bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    vampirLeri bafiLeyen şahsiyetLerin kadrosunu oLuşturduğu enteresan bir o kadar da saçma dizi..
    5 -5 ... tucimania
  2. 2.
    buffy rolünü Sarah Michelle Gellar'ın oynadıgı, bir dönem yanlızca o ve willow'u oynayan Alyson Hannigan icin izledigim sonra bu kadar gereksizlige*** katalanamayacagımı düsünerek izlemeyi bıraktıgım dizi*
    2 -2 ... dopdop
  3. 3.
    pek inandırıcılığı ve blade karşısında şansı olmayan dövüş sahnelerinde sırıtan bir bayanın başrolünde bulunduğu garip dizi.belki de asıl garip olan 7 sezon sürmesidir...
    2 -2 ... disco inferno
  4. 4.
    herhalde en uzun süre devam eden dizidir.
    1 ... arrzu
  5. 5.
    bir dönem pazar gecelerimi şenlendiren cnbc e dizilerinden biri. diğerleri için (bkz: angel) (bkz: 24) (bkz: six feet under)
    1 ... zaknafien
  6. 6.
    bunu izleyen bunuda izledi;
    (bkz: angel)
    7 ... manson
  7. 7.
    (bkz: buffy de vampir sayilir)
    12 -1 ... devedikeni
  8. 8.
    ne cok izler ne bayilirdim ben bu diziye simdi nerde o gunler dedirtiyor insana ..birde dawson s creek vardi bu ikisini hic kacirmazdim ama ilk 3 sezondan sonra sacmaladiler
    2 ... scurtel
  9. 9.
    tadında bırakmadaığından dolayı rayting uğruna sezonlarca sürerek son dönemlerinde artık ne yapacağını şaşırıp saçmalamış ,ilk bölümlerinde takdir ,son dönemlerinde ayar alan dizi
    1 -2 ... enterezan
  10. 10.
    bazı bölümlerini ikinciye hatta üçüncüye izlediğim ve sıkılmadığım,cnbc-e'nin en güzel ve keşke bitmeseydi dedirten dizisi.
    3 ... aurora