1. 1.
    die hard serisinin 2006'da gosterime girmesi beklenen son filmi. tabii ki john mclaine yine bruce willis ve yine bir teroristin umugunu sikacak. ama sonuc degismeyecek: bruce lee van damm'in annesine mail gonderecek.
    (bkz: die hard)
    (bkz: die hard 2)
    (bkz: die hard 3)
    1 -1 ... laz pacino
  2. 2.
    (bkz: Live Free or Die Hard)
    2 ... pulp fiction
  3. 3.
    trailerindan gördüm kadarıyla abartının dibine vurulmuş haziran 27 de gösterime gircek serinin son filmi.
    1 ... laazimlik
  4. 4.
    aksiyon - komedi tarzını iyi uygulayan serinin dördüncüsü. ilk üçü göz önüne alındığında eğleneceğimiz garanti gibi gözüküyor.
    ... fewzi1907
  5. 5.
    fragmanı için;

http://www.youtube.com/watch?v=5IfRb-sWuDk+
    ... jano
  6. 6.
    bir adet venom şarkısı..
    ... emptywords
  7. 7.
    Len Wiseman ın yönetmenliğini, Mark Bomback in senaristliğini yaptığı 2007 çıkışlı olacak olan die hard serisinin son filmi.

sonuçta bir devam filmi ne kadar güzel olur bilemiyoum ama "john mcclane" in gençliğim üzerinde gıçık bi etkisi olduğundan dolayı gidip izleyemesemde netten kesin indireceğimi biliyorum. hele bir düşsün bakalım. aslında "Bruce Willis" filmlerinin hiç birini gidip sinemada izlemem, savaşı destekliyormuymuş neymiş, biraz antipati oldu bende adama karşı. ama dediğim gibi "john mcclane" ı severim.

şurda da fragman var : http://www.youtube.com/watch?v=zND-2OkHUAI+
    ... tutankhom
  8. 8.
    USA Title'ı olarak Die Hard 4.0 belirlenmiş olan, ve içinde ağır bir 11 Eylül sonrası rüzgarın eseceğini tahmin ettiğim aksiyon filmidir.

Ülkesi için Irak'ta savaşmayı canı gönülden isteyen bir Bruce Willis ile, ne kadar özgür yaşanır; o ayrı bir tartışma konusu tabii ki.
    ... magneto
  9. 9.
    abd'de 27 haziran'da gosterime girecek olan, biz ecnebilerin merakla bekledigi film ama goruluyor ki bruce abimiz de yaslanmis. zaman, sen nelere kadirsin...

yahoo'dan filmin ilk 8 dakikasi izlenebilir. link vermicem, arayin bulun, herseyi bizden beklemeyin.
    ... yozishanko
  10. 10.
    formda bir jeremy irons izledikten sonra kötü adamın hiç yerine oturmadığı bir film olmuş. nedir o garip pozlar, yapmacık ifadeler öyle yahu, tipi jeremy irons a benzemiş ama hiç tutmadım.

bunun yanında aksiyon sahneleri aşırı derecede abartılıydı; havada asılı kalan f-35 i hiç anlamadım ufo mu bu yahu? john mcclane abimizin tır ile f-35 ten kaçtığı sahneler gerçekten eşeğin biryerine su kaçırmış cinstendi.

filmde abd nin korku ve terör politikalarına ciddi göndermeler yapılmasının yanı sıra ülke, en büyük korkusuyla yüzleştiriliyor.

kısaca herkese tavsiye edilebilinecek oldukça sağlam bir aksiyon filmi çıkmış ortaya, sırf mcclane için bile izlenir, beklediğimden çok daha iyiydi diyerekten notumu da veriyorum.

8/10
    ... disco inferno