Bana ise sadece anneannemi hatırlatıyor. O derdi "cedid acer, navruz gibi" diye. Mekânı cennet olsun!
çok sevdiğim bir abim.
Sevilmek değil kaygım. Kimseyi kırmak ve üzmek istemem. Hiçbir yere sığmayan kudret sahibinin müstesna olarak "sığarım" dediği tek yer olan Çalap'ın Tahtı'nı yıkmamaktır muradım. Allah herkese selamet versin! True kardeşe de yüzüne bakmaya doyamayacağı bi' eş tabiki :-).
Entryleri hem favlayan hem de artılayan bunu da seri şekilde yapan yazar. Klavyene kuvvet.
aslında iyi çocuk ama analiz yapma gerçekleri görtme yeteneği sıfır zevattır.
günün ilk açık oylayanı yalarım pardon teşekkür ederim.
Yalamadığım gibi yalatmam da sevgili huzursuz zengin_2 kardeşim! Dondurma mıyım ben :-).
"iyi ki var" dediğimiz yazar arkadaşımızdır kendisi.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

özlemişim dün gaza geldim yalarım malarım dedim ama sonra düşündüm kıllı kıllı adamlarız durduk yere seksten soğumayalım şimdi. özür diliyorum cedi bey.
Seviye... Sadece... Saygılar.
işte bunu demeyeydin eyiydi. neyse canın sağolsun.
Tescilli şikecidir.
Uefa'yı almadan 3 ay evvel gerçeği görüp hidayete ermiş bir Fenerli'dir. Arif, Torinolu Şaban, Çingen Hagi , Bülent hıyarı gibi futbol ve hak hırsızlarının bulunduğu Cincon'un gerçek yüzünü görmüş, tarihini araştırmış ve hidayete ermiştir. Eski yanlış yolun yolcusudur. Benim sözümdür, yazın bi' yere: Herkes hata yapar; ama herkes hata yaptığını kabul etmez! Tutmaya lâyık tek takımdır Fenerbahçe. Tarihi tertemiz ve asildir. Bu çocuğun babası belli. Cincon gibi burjuvazi değil. Yaşa Fenerbahçe!
görsel
abartılı fenerbahçe sevgisi sebebiyle donuz listemde bulunsa da bazı konularda anlatmaya çalıştığımı anladığını fark ederek mutlu olduğum değerli yazar. teşekkür ederim.
Fenerbahçe sevdadır, geçilmez,
Doğru söz deryadır, ekin gibi biçilmez.
Has kelâm eden Galatasaylı da olsa,
Can baş üstünedir, seçilmez.
Saygısız resimler atarak hadsizleşmeye gerek var mı? Saygı her şeyden önce gelir.
görsel

O derece delikanlı bir arkadaşımız.

rüyasında iktidarıda devirmiş hadi hayırlı olsun.
Anlatırsan gerçekleşmezmiş. Bugünü yazın bi' tarafa. Dediydi dersiniz. Kıps:-).
güzel ve güngören'li bir yazar.

kadir kıymet bilen nadide insan beni mahçup ediyorsun. sonra adımız çıkıyor ibne diye.
3 çocuklu delikanlıyım,
Huzursuz Zengin_2 kardeşimi hiç atar mıyım?
Ne derlerse desinler bizim için,
Kendimden eminsem hiç susar mıyım :-).

acın acımdır dik dur eğilme paralı huzursuz seninle.
Hak yol üzereyim, kimseye tapınmam.
Had hudut bilirim, it gibi kapınmam.
Doğruyu severim, lafımı sakınmam.   

Saygılar efendim!