bugün

entry'ler (306)

saf cilt bakımı

saf cilt denen cilt bakım cihazını deneyen var mı? deneyen varsa etkisini gördünüz mü?

Geçenlerde merak edip denemeye karar verdiğim bir marka kendisi. Profesyonel cilt bakımı konusunda tecrübelerim var ama bu cihaz beni gerçekten şaşırttı etkisiyle. cildimin derinlemesine temizlendiğini yumuşak ve pürüzsüz olduğunu söyleyebilirim. Cildi adeta bebek poposu gibi yapıyor. Ben özellikle fda onaylı cilt solüsyonlarını beğendim. Düzenli gidildiğinde daha iyi sonuç alınacağına eminim

limonlu soda

soda limon un uğraştırmaktan yoksun versiyonu.
(bkz: bu basliktan nick olur serefsizim)

rogue

suikastçi adlı filmde Jet Li nin canlandırdığı suikastçi karakter.

suikastçı

Başrollerinde Jet Li ve Jason Statham ın oynadığı aksiyon filmi. Jet Li nin oyunculuk adına kendini biraz daha geliştirdiğini gösteren bir film. Jason Statham ı zaten ailece severek izlemeye devam ediyoruz.
(bkz: Rogue)

suikastçi şirin

(bkz: rogue)
(bkz: suikastçı)

travestilerin ayaklarinin buyuk olmasi

gelişimin olması gerekenden başka noktalara yönlendirilmesi. bir nevi doğal seleksiyon.

essek kadar kupe takan erkek

(bkz: midas)

able to love

bir başka benny benassi yapımıdır.
(bkz: able to live)

unutulmaz film replikleri

-Lanet olsun bu binayı neden patlattın simdi?
-Cunku sen telefon ettin!
(bkz: devlet dusmani)

suni gözyaşı

özellikle, saatlerinin çoğunu bilgisayar başında geçirmek zorunda kalan zavallı insanın kuruyan zavallı gözcağızlarını biraz olsun ferahlatmak maksatlı piyasaya sürülmüş dermandır.

11 eylul u biliyorum ama 12 eylul u bilmiyorum

olsa olsa 11 eylül de hayata gözünü yuman insan repliğidir.

insan isminden mutesekkil kurumlar

(bkz: eyüp sabri tuncer)
(bkz: dr reno paris)

hostel 2

zavallı stuart diyorum. *

techno cocaine

bir başka benny benassi yapımıdır.

benny benassi

tam bir (bkz: techno cocaine) üretecidir.

hayvan psikolojisi

olan bilir.

herkesin hayali

sırat köprüsünün sekiz şeritli olmasıdır.

findikli kola

kolanın yapımında fare tercihi olarak fındık faresi kullanılırsa içtiğimiz kola zaten fındık aromalı koladır.

dünyada üç çeşit insan olması

(bkz: beni katagorize etme lütfen)

en arkada bos yer varken ayakta durmak

yaz aylarında ter bezlerinin aktif çalışması neticesinde her tarafınıza yapışan çamaşırlarınız ve bedeniniz arasına hava sağlamak ve oluşan rahatsızlığı bir nebze bertaraf etmek, yahut iki koltuk önde oturan fakat siz arkaya oturduğunuz için sizi farkedemeyecek alımlı bir bayanın kapsama alanına girebilmek maksadıyla yapılan içgüdüsel eylemdir.