bugün

buyrun bir şey mi diyecektiniz? * * * *
kadınlar tarafından kendilerince aranan erkektir. * *
doğru kız'ın birlikte olduğu erkektir.
doğru erkeği bulamadım diye ağlayan kaşarların yaydığı çöp kokusu.
çiçek olana arı, çöp olana bok sineği konar...
(bkz: doğru insan)
(bkz: doğru eş)
(bkz: doğru arkadaş)
hayali biridir hiç varolmamıştır vede var olmayacaktır...

zira biz erkekler doğasıyla doğruluk kavramına ters düşen varlıklarızdır.
çeşit çeşit olan erkektir. Herkesin doğrusu başkadır en nihayetinde.
(bkz: Doğru kız)
uçuk bir çevrede yaşıyor ya da çalışıyor olmasına rağmen karakteri bozulmamış, kendisini herkesin hak etmediğini düşünecek kadar dengeli, iradeli, düzgün, temiz erkektir.
eline kız eli değmemiş bakir erkektir. penisi bir kerem bile erekte olmamış, hayatında hiç osbir çekmemiş erkektir. orgazm anlayışı rüyasında flüt çalan müzik öğremenini becermekten öteye gitmemiş erkektir. penisini sadece işemek için dışarı çıkaran erkektir. denize haşemayla giren erkektir..

aşka inanan, romantik, sevgi pıtırcığı orta çağdan kalma içgüdüleriyle yaşayan hatunlara uyuz olan erkektir..
kadın gibi hissettiren saygıdeğer erkektir.
4 yanlış götürür bu erkeği. nereye götürür bilemicem.

dikkatli olmak gerek

kodlamaları dikkatli yapman gerek.

emin değilsen boş bırakman gerek.
olmayan erkektir.kadınlar hayallerindeki erkekler için birçok özellik belirler ve bu adamı bulursam bir daha peşini bırakmam der.örneğin yerine göre davranmasını bilsin,yakışıklı olsun,dinlemesini bilsin aniden sinirlenmesin,sadık olsun ve benimle yetinsin,beni korusun,alışverişe çıktığımızda sıkılmadan saatlerce benimle gezsin,tek bir yalan bile söylemesin,bana değer verdiğini hissettirsin,yatakta çok ateşli olsun... ama bu erkek karşılarına çıktığında birkaç ay bu durumdan hoşlanırlar sonra sıkılırlar ve bu erkeğe tekmeyi basarlar.bu erkeğe söyledikleri söz'çok iyi birisin,çok temiz yüreklisin ama olmayınca olmuyor seni sevemiyorum' olur...ne yazık ki kadınların peşinden koştuğu,uğruna gözyaşı döktüğü erkekler onları pek umursamayan kendi hayatına bakan erkeklerdir... peki bizim nasıl bir erkek olmamız gerek? değer veren ama bir sevgili olarak değer görmeyen sadık erkek mi yoksa kimseyi umursamayan her gün bir kızı üzen sahte kişilikli ama gözde erkek mi ?
yoktur çok votka vardır.
doğru erkek var mıdır varsa da daha doğmamıştır..
araştırmaları hala devam etmektedir.
(bkz: bilinmeyene dogru gidiyoruz)
(bkz: doğru erkek)
yoktur, az votka vardır.
doğru erkek nedir?

allasen, biri bana bunu anlatsın. benim anladığım doğru erkek tanımı: bakire bayanların cinsel ilişkiden kaçınmak için ısrarlaöone sürdükleri mazeretin değişmez nesnesidir diye biliyorum
doğru insan olmanın bilincinde olan ve o yolda ilerleyen erkektir. aynı yolda ilerleyen kadına da doğru kadın diyoruz.
(bkz: doc dr c sinan sagiroglu)
(bkz: 404 not found)
zaten doğru erkek, doğru kız vs vs. diye bir şey de yoktur yani doğru insan yok bi kere hepsi birbirinin kopyasıdır zaten tüm insanlar.
o zaman, doğru erkek veya doğru kadın yoktur. doğru insan vardır.

yani

doğru insan lafını, insan kelimesinin nispeten üzerinde aynı fikre sahip olabileceğimiz bir soyutlama olduğunu varsayarsak, doğrunun ne olduğunu anlayarak algılayabiliriz. ben doğrunun ne olduğunu bilmiyorum; diyorlar ki, bir mutlak doğru, bir sosyal doğru bir de bireysel doğru olurmuş. akla yakın gelen bu kategorileri incelediğimiz kavrama uygularsak:

1) öyle 'doğru insan'lar vardır ki biz olsak da doğrudurlar olmazsak da;

2) öyle 'doğru insan'lar vardır ki çevremiz göstermiştir onları, "aha bak, recep, ne kadar doğru bir insan"; ve

3) öyle 'doğru insan'lar vardır ki biz gösteririz onları, "rüyalarımın insanı!"

diyebiliriz. herhalde üçüncü kategori bu başlık altında peşinden koştuğumuz, ama genel olarak, peşinden koşmamız gereken bireysel doğrularımız mıdır?

ben doğru insan diyemiyorum kendi adıma, ne dersem diyorum ama: beklediğim insan, arzuladığım insan, kafa dengi insan, aradığım insan.

şimdi bunların doğrultusunda neden yanlış insanların hepsi karşımıza doğru zamanlarda çıkar?
parası olan erkektir aga.