bugün

logic 1 durumundaki kızdır.
"yok öyle bir şey" diyeceğim lakin mod kardeşlerin başlığa cevap niteliği var diyerekten silecekleri cümle*.
iki nokta arasında ki en kısa kıza "doğru kız" denir.
var olan fakat ulaşılamayan kız modelidir.
dünya üzerindeki bütün erkeklerin hayatının bir döneminde bulduğunu sandığı kızdır.
ayrılınca anlaşılan kadın modeli.
(bkz: supergirl)
doğru erkeğin sevgilisidir.
var olan kişidir aslında her bünye için. var olmayan ise mükemmel kızdır. doğru her zaman doğrudur ama mükemmel insan yoktur.
gerektiğinde erkekten vazgeçebilen kızdır.
sahip olduğumda bırakmayacağım kızdır.*
aslında her erkeğin bulmak istediğidir. bazıları daha lise çağında bulmuştur. bazıları üniversiteye gider bulamamıştır. kim kimin ne zaman karşısına çıkacağını bilemez. nedir ne değildir bu doğru kız geyiği.

efendim, her erkeğin doğru kızı. erkeğin kişilik olarak karşı cins halidir. kendini bulur aslında. herkes kendine benzeyen biriyle çıkmak, evlenmek ister. bütün bu arayış bunun içindir hayat boyu.

ama bu doğru kız denen şahıs insanı bunalımada sokar. ya onu hiç bulamazsam düşünceleri aklınızdan çıkmaz. kafanıza yerleşmiştir. bir kere onu bulmadığınız ona dokunmadığınız kimseye aşık olmayıp sap sap gezdiğiniz her gün. kendinizi daha çok yersiniz. ciddi anlamda üzülürsünüz. biliyorum evet, insana fazla koyar. başka arkadaşlarının mutluluğunu kıskanırsın bazen, bunu herkes yapar. size burda destanlar yazıp "o karşınıza elbet çıkar korkmayın" demiyeceğim. ben çok insan tanıdım. 40 yaşında evli olmayan erkekler, kadınlar veya yanlış insanı seçen boşanan ömür boyu yanı boş kalan yalnız yaşayan. elbet karşınıza çıkar diye bir garantide vermiyorum. sap gelip sap gitme olasılığınızda var yani. ama bu konu hakkında bir kaç şey söyleyebilirim. o, eğer karşınıza çıkar ve siz onun, o olduğundan eminseniz. sakın bırakmayın. bir anne köpeğin yavrularını koruması gibi koruyun onu; ama aynı onun gibi de fazla üstüne düşmeyin. o sizsiniz o bir insan ve siz hiç kimseni özgürlüğünü kısıtlayamazsınız. bunu sakın unutmayın.
üstünde yazmaz.
zor ulaşılır önünüze bir sürü engeller çıkar ikiniz sevsenizde araya nifak tohumları ekenler çıkar ama hiç yılmadan ona ulaşmayı arzularsınız tüm engellere göğüs gererek direnirsiniz sırf nedendir onu da söyliyim ikinizin sevgisi aradaki şerefsiz kişilerin sevgisinden üstün ve onurlu bir aşk olduğu için...
o kadar hatadan sonra sonunda bulduğum ,asla bırakmayacağım kız,istanbulun en güzel kızı,esmer bombam.
itiraf.
(bkz: ev kızı)*
ben demedim onlar dedi...
(bkz: aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor)
pek kıymeti bilinmeyen kızlardır.*
görecelidir.
matematik dersinde öğrendiğimiz doğrulara benziyorsa istemem kalsındır.
4 yanlışın 1 doğruyu götürdüğü gibi hayatındaki diğer yanlışları götüren, unutturan kızdır.
Zor bulunan, bulununca bırakılamayan, bırakılınca yokluğu aranan ama tekrar bulunamayan, insanın hayatında çok düşük bir ihtimalle karşılaşılabilen dişi bir kişiliktir...
uzun aramalar sonucunda bulunandır.
Parabolik pozisyonlarda sevişemez.
4 yanlış tercih yapılırsa o doğru kız da kaybolabilir. aman dikkat.