1. 1.
  cinsiyetsiz bir sese sahip olan placebo solisti.
  detone falan ama star ışığı kafi.
  ayrıca herkesi şaşırtmış ve baba olmuştur.
  3 -2 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  ses rengiyle placeboyu placebo yapan müzik insanı, gerek my sweet prince olsun, gerek protect me from what i want olsun, sarsıcıdır, o derece, unisextir, genlerdeki ve cümlelerdeki anlatım bozukluğudur.
  3 ... plug in baby
 3. 3.
  brian molko

  yok boyle bi güzellik yaaaaa
  5 -2 ... charmofsmyrna
 4. 4.
  muhtesem bir sese sahip placebo solisti.
  4 ... bilmem
 5. 5.
  orgazm eden bir sese sahip kişilik.
  5 ... karpuzkabugu
 6. 6.
  ekşide övüldüğü için değildir bu adamın sevilmesinin sebebi ki dünyada milyonlarca fanı vardır ama bunların kaçı ekşiden haberdardır(!)sadece resimlerde değil reelde de çok yakışıklıdır konserine giden gören bilir bilmeyen rock'n coke 2006da şahit olablir.

  bu adam evet çok yakışıklıdır hatta dayanılmaz güzel gözleri vardır kimse öyle bakmasındır ama aynı zaman da çokta güzeldir kadınsıdır karizmanın da alasıdır. tüm bunların yanında kimsede olmayan orjinal bir ses rengine de sahiptir ki o ses yokmudur birçok insanı etkileyen odur evet en vurucu örneği için without you i m nothing düetine bakılmalıdır. aynı zamanda bu adam çok da deli söz yazar my sweet prince ya da centrefolds gibi bütün şarkılarda da bunu anlamak güç değildir. "ulan ipne karizma yapıyo lan" diye insanın sinirlerini de ayağa kaldırmaz çünkü aynı zaman da bu adam haddini bilmeyecek şekilde de şirindir evet hemde çok şirindir bütün resimlerinde hayranlarıyla çektirdiği fotoğraflarda ona buna sarıldığı öptüğü görülür çok da güzel bir gülüşü vardır. e bu adam müzikten de anlamaktadır(!) çok güzel de elektro çalmaktadır 10 yıldır tek bir kötü albüm çıkarmamışlardır. sesini sevmeyen sevmeyebilir ki evet uç bir sesi vardır ben bayılıyorum. onu bir de fransızca şarkı söylerken dinlemek gerekir bu kadar seksi bir dil ancak brian molko kadar seksi biriyle insanı kendinden geçirtebilir***. şimdi ben düşünüyorum ve kendimi zorluyorum ama bu adamı sevmemek için tek bir sebep bulamıyorum bende mecburen tapıyorum.
  brian molko
  10 -2 ... sosyete kizi suzan
 7. 7.
  brian molko

  bu erkekliği şüpheli herif yakışıklı işte..*
  3 -3 ... selmagezinir
 8. 8.
  başlarda pek ısınamadığım, sevemediğim kişidir ama, sosyete kızı suzan nam kişisinin kafama kafama sokmasıyla iyice içli dışlı olmuşumdur kendisiyle. en sonunda "protekt mii from vat ay vaaant!!" dediği vakit gönlümü sesiyle fethetmiş kişidir. skin'in bir kadın olduğunu inatla kabul etmemem,* "bu kadın bi kadın olamaz" demem gibi onun da erkek olduğunu kabul edememekteyim. böyle bir pozu veren erkek olabilir mi?
  brian molko
  ama kimi zaman da çelişkiye düşürür insanı. bir de şu fotodaki karizmaya bakınız;
  brian molko
  2 -1 ... lyla
 9. 9.
  aynı kulvardaki grupların solistleri içinde en çok önplana sahip kişisi *
  2 ... city walk
 10. 10.
  kısa saçlı halini bir türlü göremediğim "anam be" dedirten insan ötesi
  2 ... betruska