bugün

çok yakında renkli rüyalar oteli isminde yeni bir albümle karşımıza çıkacak olan rock solisti.
babasını 2 yaşında kaybetmiş, annesi anneannesi ve teyzesi tarafından büyütülmüştür.bir röportajında elvisi ve mister noyu çok sevdiğini söylemiş, evde bir erkek modeli olmadığından ve de annesine de benzemek istemediğinden mister no ve elvisi örnek aldığını söylemiştir.
süper bir sanatçı. dünyada üstüne tanımam öyle süper
stajını murat özyüksel in yanında yapmış olması onun potansiyelinin gerçek olduğunu kanıtlar.ilk albümleriyle mütevazi bi dinleyici kitlesi kazandı.sonraki albümlerde bu kitle değişti ve teoman popüler kitleye doğru yaklaşmaya başladı.
iki evim olacağına bir filmim olsun diyerek kendi senaryosunu çeken,yazdıgı süper sözleri dinlenebilir sarkılara dönüstüren adam.
insanın içini gıcıklayan, çilekli milkshake tadında acayip bir şey.
herşeye rağmen artık kendisini pek sevmesemde yine de taktir ederim bazı yönlerden kendisini ayrıca ilk albümü bu ülkede piyasaya cıkan en iyi albümdür
(müslüm) babasının övdüğü yaşta olan çocuk..
ilk albümünden sonra giderek müzikkalitesini düşürmüş sanatçı.
eskiden daha iyiydi.
evi cihangir'dedir.
(bkz: genc kizlarin sevgilisi)
(bkz: kelimeler)
dünya zikine minare dötüne olan bi pop-rock sanatçısı.
sarkıları dinlenesi ama marjinal takılmaya calısırken kendini rezil rüsva eden rockcı.
(bkz: renkli rüyalar otelinde)
Çoktandır
Kelimeler
Unutamadım
Tesadüfler
Terlemeden Sevişenler
Kim?
iki Çocuk
Aşk Kırıntıları
Dursun Dünya
tabi ki insanların emeğine saygı göstermek lazım saygı gösteriyorum ama kanımca çok kötü bir oyuncudur kendisi.sinan çetin'in romantik filmde oynamış oyuncudur * bence o sırf şarkı söylesin.
aşırı rockçı olarak tanımlanmasına rağmen ne king diamond gibi anormal vokal örneğinin zerresini gösterebilmiş ne de chuck schuldiner gibi morbid-hastalıklı ruh özelliğini taşıyabilmiş,şarkıcı
bilhassa hardrock bilgisi derin olmayan gençlerin ilgisini çeken sanatçı
yeni filminin hazırlıklarına başlamış olan sanatçı. ilk filminde* hüsrana uğraşım ama yıkılmamış ayakta. oyunculuktan vazgeçmiş, yönetmen olacakmış.
bir gazetede röportajda kendini solucana benzeten şarkıcı. ya şarkılarını dinliyorum ama nedense kendisi bir o kadar itici geliyor denilesi sanatçı * *
alkolik olabilir.
keza kadınlara zaafı olabilir.
ama kendisinden niye sonsuz erdem beklenmektedir anlamamaktayım.
ne vadetmiştir.
kendi kendine yaşamakta, albüm yapmakta ve bu albümler sürekli satmaktadır.
dokunmayınız.
şair kumaşı vardır.
balans music and performance hall'da izlenmelidir.
başarılıdır.
(bkz: teoman turkiye nin ilk sanat filmini yapmıştır)
(bkz: anneme söz verdim artık içki içmek yok)
ertesi gün de elinde içki kadehi ile yine yakalanan ama bu sefer annesine ne diyeceğini bilemeyen olan şarkıcı
sarhoşluğun bokunu çıkarabilmiş nadide rocker'larımızdan. işin tuaf yanı o kepaze haline rağmen hala bi çekicilik vardı herifte.

ayrıca konserlerinde milletin kafasına bira kutuları fırlatmak gibi bir hobisi vardır; hatta abartıp yanan sigarasını bile atmıştır üstümüze üstümüze. allah korudu walla