bugün

leon'da oynamış olan ünlü fransız oyuncu jean reno'ya benzeyen, inter'in başarılı futbolcusu.

görsel

görsel
(bkz: rocky balboa nın gençliği)
Geç parlamış ve keşfedilmiş forvet, final maçında attığı 2. golle resmen kendisine hayran bırakmıştır o nasıl çalım ve plasedir, son vuruşları kadar pasları da çok isabetli ayağını top geldiğinde hep iyi kullanıyor topu, bunu verdiği 2-3 milimetrik pasta gördük.
(bkz: yasli kurt)
peste bir türlü oynatmadığım ama bu yılın en iyi 3 forvetinden biri olduğunu kabul ettiğim oyuncudur. adamı arada oynatasım geliyor ama öyle yavaş yapmışlar ki alsam sıçıyorum 10 dakikada. büyük ihtimalle mourinho da pes oynarken balotelli'yi oynatıyodur eto'nun yanında.
tam anlamıyla klasik bir forvet oyuncusu. ver ceza sahasının içine pası işi bitirsin. gözlerinden tecrübe fışkırıyor ve bence en önemli olayı soğukkanlılığı. efsane olamaz tabi o ayrı.
top hiç yakışmıyor ayağına, ya da, ben pek yakıştıramıyorum. oynamasın, kardeşim.
fenerin güizayı aldığı sezon zaragoza'dan genoa'ya geçen klas forvet. hem de güiza'dan çok daha düşük bir maliyetle. gel de kafanı taşlara vurma.
Kendisinin en onemli ozelliklerinden biri, cizgi halindeki savunmanin arasina yaptigi kosulardir. Zor ofsayta duser bu adam. Inter'in sampiyonlugunu ilan ettigi siena macinda attigi gol buna guzel bir ornektir.
önümüzdeki yıl fenerbahçe'nin alması ve elinde patlaması muhtemel forvet.
verimliliği yüksek golcü. girdiği pozisyonlar çoğu zaman sonuç getirir.
bu sene için konuşursak dünyanın en iyi forveti.
beşiktaşla anlaşmış.
geldi gelecek.
vallaha geldi.
olm geldi lan.
dur yarın gelcek.
gelmedi mnakoym.

beşiktaş yöneticilerine selam olsun.
pes te beni deli eden forvet. amk topuna bi dönerek vur hacı.
pes 2010'da kötü (yerine alternatifi var ama söylemeyeceğim kusura bakmayın), gerçekte ise süper olan forvet.

muhtemelen pes 2011'de kaka gibi birşey yaparlar bu adamı, hakkını yemezler artık.
balotelli ile oynamak varken pes 2010'da tercih edilmeycek fotvet. ne koşar ne iyi pas atar. sadece iyi vurur.
attığı gollerden sonra yüzünde ağlamaklı bi ifade beliren arjantinli golcü. biraz kendine güvenli sevin, ne o öyle ağladı ağlıycak duruşu.
2010 dünya kupasında bol bol izlememiz gereken adamdı. ne yazık ki kendisini izleyemedik. maradonanın kötü tercihlerine kurban gitti. geçen sezon cl.'De müthiş oynamıştı.
maradona´nin bugün oyuna sokmadigi adam (almanya :4- arjantin:0, günü)....

bence maradona tarihi bir yanlis yapmis bulunmaktadir, ve bu büyük yanlis onun antrenör kariyerini bitirmeye yetecektir.
hareketli nokta forvet, ömer üründül.
iyi bir oyuncudur. *
pes 2010'da spikerin ismini çok güzel telaffuz ettiği futbolcudur.
pes te telaffuzu diyeygo miliğtoo dur .
football manager 2011' de tekniği 20 olmazsa oyunu bıraktıracak oyuncudur, bu sene gözüme girmiştir.
galatasaray'ın ihtiyacı olan forvettir.