1. 1.
  cnbc-e nin aylık yayın organı, içinde cnbc-e dizileri ve filmleri hakkında detaylı bilgiler bulunmakta, ayrıca her ay poster yada karton vererek cnbc-e izleyicisini memnun eder.
  2 ... kidd
 2. 2.
  verdigi poster ve karton heykelciklerle sevgimi kazanmis dergidir.ayrica bu dergide aylik verilen programdan sapma genellikle olmaz,bazen filmlerin gunleri degisebiliyor o kadar..
  1 ... glosoli
 3. 3.
  Mart 2007 sayısında, ödüllü test e "B" doğru yanıtını * gönderen ilk 20 kişiye Heroes t-shit ü veren dergi.Fiyatı 2.5 YTL
  1 ... bobbygeneric
 4. 4.
  derginin başındaki soru-cevap bölümünde editörlerinin verdikleri cevaplarla beni yardıkları dergi.
  2 ... disco inferno
 5. 5.
  radio eksen bölümünde müzik le ilgili değerli bilgileri bizlerle paylaşan dergi.
  1 ... protohippi
 6. 6.
  çok çok kaliteli yazarlara sahip dergi, kapak tasarımında da ultra yaratıcı fikirleri olmakla beraber temmuz 2007 sayısını "yeşil sayı" olarak çıkartıp küresel ısınma ve çevre konularındaki hassasiyetlerini de göstermiş oldular. viva cnbc-e dergi diyorum.
  1 ... ghost whisperer
 7. 7.
  okuyucu yorumlarını bir hayli komik dille cevaplayan cem aydın ve görkem yaşayan, dergiye ayrı bir hava katmış olup, derginin başarısında büyük bir paya sahip olduğunu düşündüğüm kişilerin yönettiği dergi.
  2 ... northwich
 8. 8.
  belli bir sınıf tarafından hayli tutan ve ilgi gören dergi. farklı bir dünya sanki, bir çeşit kendi krallığını ilan etmiş alternatif bir kanalın, aylık bildirge metni.
  1 ... asiti kaçmış kola
 9. 9.
  reklam arttırıp içerik azaltan dergidir.
  2 -1 ... bozuk turntable sahibi dj
 10. 10.
  herşeyi rağmen yenii çıksa da alsak dedirten dergidir.
  1 ... beyazyelkenli