1. 1.
    cumhurbaşkanlığı şikayet mercii.
    7 -1 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
  2. 2.
    artık sadece yürütme sorunlarını değil, yargı sorunlarını da şikayet edebilecek miyiz hattıdır.
    3 ... kangurubu
  3. 3.
    şöyle terbiyesizlere ne yapıyor merak ettiğim hizmet

cimer
    1 -2 ... tenete
  4. 4.
    kendilerine bir yazı yazdım geri dönüş yapmışlar bu gün. herkese bir geri dönüş yapıyorlar yoksa bana özel mi yaptılar merak konusu.
    -1 ... sansyoklan
  5. 5.
    Sana özel sana. Hadi yine iyisin.
    7 ... bigbadtrip
  6. 6.
    Geçen hafta cimer üzerinden bir kurumu şikayet etmiştim, şikayeti tekrar nasıl çekebilirim?
    ... defeg
  7. 7.
    (bkz: merci)

Fransızca'da hecelerin yeri değiştirilerek te konuşulabilir. Mer-ci>>> ci-mer.. Cimer. simer diye okunur ayrıca.
    -1 ... richard harrow
  8. 8.
    SÖZLÜKTEKi ALAGAVATARI BiLDiRMENiZ GEREKEN SiTE YURT DIŞINDA YAŞAYAN EZiKLER MUTLAKA GÜNÜN BiRiNDE O HAVAALANINDAN GiRECEKLER O ANDA BiNiYORLAR ENSELERiNE HADi iYi GÜNLER.
    1 -2 ... marvolo riddle 3
  9. 9.
    tam anlamıyla şikayetlerinize veya sorunlarınıza çözüm götüremeyen oluşumdur. çünkü şikayetlerinizi olduğu gibi kimlik bilgileri ile firmalara iletmektedirler.
    ... vicdanliateist
  10. 10.
    sadece şikayet değil bir konu hakkında yardım, talep vs. istenebilen bir platformdur. ha sanmayın ki yazdıklarınızı direkt cumhurbaşkanı okuyor.

edit: anlayacağınız zeki müren de sizi görmüyor. lakin bu yolla örneğin sosyal yardım alan birçok kişi tanımaktayım, doğru kullanıldığında işe yaramaktadır.
    1 -2 ... mellorine