bugün

kulakları kepçe olduğu için kulağını kafasına yapıştıran insan.*
(bkz: aptal sarısın)
kulağını kafasına yapıştırken soğuk sprey ve japon yapıştırıcısı kullanmış, bu yüzden kulakları iltihap kapmış ve merhem tedavisiyle kendine gelebilmiş, eskiden normal sandığımız, ne mal olduğunu yeni yeni anladığımız hatundur kendisi! bu yöntemi okan bayülgen için de tavsiye etmesi de gariptir, verilecek ayarı sabırsızlıkla beklemekteyiz!

(bkz: yok mu bana ayar veren)
http://kelebek.hurriyet.c...511939.asp?m=1&gid=69
ayın salağı olmaktan korkuyormuş.. ayın olsa iyi
(bkz: doğa bekleriz in kulağını yapıştırması)
kulak yapıştırma olayı ile ayın salağı olmaktan korkan ve bana bir de "bunu yaptın açıklamsaydın bari be kadın şimdi yılın salağı olacaksın" dedirten manken.
gerçeklerden kaçmaya çalışan yılın akıllısı*
embesil gençlik kendilerine örnek olarak bunları alıyor ya, ona yanıyorum.. dediğim kişidir.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
kanal 1'de volkan namındaki kişi ile video gag isimli kamera şakaları programını sunan teşhirci abla... ayrıca aptal sarışınlardan değildir bu şahıs...
anlat bakalım adlı yarışmada gösterdiği başarıyla, o kadar da aptal değilmiş dediğim mankendir* ayrıca kendisi yüz güzelliği bakımından türkiyedeki en güzel mankenlerden biridir.
japon yapıştırıcılarının satışlarında patlama yaratan doğa harikası
kulağıyla ilgili çıkan haberlerle bana midas ı hatırlatmış mankendir.
kocası kırtasiye sahibi namık'tır.
(bkz: midas)
ekmeğin kaç para olduğunu bilmeyen manken..
kulağını yapıştırdığını açıklayarak buyuk sukse yaratan manken.
(bkz: zeki kadın)(?)
iyi ki var insan. böyle insanlar olmasa kıymetimizi bilemeyiz ki. allah onları kendimizi tanıyalım diye yaratmış.
altıparmakta açılan çamurlu çiğköftecisi'nde, girişe asılan bir gazete sayfasındaki manken. doğa bekleriz çiğköfte yoğuracak diyordu haberde. tam okuyamadım ama sanırım aynı mekanın * açılışı için gelmiş.
http://eylem_altan.tripod.../galeri3/dogabekleriz.htm
Allah biz Türk halkına bir lütfudur...
-doğa, bekleriz.
-bir hafta sonu geliriz recai.
-gelin gelin. çoluk, çocuk, çombalak toplanın gelin, piknik yaparız.
Savaş Ay'ın bu hanım kızımızla olan sohbet videosunu izledikten sonra,allahım bir insan bu kadar mı kültürsüz olur dedirten insansanımsı.
adını günün başlıklarında görünce yine ne yaptı dediğim manken kişisi.
zeki olup olmadığını bilmem fakat gayet taş bir hatundur.
güncel Önemli Başlıklar