bugün

entry'ler (15)

aylık 72 bin tl iyi para mıdır sorunsalı

Evet. iyi paradır. Aksini söyleyen orta sınıftır.

timebucks

çeşitli anketler ve görevler yaparak dolar kazanabileceğiniz bir site.
not: bu siteyi kullanan arkadaşlar varsa birkaç sorum olacak. mesaj ile ulaşırlarsa çok sevinirim.

sol frame in akmaması

doğru olan olay. internet ve sosyal medya geliştikçe önce bloglar çıktı hayatımızdan şimdi de sözlükler. hala sükse yapan tek platform ekşi sözlük. o da zaman zaman çıkışlarla kendini göstermesi ve fazla üye barındırmasından kaynaklı. bu üyelerim yüzde kırkı her gün entry girse yeter. ama uludağ sözlük tam olarak ne inci sözlük lakaytlığını yakalayabiliyor ne de ekşi gibi işe yarar entryler girilen bir yer. ekşi'yi ya da inci'yi sevdiğim zannedilmesin belli kitleye hitap edip kuruculara para kazandırıyorlar.

kendini sanat eseri olarak gören sözlük kızı

kişiden kişiye değişen sanrıdır. tek yumurta ikizi olmadığınız sürece sizden başka bir tane daha yok sonuçta.

karşı cinsten beklentin

olması. yaş kemale erdi.

istanbul

Bir il. Çok fazla trafik ve insan kalabalığı olan bir şehir. Kimse sevmiyor ama yaşamaktan da vezgeçemiyor.

teoman

Şarkıcı. Sürekli müziği bırakıp geri döner. Eski şarkılarını hâlâ severek dinliyorum.

mersin

Bir il. Akdeniz bölgesinin tarım açısından en verimli illerinden biridir.

oğuz atay

Yazar. Tutunamayanlar romanı çoğu kişi tarafından yarım bırakılmıştır. Benim ise henüz okumaya fırsatım olmadı.

çaylak

Acemi. Sitede çaylak olarak geziyorum şu an. Ne zaman yazar olacağıma dair bir fikrim yok.

tezer özlü

Yazar. Fazla karamsar ve melankolik bir yazım tarzı var.

tombala

Oyun. Yılbaşının vazgeçilmez oyunuydu bir zamanlar. Ben küçükken çok sevilir ve oynanirdi. Son yıllarda pek oynadığına şahit olmadım.

snapchat

Anlık fotoğraf gönderme uygulaması. Instagram' in hikaye özelliği çıktığından beri tahtı sallanmistir. Fakat Arap ülkelerinde hâlâ aktif olarak kullanıldığını gördüm.

müslüm gürses

Şarkıcı. En sevdiğim şarkılarından biri Hangimiz Sevmedik. "Güzelmiş, çirkinmiş ne fark eder? Deli gibi sevmek ruhumuzda var."

duolingo

Yabancı dil öğrenme uygulaması. Pekiştirme için faydalı fakat gramer için çok faydalı olduğunu düşünmüyorum