bugün

an itibariyle 22 dili ücretsiz olarak öğreten eğitim uygulamasıdır.

android, ios, Windows phone ve web üzerinden ulaşılabilir.

kullanıcı destekli bu projede, üyeler çevirilere yardım etmekte, gelişimine katkıda bulunmaktadırlar.
Çar kasmalı ingilizce öğrenme platformu.
almanca öğrenmeye başladığım uygulama.çalışıyor valla.
Yargicin kopegi beyaz degil.
Şarap acik.
Ben dindar degilim.
Benin babam yemek yer ve sarap icer.
Bar nerede.
Kilise beyazdir.

Cumlelerine müptela bir program. Ayrica kırmızı rengini kötüleyen bir yanı var!
Lakin adamlar harika program yapmis su götürmez bir gerçek.
bi boka yaramayan bir uygulama.
Uzun bir süre alıştırma yapmayınca seni özlüyoruz diye mail gönderen uygulama. Teşekkürler duolingo sende olmasan özleyenimiz yok.
edat baglac genis zaman sifat konularina gelince gercekten yararini hissedeceginiz uygulama.
ingilizce geliştirmek icin harika bir uygulama. Gerçi yeni başladım ama programın 4 günlük alıştırmasini bir günde yaptim. Cok keyifli oyun yerine bunda vakit geçir daha iyi. Arada nasıl yani dedirten hatalar oluyor yorum okuma yorum bırakma özelliği çok çok iyi. Böyle bir uygulamanın ücretsiz olması garip. Aman duymasınlar onu da ucretli yaparlar.
Bugun sardigim uygulama. Bazı unutulan kelimeleri hatırlattigi için yararlı bence. Çok basit diyenlerin aksine bıraz temeliniz var ise size birşeyler katacak uygulama olduğunu düşünüyorum. Bedava olmasida çok güzel.
ingilizce öğrenmeyi eğlenceli bir hale getiren ve türkçe dil desteği bulunan faydalı ve başarılı dil öğrenme uygulaması.
Ayrıca sitesi de çok iyi. Bir çok dili en azından derdinizi anlatabilecek şekilde öğrenebilirsiniz.
Ve ayrıca duolingo iki, çift dil anlamına gelmektedir.
ingilizce öğrenmek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken uygulama.
ingilizce öğreten değil, ingilizce bilmediğinizi öğreten sitedir. ben muafiyet sınavını elime kitap almadan geçtim ama duolingo'daki basit basit soruları yapamıyorum. okuduğum bölüm ingilizce bir de.
Hem konuşma hem yazma için olan çok güzel yabancı dil öğrenme uygulaması.
Aklıma gelmişken tekrar yükleyeyim. Fransızca dan başlayım bu sefer.
program ingilizce kelimelerin anlamlarını öğrenmek, bu kelimeleri telaffuz etmek, basit cümleler kurmak için faydalı. Biraz da eğlenceli bir program. ingilizce'yi ana diliniz gibi konuşturmaz. ancak eğlenceli bir şekilde bir şeyler öğrenebilir, bu öğrendikleriniz üzerinden farklı bir kurs vs. ile kendinizi geliştirebilirsiniz.
sadece ingilizce öğrenmek için kullanın. diğerleri için pek bişey söyleyemem. yararlı bir uygulama.
Otobüste ve metroda uğraşarak almancada iki günde %45 ilerledim.
Tabii almanca kursuna da gittiğim için biraz hızlı oldu.
Kullanması çok zevkli.
1 hafta günde yarım saat bir saat bakarak 4. Sınıfın ilk altı ayında öğretilen ingilizce kadar japonca öğrendiğim uygulamadır. Faydalıdır. Destekleyelim ki gelişsin.
Tamamen ezber üzerine kurulu şekilde dil öğretmeye çalışan bir garip uygulama. Ezber ile dil çelişir, öğrendiklerinizi de unutursunuz. Bu program hem vaktinizi çalıyor hem de dile karşı olan hevesinizi kaçırıyor.

not: bir ingilizceci.
Çoğu cümleyi yanlış çeviriyor. O kadar uzun uzun cümle çeviriyorsunuz. Sırf nesnenin başında "the" yok diye kabul etmiyor, böyle saçmalıkları mevcut. Lakin ücretsiz bir uygulamaya göre konsepti muhteşem. ingilizcesi düşük seviyede olup temel atmak isteyenler için gayet ideal.
Öğrencilerimin de beğendiği güzel bir uygulama.

Rahat bir şekilde onlara ödev verip oynamalarını izleyebiliyorum. Dikkatlerini az da olsa çekebilmek için fena değil.

Çevirilerde bazı hatalar da olsa yine de yeni başlayanların faydasını görebileceğini düşünüyorum.
bir seviyeye kadar eksersiz yapmaya yardımcı olan program. Öğrenme anlamında pek işe yaramaz, öğrendiğinizi pekiştirme anlamında yardımcı olur.
birçok dil seçeneği olduğu doğrudur ama bunların çoğunu türkçe ile öğrenemezsiniz.

mesela japonca öğrenmek istiyorsunuz ama uygulama size türkçe-japonca olarak pratik yaptırmaz, ingilizce-japonca yaptırır. haliyle başka bir dili öğrenebilecek kadar ingilizce biliyor olmanız gerek.
doğru söyle ulan kaç para aldın?

neyse efendim bu uygulama telefonumda var. öyle dalgasına norveççeye basmıştım harbiden 6 aydır norveççe öğreniyom ha. her gün bildirim geliyor 10 dk alıştırma yapıyorum şaka maka bu gidişle sökecem norveççeyi. tabi iyi seviyede almanca bilmemin çok yardımı oluyor bildiğin tüm fiiller aynı almancayla. kelimelerin yarısı benzer. dil bilgisi benzer.

dalga geçmek için tıkladığım dil konuşma seviyesine gelecek yakındır.

Jeg laerer norsk men jeg vet ikke vorfor.*
Sözlü Pratiklerde size kendi ağzınızla "ben adam değilim" dedirten uygulama.
çok iyi bir şekilde dil öğreten ve tamamen ücretsiz bir site. bu sitede almanca çalışıyordum. ben bakmayalı onlarca yeni almanca dersi eklemişler. site devamlı büyüyor. sitede onlarca dil seçeneği var. istediklerinizi seçebilirsiniz.