bugün

entry'ler (279)

abu dabi

içerisinde Dünya'nın 2. (yada 3. hatırlamayorum) en büyük camisini bulunduran fakat içerisinde namaz kılınmayan şehir.

kahire

Dünya'nın yedi harikalarından birinin harcandığı şehir. Etraf deve, at, eşşek boku kokusundan geçilmeyen şehir.

jimmy choo

onunla tanışmadan önce son 2 ay 10 şişe degişik parfüm alıp hiçbirini begenmeyerek geçiren ben, şimdi Jimmy Choo'yla resmen sevişmekteyim.

intihar ederken dinlenebilecek şarkılar

halil sezai den türlü şarkılar.

bedelli askerlik

farkı ödeyip "paşa"da olunabiliyor mu?? diye insanı gıdıklatan gündemin olayıdır.

24 kasım öğretmenler günü

bana aşk acısını ögrettigin için ögretmenler gününü kutlarım sevgilim! dedirten gündür.

allure

(bkz: chanel allure)

chanel allure

(bkz: allure)

murat

götü çabuk kalkan adamlar arasında olan bir isimdir.

balık isimleri

1.balık Turuncu Japon: Suşi
2.Balık Siyah Japon: Jordan
3.balık Köpekbalıgı: It
4.balık Köpekbalıgı: Köpiş
5.balık Lepistes minik:Minnak
6.Balık Lepistes minik: Gıllik
7.Balık Bilmiyorum: Tipsiz

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

gece yatmadan önce kendi kendine ellerini öpüp, yanaklarına sürüp, iyi geceler ben denir.

asla oy vermem denilen parti

akp
bdp

parasına kesinlikle değen şeyler

(bkz: jartiyer)

delikanlı yazar

aklına geleni çekinmeden yazan yazardır.

sevgiliye sözler

Önce aşık et sonra sittir et, yemezler...
Bu taraf varsa işin öbür tarafı da var..ateşlerde yanasın sevgiliiiiiiiiiiiiiiiiii.

spesifikasyon belgesi

şartname de denilebilir.

murat

acilen unutulması gereken duygusuz heriftir.

john frieda

brillant brunette serisi saç kırıklarınızı tamamen yok olmuş gösteriyor yada onarıyor, uçlarından aldırma derdine son veren muhteşem ürünler.

sevişmek

sevişmek onun dilinde 1 saat sonra gitmesidir, senin dilindeyse rüyalarında bile devam etmektedir.

ankara sokakları

herşeyi bulabilirsiniz bir sokakta aynı anda; kasap, yufkacı, market,bakkal, ayakkabı tamircisi, terzi, bayan kuaför, bay kuaför, kuru temizlemeci, şofbenci, ıssız adam.