bugün

kadınların sözde istediği, lakin pratikte tercih etmedikleridir.
ulan amma edebiyat yaptınız be. siz ne kadar doğruysanız sizi de o kadarı gelir işte.
Yoktur ...

(bkz: inanma yoksa bipleyecekler).
Öyle biri varsa beni bulsundur.
Olmayandır. Bir de doğrunun ne kadın ne de erkeği olmaması durumudur.
Açıkçası birini seviyorsan en büyük yanlışıyla “ en sevdiğim yanlışım” diye sevilir.
En masum haline kıyılamaz. Bu tamamen karşındakine hissettiğin şey ile alakalı. Yani çok yanlış da olsa, “ hala başkası doğru gelmiyor bana “ denebilir.
Aşkın gözü kör demişler.
Olmazsa olmazlarınız vardır işte şefkatli olsun, merhametli olsun, fedakar olsun gibi gibi. Bütün bunları karşındakinden beklerken sen de yapabiliyorsan doğru ilişkidesin demektir bence.
o kadın şu şekil sever şu kadın bu şekil sever diyerek tam tanımı olmayan başlıktır.
yok öyle bir şey. Her şeye bir kulp bulunur.
Yoktur. Aksini iddia eden hayal aleminde yaşıyordur.
harun abla oltası. sanırım.

hayırlı avlar.

sazan mevsimi tam. bereketli dönemler.
Kadınlar yanlış erkeğe aşık olurlar.
Erkekler ise doğru kadına yanlış yaparlar.
*
doğru ile gerçek arasındaki farkı öğrendikten sonra aranması gereken insan kişidir.
Doğru erkek profili görecelidir mösyöler. Kime göre neye göre dedirtir her daim.
allah korkusu olunca zaten öyle sayıp dökmeye gerek yok o erkekle olur.
parası olan erkektir. arabasıda varsa tamam. baba parasımı yiyo helal mi kazanıyo çok ta önemli değildir bu zamanda.
- sever *
- ilgi gösterir
- gerektiğinde kendisinden öne koyar
- her buluşmada romantik sürprizler yapar
- küfür etmez, kötü söz söylemez
- maçoluk yapmaz, ortak kararlardan yanadır
- kıskanır, ama dozunu kaçırmaz
- iyi anlatır, iyi dinler, iyi derman olur
- toprak olur taş olur, yoluna yoldaş olur, isterse gardaş olur
- her ihtiyacı olduğunda yanında olur
- gözyaşlarından öper
- değil yatağa atmak dokunmaya bile kıyamaz
- saygı duyar, sevgi duyar, aşk duyar

gibi uzar gider.

ama gel gör ki kızlar doğru erkek diye aradıkları özellikteki erkekleri sıkıcı bulur

veeeeee...

bunların tam tersi özellikteki erkekleri severler, götlerine tekmeyi yerler.

sonunda ne mi olur?

doğrusu bizi bulmaz, nerede ibne var piç var o bizi bulur olur.

evet canım hep öyle olur zaten. kıyamam size ben!
Azınlıktadırlar , olanlar da bizi secmez . Kaldık mı yine sap ?
var mıdır yok mudur bilinemeyen erkektir. sadece kendi hayatının doğrusunu bulmaya çok yaklaşan şanslı bir azınlık vardır.
Var mıdır yok mudur bilmiyorum.varsa da Bulacağıma dair şu an bir umudumda yok.
doğru erkek gözlerine bakınca eridiğim, kalbimin atışlarını kontrol edemediğim, sevgisiyle başımı döndüren, ağzından çıkan her kelimeyi ezberleten aşık olduğum erkektir.
şu an var mı? hayır!
Ooo hoşgeldiniz çayı ısıtayım ben.
Doğru erkek var mıdır? Yoksa biz kafamızda kurduğumuz doğru erkeği mi ararız? kadın kimi severse onun için doğru erkek sevdiği adamdır.
Doğru kadın olunursa doğru erkek bulunur ...
sadece doğru kadınların anlayabileceği erkek türü.
türkiye toprakları içerisinde sayıları oldukça hem de oldukça azdır. çünkü bu ülke erkeğinin bir kere kolları bacakları çöp gibi. güçleri yok. tıfıl hepsi. 1.75 lik bücür halleriyle aşırı özgüven içerisindeler. kıl yumağı gibi gezmekte de beis görmüyorlar. saçları desen bakımsız. üstlerine başlarına kaliteli kıyafetler alacak paraları yok. olanların da düzgün bir tipi yok zaten. çoğu ana kuzusu ve minnacık penisli. siz bence türk erkekleri olarak kendi kendinize çoğalın bebişler.
doğru, kişiden kişiye göre değişir be aga