bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  bazen hub list problemi yaşayan program.

  http://dreamland.gotdns.org/PublicHubList.config.bz2 Settings>downloads>public hubs list kısmına bu link yazıldığında sorun ortadan kalkacaktır.
  1 -1 ... salca
 2. ?.
  aranıp da bulunamayan film, müzik, oyun gibi pc dökümanlarının en bol bulunduğu, fakat internet erişimini felç ettiği için çoğu üniversitede yasaklanan paylaşım programı.
  1 ... crazyever
 3. ?.
  paylaştıkça daha çok kaynaa ulaşma gibi bir imkanı olduu için (bkz: min share) diğer paylaşım programlarına göre geniş arşivlere ulaşılması mümkün süper program.
  1 ... micomania
 4. 1.
  kaynak kodlarini aciklamak gibi bir babalik yapmis olan p2p* paylasim programi.
  1 ... pek yaratici deilim
 5. 2.
  kral programdır.. paylaşım programı sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Ne kadar ekmek kadar köfte prensibinden dolayı paylaşılan veri kaynağı geniştir.
  ... micomania
 6. 3.
  teknolojinin paylaşımda son noktası diyebiliriz bu program için. odtü yurtlar bölgesinde bir filmi 30 saniyede indirmeye gücü yetmesi insanın hayattan var olan beklentisini hafiften eksiltmektedir. doyumsuzluk nedir onu yaşatmaktadır. 14000 gb dosyanın önünüze bir tabak içinde getirildiğini hayal etmek bile güzel. *
  3 ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 7. 4.
  üniversite yurtlarında kalırkene kullanılan çılgın ötesi paylaşım programı. bu programı kullanan çoğu yurt öğrencisi bilinçsiz bir şekilde ne bulduysa indirmeye başlar. hafıza dolmaya başlayınca da bir kaç gün önce indirmiş olduğu dizidir, filmdir silip yenilere yer açar. bu amaçsız indirme faaliyetlerinden sonra çoğu okul yurtlarda paylaşım programlarının kullanılmasını engellemiştir *.
  ... sagi
 8. 5.
  yurt disinda* her turlu film, oyun ve muzigi akil almaz hizlarla* dogrudan transferine yarayan ve harddisklerimde ki tum bos alanlari dolduran eli opulesi bas taci edilesi program.
  ... ingiliz turist
 9. 6.
  yarım saniyede mp3 bir buçuk dakikada da film indirmenize yarayan muhteşem program.
  ... eurasia
 10. 7.
  orjinal yazılımı DC++ şeklinde olup "di si pılas pılas" şeklinde okunur. açılımı direct connection olup açık kaynak kodlu bir yazılımdır. tüm p2p yazılımlar gibi bu da "kademlia" mantığı ile pc'leri birbirine bağlar. irc'ye benzer bir arayüz kullanır ve dosya indirirken aynı anda sohbet etmenize de olanak sağlar. hızlı ve stabil bir şekilde dosya indirebilmeniz için tıpkı benzer yazılımlarda olduğu gibi DC++'da da modeminizden port yönlendirmek sureti ile aktif olmanız gerekmektedir. Bağlı olduğunuz hubların kendine özgü minimum paylaşım ve slot kuralları vardır. Tüm kullanıcılar dosya paylaşmak zorunda olduğu için, güncel dosyaları bulma şansınız artar.
  1 ... lts66