bugün

entry'ler (648)

can evrenol

ingiliz sinema dergisi Little White Lies'ın “rahatsız edici seyirliğin kralı” ilan ettiği başarılı kısa film yönetmenidir.

komşunun karım yok aranızda yatabilir miyim demesi

farklı amaçlar peşinde olabilir veya sadece bir fantezi kurbanıdır.

hakan günday

''Önemli olan,tanrı'nın bir enstürman yaratmış olmasıdır.insan denen bir enstürman.ancak yarattığı müzik enstürmanını çalamayan bir usta gibi,tanrı da insandan doğru sesi çıkaramamıştır.bu yüzen, tanrı hariç bütün güçler insanı çalmış ve özellikle de şeytan en güzel melodilerini onunla bestelemiştir.''

Azil

tobb etü endüstri ve verimlilik topluluğu

Verimlilik Topluluğu adıyla 09.11.2005 tarihinde MPM (Milli Prodüktivite Merkezi) ve TOBB ETÜ işbirliği ile kurulmuştur.2008 yılında ismi değişerek şimdiki Endüstri ve Verimlilik Topluluğu adını almıştır. Topluluğun faaliyetleri seçimle başa gelmiş Yönetim Kurulu ve Çalışma Grupları tarafından Öğrenci Etkinlikleri Komitesine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Toplululuğun belli başlı hedefleri şunlardır:

1. Verimlilik konusunda TOBB ETÜ öğrencilerini bilinçlendirmek. Endüstri mühendisliği alanında öğrencilerin bilgi birikimini artırmak (Seminer, konferans, gezi, yarışma vb. düzenlemek)

3. Kişisel gelişim seminerleri düzenleyerek kişisel verimliliğimizi artırmak

4. Diğer üniversitelerdeki endüstri mühendisliği öğrencileri ile etkileşim halinde bulunmak ve ortak etkinliklerde buluşarak ulusal ve uluslararası platformlara katılmak

5. Birlikte olmanın keyfini çıkarmak (Piknik, sosyal geziler vb.)

Ayrıca topluluk şu an Liderlik Kampı etkinliği için çalışmalar yürütmekte.

Bir de şöyle bir web siteleri bulunmakta.

http://www.etuevt.com

Sosyal medyadan da takip edilesi topluluktur ayrıca.

https://www.facebook.com/groups/tobbetuevt/

https://twitter.com/ETUEVT

sözlük yazarlarının itirafları

bir gün oturup buraya bir yazı yazacağım okuyan unutamayacak..lakin zamanı var.

sagopa kajmer in evine giren çocuğu dövmesi

medyada son zamanlarda en çok konuşulan haber olmuştur.

edit---

Sagopa Kajmer olarak bilinen rapci Yunus Özyavuz, yine kendisi gibi rapcı olan eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte 11 yaşındaki hayranı Ç.D'yi dövdükleri iddiasıyla gözaltına alındı. iddiaya göre, Ataköy'e geçtiğimiz günlerde taşınan 11 yaşındaki Ç.D, arkadaşlarıyla birlikte sitede dolaşırken, bir arkadaşının Sagopa Kajmer'in evini göstererek "Burada oturuyor" dedi. Bunun üzerine Ç.D., hayranı olduğu Kajmer'i görmek için giriş kattaki evin camından içeri bakmak istedi. Bu sırada yine eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte dışarı çıkan Sagopa Kajmer, küçük hayranını saçından çekerek sürükleyerek evin içine soktu. Bu sırada kapıyı kilitleyen Kajmer, küçük çocuğu dövmeye başladı. Ç.D'nin arkadaşlarının durumu ailesine bildirmesi üzerine, site sakinleri ve aile küçük çocuğu Kajmer'in elinden kurtardı. Olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesiyle, Kajmer ve eşi gözaltına alınarak Ataköy Polis Merkezi'ne götürüldü.

edit---

sagopa kajmer'in savunması

edit---

Hoş olmayan bir olay yaşadım eminim ki bana hoş gelmeyen size de hoş gelmeyecektir.Medyanın yeni haberi Sagopa Kajmer bir hayranını evine alıp dövdü. işte haber bu kadar ve açıklanmayı bekliyor ben de size olayı anlatmak ve bilgi sahibi olmanızı sağlamak istedim.Medya her ne kadar en gerçeği bilse de gerçeğin ta kendisini anlatamıyor.Olay şöyledir: Geceleri ayakta fazla durduğumuz ve çalıştığımız için genelde öğle vakti kaylule yaparız.Bilmeyenler için kaylule öğle ve ikindi arası şekerleme yapmak demektir.Tam o vakitte kapı zilim çalındı ilgilenmek istemedim çünkü uyuyordum,kapı en az 20 kez çalındıktan sonra ha giderler şimdi giderler kalmayayım dedim bekledim yarım saat oldu dışarı çıkıp camlarımı yumruklayıp indirelim mi lan camları çerçeveleri şeklinde pek de hoş olmayan tavırlara girdiler,gayette çoktular,daha sonra gittiler sandım meğer o sessizlik sessizce evime girmek içinmiş bunu açılan penceremin sesinden hemen anladım penceremin açılmasıyla birlikte çocuklardan şöyle bir cümle duydum ”aaa açtım lan,açıldı,gelin gelin açıldı” bu durumu farkedince çok telaşlanıp kalktım çünkü niyeti bozmuşlardı ayak seslerini çıkma gürültülerini duydum.Üzerime birşeyler giyip çıkıp elebaşını tuttuğum gibi evimin içine aldım dedim ki:”buraya mı girmek istedin aha bak bu evde oturuyorum dedim ve plastik oyuncak taramalı tüfeğiyle kafasına vurdum aha gördün evi işte dedim”çocuğun kaş tarafına geldiği için anında morarıklık oluştu ve hemen onu tutup ailesinin yanına götürmek ve diğer arkadaşlarını bulmak üzere yola koyulduk.işin kötü kısmı güvenlik haybeye vakit harcadığından evimize gündüz vakti girmeye çalışanları görmemişti,kapıdaki kameralarda aşılabilmiş,dış kapı bile açılabilmiş,komplo gibi bir hareket sanki bir pusu kurulmuş gibi,tabi siz bilmezsiniz Sagopa Kajmer kaç kişilerle tehtid ediliyor,sizin tanıdığınız tanımadığınız birçok insan hatta meşhur rapçilerde var aralarında tahmin etmediğiniz…Zaten savcılıkta korunma talebimiz var çünkü hem tehtid edenler var hem de beni devirmek isteyenler var.
TV’lerde çıkıp burası Amerika değil biz sözlerimizle şarkılarımızla sinirimizi boşaltıyoruz adam vurmuyoruz diyenlere aldanmayın arkadaki perdeleri biz aralayabiliyoruz siz dışarıda kalıyorsunuz.Çoğu şeyi bilmiyorsunuz çünkü sizleri anlatıp üzmek istemiyorum çok üzülebileceğiniz ve kulaklarınıza inanamayacağınız şeyler yaşıyorum ama size hiç çıtlatmıyorum çünkü çok üzülebileceğinizi biliyorum hatta bazıları sınırı bile aşıp delilikler bile yapabilir.

Konumuza geri dönelim,çocuğun ailesi bana saldırdı ben onlara hiç saldırmadım sonra polis geldi zaten biz çocuğu ailesine götürürken polis çağırmıştık zaten şikayetçi de olmadım açıkçası ben çocuğa oyuncak tabancasıyla vurduğum için üzüldüm çünkü hemencecik gözümorarıverdi haliyle ailesi görünce hiddetlendi onlara hak veriyorum benden şikayetçi oldular beni de dinlemek istemediler sadece küfür edip saldırıyorlardı.Velhasıl polise gidip ifade verdim, ifadeden sonra evime geri döndüm orada medyadan arkadaşlarda sağolsun konser var sanmışlar millet reina da laila da bizi bir iki paparazzi çeksin diye sabahlar biz istemediğimiz halde bunlar bizi buluyor.

edit---

sözlük yazarlarının itirafları

bu gün benim doğum günüm ama hatırlaması gereken hiç kimse şu ana kadar hatırlamadı..umarım böyle bitmez şu gün..gerçekten kendimi kötü hissediyorum çünkü..

yaran facebook yorumları

Doktorları 9865473 kez yayınlayan Show Tv bir
yana, onu yine 9865473 kez izleyenler bi
yana, 9865473 sayısını okumadan geçenler
ayrı bi yana...

sözlük yazarlarının itirafları

çok seviyorum , ancak sevdiğim kadar sevilmiyorum sanırım..

türk kızlarının hem çirkin hem de mal olmaları

eksi oy almak için bir taraflarını yırtmak böyle olsa gerek.

türk kızı

alman,rus,italya,etiyopya ve hatta afrika da ki kızlarla aynıdır
insandır çünkü.

can bonomo dansı

kendine özgüdür.

bakire olmadığını söyleyemeyen klavye kahramanları

bunun kahramanlıkla - acizlikle bir alakası yoktur.her yerde olduğu gibi aile içinde de bir takım söylenmemiş kurallar vardır ve bunlara uyulmadığı takdirde aile içinde bazı sorunlar çıkabilir, o yüzden herhangi bir kız babasına ben şununla yattım bununla seviştim diyemez en azından etik olarak.

izmir den ankara ya taşınmak

bir ankara'lı olarak hiç bir şekilde önermediğim hede.

bayan yazarların oje sayısı

hiç saymadığım için bilmemekte olduğumdur.

gece külot ve sütyenle yatan kızın asıl amacı

sütyensiz yatması gerekmektedir lakin asıl yatarken sütyen rahatsız eder.

melisa nın çok sevdiği ülkesini terketmek istemesi

keşke daha önce şu fotoyu çekip koysaymışta bir an önce gitseymiş dedirten haberdir.

2012 ösys sonuçları

tobb'lu bir insan evladını aradığım sınav sonucudur.

2012 ösys sonuçları

tobb etü'lülerden yardım talep ettiğim sınav sonucudur.

türk kızlarının çok güzel olması

bu başlığın sazan avı olduğunu bilen kızlardır.