1. 1.
  tam adi die hard 3 with a vengeance olan die hard serisinin ucuncu filmi. 1995'de ilk filmin yonetmeni john mctiernan tarafindan cekilmis, bruce willis john mclaine rolunu yine kimseye kaptirmamis ve sehrin orasina burasina bomba doseyen psikopat deli manyagin umugunu sikmayi bilmistir. ama kesin olan bruce lee'nin van damm'in eline eline verdigidir.
  (bkz: die hard)
  (bkz: die hard 2)
  (bkz: die hard 4)
  2 ... laz pacino
 2. 2.
  hollywood'dan çıkan en güzel aksiyon filmlerinden biri. 1995 yılında yapılan bir film için muhteşem sahneler yer alıyor. bruce willis "kimseyi skine takmayan polis" rolünü zaten iyi icra ediyor. diğeri için (bkz: mel gibson) samuel l. jackson da harika bir performans sergileyince bize de download edip izlemek kalıyor.
  3 ... yozishanko
 3. 3.
  bruce willis, samuel l. jackson ve jeremy irons gibi usta oyuncuların yer aldığı gelmiş geçmiş en güzel akiyon filmlerinden birisi. senaryo,kurgu, yönetmenlik ve oyunculuk son derece iyidir. izleyiniz,izletiniz.
  4 -1 ... beatleboy
 4. 4.
  die hard serisinin en iyi filmi. özellikle baştaki patlama sahnesi o döneme göre ve hatta günümüz sinemasına göre de çok çok başarılıdır. kadro da süperdir ayrıca.
  4 ... taharetmuslugu
 5. 5.
  yarın star tv de yayınlanacak olan film. merak edenler kaçırmasın, süper filmdir.
  2 ... noluyolanburda
 6. 6.
  baştan sona harika bir aksiyon filmi. amerikan filmlerinde ne kadar klişe varsa hepsi mevcuttur bu filmde esprisiyle, çatışma sahneleriyle, yalan dolanı, aşk-meşkiyle. ama yine de türünün diğer tüm örneklerinin arasından rahatlıkla sıyrılabilir, müzikleri de güzeldir. bu akşam star tv'de yayınlanacaktır, star tv bu yüzden candır. son dediğim yalandır.
  3 ... tu kaka bana
 7. 7.
  her sahnesi zevkle izlenilen aksiyon filmi. senaryo, kurgu ve oyuncular müthiş. en çok kafa karıştıran sahne ise 3 ve 5 litrelik bidonlarla 4 litre su elde bölümü. son yarım saattir kafa yormama rağmen halen 4 litre suyu nasıl elde ettiklerini çözemedim sözlük. ayrıca bruce willis'i, alev sezer'in sesinden dinlemek ne kadar keyifliydi.
  1 ... patlak fermuar
 8. 8.
  serinin kesinlikle en güzel filmi. aksiyonuyla, müzikleriyle, zeus ve John McClain in bulmacaları çözmeye çalışırken her seferinde sizin de çözmeye uğraşmanızla sizi başına kilitleyen, kaç kere tekrarı verilirse verilsin hiç kaçırılmaması gereken efsane film. 94567. tekrarı bu cuma, 22 00 de star dan izlenebilir.
  ... notrinova
 9. 9.
  sinema öğrencilerine ders diye izletilmesi gereken film. bir diğeri için (bkz: taken)
  ... boleyngirlilesevisenturk
 10. 10.
  die hard 4 daha güzeldi be,,
  ... estikaan