bugün

(bkz: hatunların efendi erkek yerine piç tercihi/#24066362)
doğru kadın gibi köşe kapmaca oynayan, yıllarca ustalıkla saklanandır. kolay bulunmaz.
burdayım arkadaşlar buyrun ? *
kimin doğrusu... hangi kadının doğrusu... galiba doğru erkekten çok doğrultuları aynı olan erkek ve kadınlardan bahsedebiliriz.
yanlış zamanda karşınıza çıkan erkektir diye düşünürsünüz. sonra yanlış zamanda karşınıza çıkan yanlış erkek olur o erkek. sonra bir bakmışsınız beyaz atlı prensinizi ararken evde kalmışsınız. bazı kızların aradığı şu doğru erkek nedir, kimdir hiçbir zaman anlayamamışımdır zaten. güzel böyle devam edin.
etrafımda var böyle birkaç tip. hatta biri de yazar. kardeşim olsa evlensin diye gözünün içine bakarım. var yani böyleleri.
Doğru erkek Dediğin Yakışıklı Olmaz Namuslu Ve Dürüst olanlar doğru erkekdir.
Sevilmez.
neye göre, kime göre? bana göre ben değilim. sana göre bensem; niye yalnızım.

en doğrusunun soyuna kibrit suyu.
Babamdır.
yanlış erkeği tam tersidir.
bence daha sonraki aşama evli erkek bekar erkek olmalı.
zira her erkek evlenince değişir.
Doğru erkek yanlış zamanda gelen erkektir.
doğru, kişiden kişiye göre değişir be aga
türkiye toprakları içerisinde sayıları oldukça hem de oldukça azdır. çünkü bu ülke erkeğinin bir kere kolları bacakları çöp gibi. güçleri yok. tıfıl hepsi. 1.75 lik bücür halleriyle aşırı özgüven içerisindeler. kıl yumağı gibi gezmekte de beis görmüyorlar. saçları desen bakımsız. üstlerine başlarına kaliteli kıyafetler alacak paraları yok. olanların da düzgün bir tipi yok zaten. çoğu ana kuzusu ve minnacık penisli. siz bence türk erkekleri olarak kendi kendinize çoğalın bebişler.
sadece doğru kadınların anlayabileceği erkek türü.
Doğru kadın olunursa doğru erkek bulunur ...
Doğru erkek var mıdır? Yoksa biz kafamızda kurduğumuz doğru erkeği mi ararız? kadın kimi severse onun için doğru erkek sevdiği adamdır.
Ooo hoşgeldiniz çayı ısıtayım ben.
doğru erkek gözlerine bakınca eridiğim, kalbimin atışlarını kontrol edemediğim, sevgisiyle başımı döndüren, ağzından çıkan her kelimeyi ezberleten aşık olduğum erkektir.
şu an var mı? hayır!
Var mıdır yok mudur bilmiyorum.varsa da Bulacağıma dair şu an bir umudumda yok.
var mıdır yok mudur bilinemeyen erkektir. sadece kendi hayatının doğrusunu bulmaya çok yaklaşan şanslı bir azınlık vardır.
Azınlıktadırlar , olanlar da bizi secmez . Kaldık mı yine sap ?
- sever *
- ilgi gösterir
- gerektiğinde kendisinden öne koyar
- her buluşmada romantik sürprizler yapar
- küfür etmez, kötü söz söylemez
- maçoluk yapmaz, ortak kararlardan yanadır
- kıskanır, ama dozunu kaçırmaz
- iyi anlatır, iyi dinler, iyi derman olur
- toprak olur taş olur, yoluna yoldaş olur, isterse gardaş olur
- her ihtiyacı olduğunda yanında olur
- gözyaşlarından öper
- değil yatağa atmak dokunmaya bile kıyamaz
- saygı duyar, sevgi duyar, aşk duyar

gibi uzar gider.

ama gel gör ki kızlar doğru erkek diye aradıkları özellikteki erkekleri sıkıcı bulur

veeeeee...

bunların tam tersi özellikteki erkekleri severler, götlerine tekmeyi yerler.

sonunda ne mi olur?

doğrusu bizi bulmaz, nerede ibne var piç var o bizi bulur olur.

evet canım hep öyle olur zaten. kıyamam size ben!
parası olan erkektir. arabasıda varsa tamam. baba parasımı yiyo helal mi kazanıyo çok ta önemli değildir bu zamanda.
allah korkusu olunca zaten öyle sayıp dökmeye gerek yok o erkekle olur.
güncel Önemli Başlıklar