1. 1.
  (bkz: maliye)
  ... italiano
 2. 2.
  kısa tanımı likit yönetimidir. orta ölçekli firmalarda finans departmanı 3-4 kişi ile sınırlıyken büyük firmalarda sayı 50 ye kadar çıkmaktadır. finans departmanı kendi içerisinde de birimlere ayrılır; bütçe, planlama, nakit yönetimi, cari yönetimi, risk ve istihbarat şeklinde dallanıp budaklanabilir.

  muhasebe ile finans arasında çok fark vardır muhasebede standartlar vardır yorum yoktur iş gelir işlersin ve biter, finans da işin içine yorum girer aksiyon girer telefon trafiğinin maksimum olduğu bir alandır, maaşlarıda muhasebe çalışanlarına göre oldukca yüksektir.
  ... mustor
 3. 3.
  (bkz: küresel finans marketi)
  ... selia
 4. 4.
  finans sitesi her yatırımcının mutlaka bilmesi gereken bir kavramdır. yatırım araçlarının dengeli dağılımı bir yatırımın olmazsa olmaz koşuludur.
  ... devrimci bekar
 5. 5.
  Arkadaşlar kısa bir entri olacak kendiniz için okuyun.

  Biraz finans okumuş küresel finans sisteminin taşra boyutundan başlayarak her boyutta nasıl irine boğulduğunu görebilir. Herkes soygun derdinde. Herkes sürekli yalan söylüyor. Kimsenin zerre kadar yüksek insani değeri kalmamış.

  Somutlaştıralım: kosgeb kredileri açıklandı son bir yıl içinde. Benim hükümetin kosgeb hamlesine verebileceğim tek tanımlama manüpülasyon temelli bir finansal terörizm operasyonu olduğu yönünde. Beni hükümet düşmanı sanmayın. Gezi olaylarında faizin 4.8 enflasyonun 5 seviyesinden ikisini de bir kaç ay içinde +11 noktasına atan yapı yani sözde direniş de finansal terörizmdi.

  Hükümet ya gerçekten bu kosgeb meselesinin ülkeyi çöküşe götürme potansiyelinden habersiz ya da artık 3-4 yıllık plan yapacak kadar bile ne entelektüel ne parasal kaynağı kalmadı, günü kurtarmaya çalışyor.

  Umutsuz durum yoktur. Umuda ulaşamayan insan vardır. Fakat şunu da unutmamak lazım: Allah aklını kullanamayanlara pislikten başka hiçbir şey vaat etmiyor.

  Son bir tavsiye.. Aza kanaat etmeyi hızla öğrenin. Saçma harcamalardan vaz geçin.
  1 ... b l a c k
 6. 6.
  Şuanda Türkiye'de profesörü ne de doç. olmadığını düşündüğüm meslek dalı.
  ... innocence