi. Bugün Fince'de 59. gün bitti. Almanca, ispanyolca ve Felemenkçe'de 40 küsur gün. Vahşi, temelsiz önyargılarım için özür dilerim. Luv ya Duo!
Helloooooo

Bu arkadaşı yaklaşık 9 aydır fince öğrenmek için kullanıyorum. Every fuckin' single day çalışıyorum fince'ye. Kaliteli vakit öldürmek için birebir. Veldan. Evet anlaşıldığı gibi bu dilde desteği sadece ingilizce veriyor.

Bugün karantinaya girdim. It was the best of times, it was the worst of times diyerek anacağım ve umarım çabucak geride kalacak bu iki haftada çekçe öğrenmeye de niyet ettim.

Kendime soruyorum, canım sen ingilizce'yi, ispanyolca'yı hatta fince'yi ne zaman hallettin de konu buralara geldi? Bilemiyorum altan, çok sıkılınca böyle bir şeyler olmaya başladı bana. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışıp stres küpüne dönmeye alışık bünyeme teselliler teselliler...

Nihayetinde gerçekten çok boş vaktiniz varsa küçük yarışma heyecanları da yaşayarak eğlenebileceğiniz hatta bir şeyler öğrenebileceğiniz uygulama. <3
bazı ülkeler yeterlilik testi olarak kabul etmeye başlamış. ielts yds soygunlarına son !
Dil öğrenmek için biraz işe yarar gibi ama tam öğrenemeyeceğiniz kesin. Ve eklemek isterim ki, cümleleri anaokulu çocuğuna öğretir gibi... Cümleleri 1. Kontrol Noktasından sonra zorlaşıyor.
Allah bu siteyi kullananlara sabır versin. A2 seviyesi almancam var geliştireyim dedim demez olaydım. Adamlar basit bir kelimeyi bile 40 defa tekrarlatıyorlar. Bence buradaki amaç size anket doldurmak gibi bir şey. Sitede uzun zaman geçirin bir günde etkinleri bitirmeyin biz de reklamlarla para kazanalım mantığı. Grafikleri güzel olabilir fakat öyle gereksiz zamanını ve emeği çalıyor ki anlatamam. En iyi mi parasını ödeyecek öğreneceksin. Bedava yapılan neredeyse her iş bir şekilde sizden bir şey çalıyor.
bu hayatta en sevdiğim eylemin dil öğrenmek olduğunu keşfetmemi sağlayan program. zamanında ingilizce üzerinden fransızca ağacını bitirmiş fakat şimdilerde fransızcayı unutmuş birisi olarak, bir dili b1 seviyesine kadar öğretme iddiasını bence gayet yerine getiriyor ki türkiye'deki pek çok hazırlık okulunun da öğrettiğini iddia ettiği ingilizce seviyesi b1 ve belki biraz üstü. bir dili b1 seviyesinde öğrenmeniz demek genelde o ülkenin vatandaşlığına başvuru koşullarından birisi. (örneğin: italya, fransa, almanya) (bu arada bazı ülkeler için a2 seviyesi yeterli. örneğin rusya, ispanya. neyse) bütün bunları düşünürsek herhangi bir dil ağacını bitirdiğinizde elde edeceğiniz a2/b1 seviyesi bence hiç az buz bir seviye değil. ha tek başına yeterli mi? asla ama sıfırdan başlangıç için mükemmel bir uygulama. dahası ücretsiz!
Devlet üniversitelerinde güncel ingilizce kursu fiyatları:
ODTÜ 13685 TL 225-400 saat arası eğitim,
Boğaziçi 4500 TL 60 saat,
iTÜ 7400 TL + KDV 120 saat
Piyasada bu fiyatlar istenirken bir uygulama ücretsiz olarak hizmet sunuyor. Premium paket isteyenler yıllık 250 TL veriyor. iyidir ya da kötüdür. Kıyaslama, buna göre yapılmalı.
Dil öğrenme özürlü biri olarak ben gayet başarılı buldum.
Diyalog alıştırmalarındaki kısa hikayelerde eşcinsellik propogandası yapılan, özellikle çocukların ve gençlerin kullandığı dil öğrenme uygulaması. Bu uygulamanın aile ve sosyal hizmetler bakanlığınca denetlenmesi gerekmektedir.
Yabancı dil öğrenme uygulaması. Pekiştirme için faydalı fakat gramer için çok faydalı olduğunu düşünmüyorum