1. 1.
  çok yakında renkli rüyalar oteli isminde yeni bir albümle karşımıza çıkacak olan rock solisti.
  29 -3 ... dis kapinin mandali
 2. 2.
  babasını 2 yaşında kaybetmiş, annesi anneannesi ve teyzesi tarafından büyütülmüştür.bir röportajında elvisi ve mister noyu çok sevdiğini söylemiş, evde bir erkek modeli olmadığından ve de annesine de benzemek istemediğinden mister no ve elvisi örnek aldığını söylemiştir.
  19 ... televizyonçocuğu
 3. 3.
  süper bir sanatçı. dünyada üstüne tanımam öyle süper
  28 -8 ... hanım koş
 4. 4.
  aslında çok sevdiğim fakat bir mekanda dinlemeye gittiğimizde alkolün dozunu fazlasıyla kaçırarak kendi yazdığı şarkının sözlerini hatırlamayan ve en son işi üstümüze ağzındaki içkiyi püskürtmeyi denemeye yeltenecek kadar abartan ve bu olaydan sonra müzik konusunda yeteneğinin yanı sıra bir şeyin bokunu çıkartmak konusunda da oldukça başarılı olduğunu anladığım adam.
  37 -5 ... sıçtırtma lamasına
 5. 5.
  stajını murat özyüksel in yanında yapmış olması onun potansiyelinin gerçek olduğunu kanıtlar.ilk albümleriyle mütevazi bi dinleyici kitlesi kazandı.sonraki albümlerde bu kitle değişti ve teoman popüler kitleye doğru yaklaşmaya başladı.
  7 ... electronica
 6. 6.
  iki evim olacağına bir filmim olsun diyerek kendi senaryosunu çeken,yazdıgı süper sözleri dinlenebilir sarkılara dönüstüren adam.
  14 -2 ... kemalettin şentürk
 7. 7.
  insanın içini gıcıklayan, çilekli milkshake tadında acayip bir şey.
  17 -5 ... dygjoe
 8. 8.
  herşeye rağmen artık kendisini pek sevmesemde yine de taktir ederim bazı yönlerden kendisini ayrıca ilk albümü bu ülkede piyasaya cıkan en iyi albümdür
  8 ... like a rolling stone
 9. 9.
  (müslüm) babasının övdüğü yaşta olan çocuk..
  12 -1 ... hasanabi
 10. 10.
  ilk albümünden sonra giderek müzikkalitesini düşürmüş sanatçı.
  5 -5 ... gerçek
 11. teoman Başlığındaki Önemli Entry'ler