kim bilir daha önce ayar verip donuza eklememi kabullenemeyip bana kin tutmuş kimin fake nicki.
gelir gelmez de herkesi donuza eklediğim iftirasını atıp benimle dalga geçmiş. bu yüzden de haklı olarak donuza ekliyorum.
bakın olay bu: önce tepeme biniyorsunuz sonra ben ayar verip donuza ekleyince de algıyla, oyunlarla beni hedef gösterip üzerimden artı kasıyorsunuz sonra ben suçlu oluyorum.
bir salın beni ya.
Lezzetlidir yirim.
haksız olduğu konularda da cevap yetiştirmesi ve artılarla desteklenmesi dev bir hata olan yazar. artık diyalog kurmayacağım. mutlu ama uzak olsun.
görsel

Kimse erkek di ye mez.
Gördünüz mü? Sözlüğün en güvenilir insanına foto attım o paylaştı. Hadi bana inanmıyorsunuz bik Bik e de mi inanmıyorsunuz?
cokamel nicki de ona aitti sanırım, o nickiyle de sevmezdim. sevmediğim bir yazar olup donuz listemdedir. mutlu ama uzak olmasını diler, saygılarımı sunarım.
albay kemal'in sadık yalakalarından biri. boş başlık açmakta bir numara. spor salonunda erkekler götüme bakar mı diye sormasından belli.
Ayol ben onun kadar seksi bir erkek görmedim hayatımda. Aramıza girme lütfen zındık beyefendi.
Roma'nın son kayseridir kendisi.
nickine gurban olduğum sözlük yazarı
nihavend longa' nın '' sultanım '' deyişinden şahsıma ' sığır ' gibi, benim için kullanma hakkının olmadığı bir hitapta bulunduğunu fark ettiğim yaman troll. ben de sizi sevmiyorum ancak hakkınızda üzücü çıkışlarda bulunmayıp saygı duyuyorum. lütfen sizin de bana saygı duymak zorunda olduğunuzu unutmayın.
saygılar...
Sevgili icardi pampa aşık oldum ben ona sultanim dedim Aşk ile ama size sığır dememesini söyledim premsesime.
Bu söylediğin söz çok ayıp çok çirkin çokomelo deme öyle.