bugün

heyecanla beklenen football manager 2009 oyunundaki yeniliklerden başka daha ne konabilir ki diye kafama takılmış oyun. tabi gene klişe başlıklar açılcak , genç yetenekler vb. gelenek bunlar artık. ha bir geleneğimiz daha var tabi;başlık parsellemek.. football manager 2010 başlıgını şimdiden gördükten sonra önayak olmak lazım böyle şeylere. sıradaki ;

(bkz: football manager 2012)*

hedef 2050 ye kadar gitmek olsun , saldır uuser..
oyunun türkçe çıkma ihtimali üzerine, sigames yetkilisi Miles Jacobson ile yapılan röportaj;

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=16901
çıktığında ilk işim bursa'dan sercan ve volkan'ı almak olcak. zira bu sezon bursa'nın başarısından sonra ikisini de yurtdışında piyasası olur.
Heyecanla beklediğim oyun. çünkü 2008 şimdiye kadar en iyisiydi,umarım bu kez çıkacak olan en iyisi olur.
basın toplantılarına çeki düzen verilmesi gereken oyun.

"çok fazla pozisyon kaçırdınız neler söyleyeceksiniz?" tarzı sorular için "we had big chances big occasions but sometimes what can i do, it's the football that's the football" gibi cevap seçenekleri olmalı. gelecekle ilgili planlarımız sorulduğunda "i don't want to see the back, i want to see the front" diyebilmeliyiz.
önceden orta sıralarda mücadele verdiği için bursasporu alıp şampiyon yapardık. şimdi şampiyon sıfatıyla bu oyunda bursayı alıp ilk senede şampiyon olmak pek haz vermeyecek bize. napalım ankaragücüyle başlarız artık.
saçma sapan yeniliklerin yapılacağı değil de eski hataların düzeltileceği umduğum fm serisinin 6. oyunu.
2011 yılının fifa manager oyunudur ayrıca .
türkiye liginin tadının 6+2+2 kuralıyla değişeceği oyundur. merakla beklyoruz...
sezon açılışında transfer olayının oldukça hararetli geçeceği oyundur.
büyük ihtimalle joe cole ve michael ballack serbest olarak başlayacak oyunda ve bu durumda oyuncu profillerinin interested kısmında en az 10 kulüp göreceğiz. güzel olacak güzel.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.