bugün

yakında türkçe dil desteği geleceği iddia edilen site. umarım doğrudur.
gecenin bu saatinde italyanca öğrenmeye başladığım faydalı site.
hmm.. la donna mangia una mela*
çok faideli bir dil öğrenme aparatı.

en temelden başlayıp, en üst olmasa bile baya yüksek seviyelere çıkarabilme ihtimali yüksektir.
yeni kullanmaya başladığım uygulamadır. önce ingilizce'ye başladım bakıyorum yararlı oluyor liseden yarım yamalak kalan Almancamı geliştirmeye başladım. bu sayede hem ingilizcem hem Almancamı geliştiriyorum.
Türkçe olduktan sonra tüm heyecanını yitiren uygulama.
tatilimin geri kalanını nasıl geçireceğimi belirleyen olay. çok iyi bir şey herkese tavsiye edilir.
ingilizce bilenlerin ispanyolca, italyanca, rusça ve hatta danca öğrenebildiği site.
iphone uygulaması da eğitici olan site.
ingilizceniz yoksa hiç bir şey öğrenemeyeceğiniz sitedir.
yaklaşık bir aydır kullandığım faydalı dil öğrenme sitesidir. yalnız hatalara acımaz, çat diye götürür canınızı. tekil-çoğul olayına dikkat.
sözlükte bir kaç gündür üst üste sol framede görüyorum hayırdır milletin ingilizcesi tavan mı yaptı ne oldu? ne bu dile merak? dediğim harika bir site öğrenirken eğlendirici ve iki dil öğretici.
Faydalı bir program. Özellikle bilgisayardan öğrendiğiniz takdirde. Ben programı indirdim böyle işime yaramıyor gibi. Yine de faydalı.
mac os x uygulaması çıkması gereken eğitici site.
ingilizce bilenler icin turkcesi cıktıgı vakit tadından yenmeyecek program. ingilizce biliyor muyum? no. but, ogrenecegim. turkceden ingilizce calısıyoruz fakat bir de ingilizceden turkce calısabilsek, tadından yinmez.

ekim 29 2014te cıkacakmıs sanırım. haydin hayırlısı.
Yakında Windows Phone platformuna da gelecek olan dil öğrenme uygulaması.
en iyi yabancı dil öğrenme sitesi ve programıdır.
oldukça güzel dil eğitimi veren bir sitedir.
aslında oldukça faydalı, bir o kadar da ücretsiz uygulama ancak çok sıkılıp bıraktım neden bilmiyorum. Sene sou bir ingilizce kursuna yazılmak şart oldu.
ispanyolca için bir çok pahalı kurs da dahil daha iyisi yoktur.
(bkz: duolingo)
lingualeo ve duolingo bir arada çalışırsa büyük getiri sağlayacaktır. umarım içerikler arttırılır. ders sayısı biraz az. herkesin kullanmasını istediğim uygulamadır. sadece ingilizce değil onlarca farklı dil öğrenilebilir. kullanın da adamlar içerik eklesin amk.
Minnettar olduğum uygulama. Bu sabah başladım 9. Seviyeye attı. Yavaş yavaş tamamlıyorum bakalım.
gramer de duolingo , vocabulary de (bkz: memrise) yeni başlayanlar ve ya orta seviyede olanlar için gerçekten çok faydalı site/uygulamalar..
ingilizce öğreten kuş
(bkz: duolingo)