bugün

kulağının kepçeliğinden şikayet eden mankenimizin kulağını japon yapıştırıcısıyla yapıştırmasıdır. olay hastahane ile sonuçlanmıştır.

(bkz: allah akıl fikir versin evladım)
(bkz: cok guzel dusunmussun aferin)
pratik zekanın işe yaramaması halinde sonu çuvallamakla ve kendine zarar vermekle biten kıssadan hisse yapıp akıllanma durumu
kulağını yapıştırırken kullandığı madde japon yapıştırıcısı değil, saç dondurucu spreydir. yani sanıldığından daha pratik zekalı olduğu anlaşılmıştır.
olayı savunması, yarılmaya neden olacak boyutta ve aşağıda ki gibidir.

- hayır tuhaf olan, benim için gayet normal bir olaya insanlar niye bu kadar güldü anlamadım..

aahhh kızım benim, niye anlamamış ben de onu bir türlü anlayamadım.
ilk önce kuaförü bu çok akıllı mankenimizin kulağına saç dondurucu sprey sıkmıştır.bunu beğenen mankenimiz de ya bu belki açılır deyip eve gittiğinde kendi değimiyle çok küçük miktarda yapıştırıcı sürmüştür.
http://kelebek.hurriyet.c...511939.asp?m=1&gid=69

ayrıca acıklamada su sekilde bir cumle gecmektedir : "Akıllı bir insanım da ama benim için kompleks olan bir durumu soğuk sprey ve bir damla japon yapıştırıcısıyla hallediyordum"

(bkz: oldu canım ara beni)
bu olayı yapan manken: doğa bekleriz
ayın salağı seçilmekten korkuyormuş ama korkmasına gerek kalmadı, ben seçtim bile.
(bkz: doga bekleriz in kulagını yapıstırması)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: kulağına japon yapıştırıcısı olsun)
(bkz: sözlüğü takip etmemek)
doğa bekleriz'in ayın değil yüzyılın salağı seçilmesine sebebiyet verecek olay.*
plastik cerrahiden haberi olmayan manken kızımızın bombası. başbakan kim diye sorsan da bilmez zaten bunlar.
kendisi bu olayı televizyona çıkıp katıla katıla gülerek anlatmıştır.
kesinlikle zekasindan beklenen bir sekilde(yanlis anlasilmasin hanim kizimizin dahil oldugu camiyanin alayi böyledir.) davranmis oldugunu düsündügüm, bir daha ki sefere ayni yöntemi agizinda da denemesini salik verdigim(böylece bir müddet sesini duymaktan kurtuluruz) manken arkadasin aksam boyunca tüm kanallarin ana haber bültenlerine cikma becerisini göstermis oldugu durumdur.
Japon yapıştırıcısının mucidini mezarında gülmekten ters cevirecek enteresan hadise. Kullanım sınırlarının ne kadar sınırsız olduğunu vurgulatan hamle. Türk Manken Gücünün (TMG) zeka seviyesinin etiksel betimlemesi durumu.
çok zeki bir insan olduğu ortadadır. ayrıca zekasını paraya cevirebilmiş nadir insanlardandır. işleri aşırı şekilde artmış ve her praogramın aranan kişisi olmuştur.
(bkz: ey yumurtaya can veren allahim su biberi nasil yarattin)
o kadar saf bir kızımızdır ki, "bu yapıştırma olayı çok işime yaradı, 1 aydır hülya avşardan bile daha popülerim" diyerek niyetini apaçık beyan etmiştir. bir dakika yoksa bu kız bizi mi saf yerine koyuyor, bak şimdi aklıma takıldı yaw?*
bunun modası geçip, para kazanmamaya başlayınca neresini yapıştıracağını merakla beklediğim kişi.
ayy yazıık diye karşıladığım olaydır
kulağı kepçe olan bebeklerin anneleri tarafından kulaklarının geriye doğru bantlandığı da görülmüştür.
işini bıçak altına yatmadan halletmek isteyen bir manken olabilir.estetik yaptıranların her silikonu her yağ aldırması ya da botoxu bu kadar olmuyosa bu işte bi gariplik var dediğim eylemdir.
etkili bir yontemdir. kardeş uzerinde denenmiştir ve sonucu 4 aya kadar alınmıştır.
şöyle ki: biraderin bir kulagı kepcemsidir. farkedilir ve anneanne olaya kocakarı yontemleriyle el koyar. bikaç yontem denenir ama olumsuzdur. evde nasıl bir recete uygulayabilirim diye dusunen anneannenin aklına dahine bi fikir gelir. evet dostlar doga beklerizin yontemiyle aynıdır bu dahine fikir ve birader 4 ay boyunca kulagı yapıstırılıp yatırılır. sonuc ise sahane.. .diğer kulak rayına oturmusken bu sefer diğer kulagı kepcemsi gibi gozukmektedir. bir eşitlik sağlanamamıstır...
(bkz: oksijen israfı)