1. 1.
  buffy the vampire slayerda,buffy'nin erkek arkadaşını canlandırıyordu bir de.
  ... veritaserum
 2. 2.
  Angel, başarılı bir Amerika yapımı olan Buffy the Vampire Slayer televizyon dizisinin çok başarılı bir yan karakteridir. Angel 'ın Buffy 'den daha karanlık bir yanı vardır ve yayınlandığı dönemde Amerika'da benzer dizilere göre daha iyi reyting (Nielsen Ratings) almıştır. Dizi, Buffy'nin yaratıcısı olan Joss Whedon ile David Greenwalt ortak yapımıdır ve ilk kez 1999 Ekim'inde yayınlanmıştır. Bu dizi de Buffy gibi Whedon'ın yapım şirketi olan Mutant Enemy tarafından yapılmıştır.

  Dizi, bir yüzyıldan fazla bir süre boyunca cinayetler işleyen ve masumlara işkence yapan, sonrasında ise ruhunun geri verilmesiyle vicdan azabı ve suçluluk çeken vampir Angel'ın süregelen deneyimleri üzerinedir. Dizinin ilk dört sezonu boyunca, kurgusal bir Los Angeles Kaliforniya'da bir özel dedektif olarak çalıştı. O ve çeşitli yardımcıları "yardıma ihtiyaç duyanlara yardım etti" , yolunu kaybedenlerin "ruhlarını kurtardı" ve inanma gücünü geri getirdi. Tipik bir şekilde, bu karmaşık savaş, şeytani iblislerle (ki Angel 'da iyi niyetlilikleriyle tanınmış, tarafsız ve masum iblisler vardır) olduğu kadar kötülük müttefiki insanlar ve kendi vahşi doğası arasında sürüyordu. "iblis" terimi, Angel evrenine uyarlandığında genelde kötülere ifade ettiğinin aksine ahlaki açıdan kuvvetli olarak bilinirdi.
  http://tr.wikipedia.org/wiki/Angel_(dizi)
  1 ... kacak kelebek
 3. 3.
  Üzerindeki lanet kaldırılıp da orijinal Angelus haline döndüğünde müthiş olan vampir. Buffy de ünlü olup daha sonra kendi dizisine geçmiştir, şahsımca kendi dizisi Angel, Buffy den daha kaliteli bir dizidir.
  1 ... paradigma
 4. 4.
  1969 doğumludur. (bkz: imdb)
  ... paradigma
 5. 5.
  bones dizisinde oynuyor iki senedir.
  ... paradigma
 6. 6.
  karşıdan karşıya geçerken yada köpek gezdirirken * keşfedilmiş, çift karakterleri çok iyi canlandırdığını the valentine's ve angel'la kanıtlanmış oyuncu.
  ... purpleturtle
 7. 7.
  http://www.probertencyclo...om/j/David%20Boreanaz.jpg
  güzel gülen ve güzel bakan adam. bir de orda burda mustafa sandal gibi pozlar vermese daha iyi olacak.
  1 ... unwanted
 8. 8.
  bones dizisinde, adli antropolog temperance brennan ile birlikte çalışan karizmatik fbi ajanı rolünde izlediğimiz amerikalı aktör. valentine filminde, sürekli burnu kanayan seri katil rolünde ilk çıkışını yapmıştı. işin ilginci, bones' in son bölümünde bir seri katili yakalamıştır.
  1 ... legend of the stranger
 9. 9.
  önce buffy sonra angel da kas gösterilerine tanık olduğumuz;kaslarına kurban olunası insan.
  2 ... karanine
 10. 10.
  yaşlandıkça genişleyen ama her durumda sevilesi kişidir.
  angelusken al boynum da kanım da senin dedirtir.
  taştır, kayadır ve hatta dağdır.
  -1 ... peizerat